نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: دستورالعمل جامع ایفای تعهد خدمت آموزش رایگان ( وزارت علوم ) - بهمن 1396

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض دستورالعمل جامع ایفای تعهد خدمت آموزش رایگان ( وزارت علوم ) - بهمن 1396

بخشنامه لغو تعهد آموزش رایگان - بهمن 96
    با تشکر از fazelm911
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

پیش فرض پاسخ : دستورالعمل جامع ایفای تعهد خدمت آموزش رایگان ( وزارت علوم ) - بهمن 1396

با سلام
    دوستان من امروز خبری خوندم از لغو شدن محدودیت شش ماهه آزاد کردن مدرک که دیوان عدالت اداری خلاف قانون تشخیص داده. توی سایت سجاد چیزی پیدا نکردم. و چندتا شماره ای که از سازمان داشتم زنگ زدم جواب ندادن. کسی از موضوع دقیقا خبری داره ممنون میشم راهنمایی کنه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دستورالعمل جامع ایفای تعهد خدمت آموزش رایگان ( وزارت علوم ) - بهمن 1396

سلام دوستان وقتتان بخیر
    من هفته بعد دفاع پایان نامه کارشناسیم هستش و میخواستم بدونم۱. برای ثبت نام کاریابی باید گواهی موقت مدرکم رو داشته باشم؟؟؟؟ یا میتونم بعد از ثبت نمره پایان نامه ثبت نام کنم؟؟؟؟؟
    ۲.تهران کاریابی های معتبر محدوده غرب رو معرفی میکنین لطفا؟؟؟؟
    ۳.چه نکات مهمی رو باید بهشون حواسم باشه که بعد به مشکل نخورم؟؟؟؟
    ۴. اگر ارشد را داخل ایران شرکت کنم و مشغول به تحصیل بشم برای ازادسازی مدرک کارشناسی به مشکل میخورم؟؟؟؟
    ۵. سابقه بیمه و اشتغال قبل از تحصیل یا در طول تحصیل هم باعث میشه که نتونیم از طریق کاریابی مدرک رو ازاد کنیم؟؟؟؟

پیشاپیش از راهنمایی هاتون ممنونم

سلام و وقت بخیر.
    دوستان من در پروسه اپلای برای دانشگاه شیکاگو هستم . از من نامه ای خواستن که نشون بده مدرک بعد از اتمام خدمت سربازی به من داده میشه (Please upload Military Service Conscription letter indicating that Master's degree will be available upon completion of military service.). ایمیل زدم و گفتم که این جز قانونه و همچین نامه ای به من داده نشده ولی گفتن دانشجوهای ایرانی اینجا این نامه رو دارن. میخواستم بدونم همچین نامه ای وجود داره و اگر اره از کجا باید بگیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)