صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25

موضوع: برگشت مدارک توسط DHL

پیش فرض پاسخ : برگشت مدارک توسط DHL

سلام به دو ستان

در مورد DHL نمیدونم اما TNT نامه را بر نمیگردونه زمانی که دارین پست میکنین شماره تلفن از شما میگیره اگر پس از رسیدن به مقصد آدرس اشتباه باشه با تلفنتون تماس میگیرن و آدرس دقیق را مجددا میپرسن.در ضمن برای کانادا پروسه فرستادن نامه ها برای من بین 3 تا 8 روز بوده که بستگی به این داشت به تعطیلی ما یا اونا بر خورد میکنه یا نه.

موفق باشید.
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

amin4u
    Guest

سلام دوستان

من 3 تا بسته از طریق دانشگاه تهران با پست DHL به مقصد USA امروز پست کردم. اما چون نمی دونستم واسه "نام گیرنده" چه چیزی بنویسم, جاش رو خالی گذاشتم. آیا به دلیل نقص آدرس, برگشت می خوره؟؟؟؟
    آیا کسی تا حالا مثل من عمل کرده؟ نتیجش چی شده؟

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

سلام.

خواستم تجربه خودم را بگم .

البته شاید جاش اینجا نباشه ولی این را مطمئن هستم . بیشتر بچه ها انجمن پست مدارک را مشاهده نمیکنند.

دوستانی که می خواهند از آلمان بسته ای دریافت کنند . هر چی می خواهد باشد از یک سوزن گرفته تا مدارک و ....

همه اینها لازم است مجوز بگیرند تا وارد خاک ایران شوند.

راستش امروز قرار بود من مدارک پذیرشم را بگیرم که برم سفارت متاسفانه نه من می دانستم نه اون موسسه برای همین تا خاک ایران آمده بوده و برگشت خورده بود .

خلاصه اون موسسه با پست DHL فرستاد .

قابل ذکر است حتما با دانشگاه هماهنگ کنید برای گرفتن مدارک و ..... که بگویید باید مجوز بگیرند.

که مثل من نشوید.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط so_asadi نمایش پست ها
    انقدر اين شماره ها رو گرفتم كه خسته شدم وميشه بگيد دفتر مركزي آن كجاست ؟
    دفتر مركزي در خيابان بهشتي، خيابان وزرا (احمد قصير فعلي) هست.
    من قبل از عيد يك بسته فرستادم كه 6 روزه رسيد. تا حالا نشنيده بودم به مشكل بخوره. شما باركد رو كه داري. تو سايت DHL بزن ببين چي مي گه. در ضمن شماره تلفن رو مي توني از سايت DHL بخش ايران پيدا كني.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

بچه ها من یه مشکلی داررم یه چند تا مدرک داشتم که با پست DHL از آلمان فرستادم ایران

اولش گفتن چون ایران تحریم هست از آلمان نمی تونید بفرستین ایران!! بعد رفتم یه شعبه دیگه DHL اونا فرستادن

حالا که با TRACK NUMBER چک می کنم می بینم مدارکم بعد از 1 روز برگشت خورده ... چی کار کنم؟؟؟

یادمان باشد بازی سختی داریم ولی بازی نکرده نبازیم

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)