صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 87

موضوع: رشته فیلم و سینما

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد سینما یا فیلم سازی

سلام
    حسام جان چطور میشه از تجربیات این دوستت که Theatre Studies میخونه استفاده کرد ، یه راه ارتباطی ،چیزی

Junior Member Davidiyya آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Cinematography And Film/video Production

پیش فرض پاسخ : study of film

با توجه رونق صنعت فیلم های انگلیسی زبان و وسعت مخاطبان این فیلم ها، نظر من بر روی سه کشور آمریکا ، کانادا و انگلستان - ه ،
    کانادا
    http://www.film.ubc.ca/film_studies/...ba_major.shtml
    http://www.yorku.ca/finearts/film/

آمریکا
    Boston University , San Francisco State University University of Iowa ,University of Illinois ,Southern Illinois University ,George Washington University ,Stanford University

رشته و دانشگاه

FILM & MEDIA DEPARTMENTS, PROGRAMS AND LABS:AROUND THE WORLD
    Victoria Motion Picture School VMP School provides professional education for film industry
    Septima Ars - film and television school in Madrid, (Spain.)
    University of Wales, Aberystwyth The Department of Theatre, Film and Television
    CILECT International Liaison Centre of Schools of Cinema and Television is an organization of the world's leading schools of film and television.
    L.O.A.F.S. LIBRARY OF ANNOTATED FILM SCHOOLSnot only provides a comprehensive listing of film schools' web sites from around the world, it also offers something that the film schools themselves do not reveal: honest, telling reviews and shared experiences from the film students themselves.
    MEDIA DEPARTMENTS, PROGRAMS AND LABS: U.S.
    Center for Documentary Studies at Duke Universitya place of encouragement for photographers, writers, filmmakers, scholars of history and literature, teachers, students, and others who struggle to pa rticipate in the lives of individuals and communities and to render these lives in documentary works of artistic, literary, and social value.
    Full SailOne of the top schools of in the fields of digital media, film & video, and audio. In Orlando Florida.

رشته و دانشگاه

Youthfilms.com - Great site for shorts
    Interactive Cinema (part of the MIT Media Laboratory) - Cambridge, MA
    University of New Orleans Graduate and undergraduate film production program within the Department of Drama & Communications at the University of New Orleans.
    Univ of North Texas, Dept. of RTVF Information on our BA, MA, MS programs in radio, television, film, KNTU-FM and NTTV (North Texas Television).
    NEW MEDIA AT RYERSON Home of the the NEW MEDIA program, geared to artists, educators, designers and communicators interested in using new technologies to explore new possibilities for production and distribution of media materials.
    SITES & SOCIETIES MAINTAINDED AT UNIVERSITIES
    The ERaM (Ethnicity, Racism and the Media) Programme The ERaM Programme, recently established at the University of Bradford, UK, supports two email mailing lists for the discussion and dissemination of any and all news, information, policy statements and research on issues of ethnicity, racism and the media.
    Welcome to BUFS - Bath University Film Society
    H-FILM's Guide to Film/TV Resources (University of Houston)
    Second Look Computing University of Iowa
    Student Video & Filmmakers' Association (SVFA) supporting the future video and filmmakers of Hawai'i.
    Utah State University- Multimedia and Distance Learning ServicesMultimedia and Distance Learning Services- -We provide services in multimedia design, cd-rom development, TV production, graphics design, engineering, instructional design, teleconferencing, satellite uplinks and remote field productions.

نقل قول نوشته اصلی توسط aliazar نمایش پست ها
    سلام نیما جان
    مقداری اطلاعات بدست اوردم.
    البته الان من دنبال دانشگاهایی هستم که PHD برای این رشته بدن. (چون الان مشغول تحصیل در مقطع ارشد هستم)
    غیر از کشورهایی که نام بردم ، دانشگاه های کشورهای دیگه ای نظیر: سوئد ، آلمان ، فرانسه هم این رشته رو دارند اما یا سطحشون با کشورهای انگلیسی زبان قابل مقایسه نیست یا اینکه برای تحصیل نیاز به زبانی غیر انگلیسی هست.
    اگه شما و دوستان دیگه موافقند اطلاعات خودمونو به تدریج اینجا شیر کنیم تا دوباره کاری انجام نشه.

