صفحه 10 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 199

موضوع: گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

اینجا کسی هست که تونسته باشه وقت سفارت بگیره ؟
    اصلا الان نوبت وقت دهی باز هست؟
    من ساعت 9.38 وارد سایت شدم اما هیچ وقتی برای رزرو نبود

بچه ها لطفا یکی کمک کنه بگه ما باید چطور وقت بگیریم؟
    من ساعت ۹.۳۱ وارد شدم، تاریخ ۲۳ جولای سبز بود، کلیک کردم، کانفرم کردم، مرحله آخر که کد کپچا خواست اون رو زدم و بعد پرید بیرون. وقت ها تموم شده بودن. لطفا یکی کمک کنه بگه چطور وقت بگیریم ما؟ همه مدارکم آمادست واقعا خیلی بده به خاطر وقت سفارت همه چی بره رو هوا.
    حتی اگه بشه خرید من حاضرم پولش رو هم بدم ولی یکی بیاد فقط به ما قطعیت بده که چه کنیم؟
    لطفا پاسخ بدید
    ممنون

Junior Member

دوستان بذارید آب پاکی رو بریزم روی دستتون تا بفهمید با چه بی وجدانایی طرف هستیم.
    الان 2 هفته هست که هر شبی که سفارت باز بوه من توی سایت زدم نوبت بگیرم و هر شب یه ادایی درآورده واس خودش! چندین بار به کد کپچا دوم هم رسیدم و همیشه ارور میداد وقت پر شده دوباره امتحان کنید، چندین بار بعد از مرحله آخر پرتم کرده بیرون از سایت و گفته یوزر قابل شناسایی نیست!!!!!!! دیگه با پیام امشب یقین پیدا کردم که شانسی ندارم و همه انا دستوپا زدن بیخودیه. امشب سر سعت 9:30 وارد شدم تاریخو انتخاب کردم،کانفیرم کردم،کد رو هم زدم ولی پیام داد متاسفانه وقت پر شده و بعدا امتحان کنید، در کمال تعجب دیدم تاریخ قرمز نیست و نارنجیه!!! ینی هنوز وقت هست و میشه کلیک کرد روی تاریخ!!!! پس چطور به من گفت وقت پر شده!!!!! ینی اون لجظه که من انتخاب کردم هنوز وقت بوده ولی بهم نوبت نداد! واسه جرفم هم سند دارم و ازش عکس گرفتم. ای کاش قانون حاکم بود و میشد شکایت کرد ازشون.خیلی بی رحم و بی وجدانن، منه دانشجو یک سال زندگیمو گذاشتم واسه قبولی دانشگاه، هزار مشکلو پشت سر گذاشتم و باید توی آسون ترین مرحله جلوم گرفته بشه و تلاش یکسالم نابود بشه. امیدوارم خدا باعث و بانیه این رنج امروز منو امثال منو از آرامش محروم کنه.

Moderator

با سلام

کاربران عزیز لطفا از به کاربردن نام موسسه یا آژانس و فرستادن پست های بیمحتوا خودداری فرمایید.
    تمام پست هایی که بر خلاف مقررات فروم بود بدون فرستادن پیام خصوصی حذف گردید.

با تشکر
    مدیریت انجمن
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

میخوام یه مستند بسازم به اسم "فقط در ایران" این مدل مشکلات رو توش به تصویر بکشم بقیه دنیا ببینن ما تو چه خراب شده ای داریم زندگی میکنیم. وقت رایگان سفارت رو باید بریم 50 یورو بخریم... ادم واقعا نمیدونه چی بگه..
    بخوای هم نخری که این دزدا دست از این کارای کثیفشون بردارن وقتی مشتری نداشته باشن، از اون ور ممکنه زحماتت تا این مرحله همش به باد بره چون همه چی رو اماده کردی وقت نتونستی بگیری.
    چه میشه کرد.. جبر جغرافیاییه دیگه.

کاش لااقل راهی بود صدای اعتراضمون رو به گوش مسئولین سفارت برسونیم بلکه کاری کنن.. مسئولین خودمون که امیدی بهشون نیست واقعا.

نقل قول نوشته اصلی توسط Linorth نمایش پست ها
    میخوام یه مستند بسازم به اسم "فقط در ایران" این مدل مشکلات رو توش به تصویر بکشم بقیه دنیا ببینن ما تو چه خراب شده ای داریم زندگی میکنیم. وقت رایگان سفارت رو باید بریم 50 یورو بخریم... ادم واقعا نمیدونه چی بگه..
    بخوای هم نخری که این دزدا دست از این کارای کثیفشون بردارن وقتی مشتری نداشته باشن، از اون ور ممکنه زحماتت تا این مرحله همش به باد بره چون همه چی رو اماده کردی وقت نتونستی بگیری.
    چه میشه کرد.. جبر جغرافیاییه دیگه.

کاش لااقل راهی بود صدای اعتراضمون رو به گوش مسئولین سفارت برسونیم بلکه کاری کنن.. مسئولین خودمون که امیدی بهشون نیست واقعا.
    آیا تا بحال کسی این تجربه رو داشته که وقتی می‌ره برای مصاحبه این موضوع رو با کارمندان سفارت مطرح کنه و نظرشون رو بپرسه ؟

دوستان عزیز الان وقت ناامیدی نیست.
    بالاخره برای هر کاری راهی پیدا میشه. فکر میکنم پارسال به دلیل حجم بالای متقاضیان university enrolment بازه زمانی گرفتن وقت سفارت برای این کار تمدید شده (اگر اشتباه میگم دوستان تصحیح کنن). امسال هم فکر میکنم با وضعیتی که هست امشب فرجی نخواهد شد و زمان زودتر از همه شب های دیگه پر میشه. به نظرم همگی دوستانی که مدارکشون آماده س و پذیرش دانشگاه دستشونه و موفق نشدن وقت سفارت بگیرن یک متن آماده کنیم و برای سفارت ایمیل کنیم و درخواست کنیم این بازه زمانی گرفتن وقت سفارت تمدید بشه. نطرتون؟

Junior Member

من باز امشب موفق شدم روز رو سبز ببینم ولی وقتی کلیک کردم روش سایت داون شد و پرت شدم بیرون. دیگه خسته شدم خدایی. هرکی اشنا داره واسه خرید وقت یه خبر به من بده تو خصوصی مرسی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Linorth نمایش پست ها
    من باز امشب موفق شدم روز رو سبز ببینم ولی وقتی کلیک کردم روش سایت داون شد و پرت شدم بیرون. دیگه خسته شدم خدایی. هرکی اشنا داره واسه خرید وقت یه خبر به من بده تو خصوصی مرسی.

يعني امشب زودتر باز شده بود؟
    من ايميل