مهمترین نکته ای که متوجه شدم اینه که برای این رشته و رشته های مشابه (مثل فلسفه فیلم و ...) و کلا رشته های هنری تئوریک ، داوطلبهای شرقی باید از توان خیلی بالایی برخوردار باشند - منظورم پذیرش از دانشگاه های حسابی گرفتنه - معمولا هم اینطور به نظرم می رسه که باید با یکی از استادهای دانشگاه مربوطه در این رشته مچ شد و مثلا براش توضیح داد که پایان نامه من یا مقاله ام در این مورد که زمینه مورد علاقه شماست و با کمک و راهنمایی گرفتن از اون مقاله نوشت - مقالات هم ترجیحا در مورد موضوعات مربوط به ایران باشه با تکیه بر بحثهای روز دنیا. در ان صورت همون استاد می تونه برای پذیرش توصیه کنه.
    زبان: به شدت تسلط بر زبان مهمه.
    در مورد سطح دانشگاه ها تو این رشته هم ایالات متحده در بالاترین سطح قرار داره و در سطحهای پایینتر انگلیس و استرالیا.
    اگر موردی به نظرتون رسید که اشتباه می کنم ، از دوستان خواهش می کنم منو از اشتباه در بیارن.

علی جان
    اگه موافق باشی تمرکزمون رو بذاریم روی آمریکا، کانادا، استرالیا و نیوزلند. من خیلی دانشگاه ها رو نگاه کردم، کشورهای مختلف، سوئد، دانمارک، نروژ و ... همونطور که گفتی بهترین جا آمریکاست. انگلیس با اینکه تو این زمینه خیلی فعاله جای جالبی برای تحصیل نیست خصوصا در این رشته. آمریکا بویژه دانشگاه های رنک خوبش واقعا عالیه! درسته که پذیرش گرفتن توی این رشته نسبت به رشته هایی مثل مهندسی و ... خیلی سخته ولی من معتقدم When there is a will, there is a way. به نظر من ما با همکاری هم می تونیم این کارو انجام بدیم، لازمه که کمی بیشتر با هم مچ بشیم واطلاعات رو سریعتر شر کنیم. منتظر شنیدن خبرهای خوبی از طرف تو هستم.

Junior Member delaram آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Minnesota State University / Graphic Design

پیش فرض پاسخ : رشته فیلم و سینما

به نظر من با آکتور استودیو نمیشه ویزا گرفت ، شما احتیاج به یه دانشگاه دارین ، همه دانشگاه‌ها در آمریکا درجه ۱ نیستن ، میتوننی تو کالج ‌های ارزون و نه خیلی‌ معروف اپلی‌ کنید ، کلا رشته سینما خیلی‌ سخته ویزا گرفتن واسش . من فک می‌کنم اگر بتونین یه دانشگاه پیدا کنین یا اینستوت که مطرح باشه راحت تره کارتون .
    امیدوارم کمک کرده باشم

منم میخوام رشته بازیگری بخونم.
    توی آمریکا...
    از لحاظ مالی مشکلی ندارم...
    دیپلم فنی حرفه ای معماری دارم.
    معدلم 15.

سطح بالا بودن دانشگاه اصلا برام مهم نیست.
    کلا مدرک در جه یک داشتن برام خیلی مهم نیست.

فقط میخوام یه مدرک تحصیلی داشته باشم و آموزش هم دیده باشم تا بتونم برای تست ها و ... برم.

اگر کسی میدونه که شرایط و هزینه اش در آمریکا چه طوره لطفا بگه...[/QUOTE]

Junior Member

ممنون نیما جان که دنبال می کنی و اطلاعاتت رو شیر می کنی.
    حتما.
    من تا اخر این ماه درگیر امتحانات و تکالیف دانشگاهم. بعد از اون بیشتر سرچ خواهم کرد و موارد مناسب رو همین جا می زارم.

Junior Member afshin_m_t آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Taylor Swift نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    منم میخوام رشته بازیگری بخونم.
    توی آمریکا...
    از لحاظ مالی مشکلی ندارم...
    دیپلم فنی حرفه ای معماری دارم.
    معدلم 15.

سطح بالا بودن دانشگاه اصلا برام مهم نیست.
    کلا مدرک در جه یک داشتن برام خیلی مهم نیست.

فقط میخوام یه مدرک تحصیلی داشته باشم و آموزش هم دیده باشم تا بتونم برای تست ها و ... برم.

اگر کسی میدونه که شرایط و هزینه اش در آمریکا چه طوره لطفا بگه...
    تنها راه شما رفتن به کلاس های بازیگری هستش.مهم نیست که از دانشگاه مدرک می گیرید یا از کلاس های آزاد بازیگری مهم اینکه بعدش توی آژانس های استعداد یابی خوب بتونی موفق بشی که شانسش هم خیلی کم هستش ولی میتونی از این لینک اطلاعاتی رو کسب کنی

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2680

Member GODO آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Barobax نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید!
    من می خوام رشته فیلم و سینما رو بخونم
    لطفا دوستانی که اطلاع دارن این رشته توی کدوم دانشگاه ها برگزار میشه بگن , زیاد هم فرقی نمی کنه چه کشوری باشه!
    می خواستم ببینم اگه کسی اطلاعی داره کث شانس قبول شدن در رشته فیلم و سینما در دانشگاههی بالا هست لطفا اطلاع بدن
    مرسی

آخه دوست عزيز با اين وسعت سوا كه شما پرسيديد بعيد مي دونم كسي بتونه جواب بده ! آخه شراي طها خيلي فرق ميكنه ! بين فرانسه تا آمريكا و از آمريكا تا لهستان زمين تا آسمون فرقه ! نميشه هم كاريش كرد . شما بايد يه كشور را حالا اصلا بر اساس سليقه انتخايب كنيد ! و بعد بگيد كه تجربياتتون تو اين زمينه چيه !
    به عنوان كسي كه تو اين خط بوده بايد آب پاكي رو روي دست شما عزيزان بريزم كه عملا يه تفريح مرفه گونه است با خر ج هاي كلان و البته به ضرس قاطع براي شما نااميدي شديد هم به همراه داريد . كافي شما يه بار هم كه شده به يكي از اين موسسات بريد تا ببينيد با بازيگرانشون چه كار مي كنند ! اصلا اونجا به صرف رنگ چشم و اندام نيست ... شماها با اين سني كه دارين براي بخش بزرگ بازيگري چيزي در چنته ندارين . چون اگه قرار بود به دست بيارين بايد تا الان اون امتياز ها رو كسب كنيد . رقص هاي پيش رفته اي كه تو كلاس هاي بدن اونجا به كا مي گيرين مسلما همه با هم جمع بشيم هم نمي تونيم انجام بديم ...چون اون رقص هاي به غير از رقص هاي بنري و ... هست !
    ولي با اين حساب صلاح مملكت خويش خسروان دانند ... به نظر من براي تفريح پولدارانه خوب هست ! خواهشا فقط قبلش دو تا اسم اساتيد بازيگري و سينما رو تو ذهنتون حذف كنيد تا آبروي ما رو نبريد ! جنيفر لوپز منظورم نيستا ....
    بیشتر آدم‌های دنیا دیوانه بودند. آن بخشی هم که دیوانه نبودند، عصبی بودند. آن بخش هم که دیوانه یا عصبی نبودند، احمق بودند.
    چارلز بوکوفسکی

سلام به همگی دوستان . من میخوام برا رشته فیلم سازی مقطع لیسانس در یکی از دانشگاه های آمریکا اقدام کنم. به نظرتون چه کار کنم و چه راهی رو برم؟ من الان یک فیلمنامه خوب هم نوشتم به زبون انگلیسی . به نظرتون کفایت میکنه؟
    البته من رنک دانشگاه برام مهم نیست. فقط اینکه تو کالیفرنیا باشه و در واقع یه راهی باشه ما بریم اونجا . بقیش رو خودم میتونم انجام بدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)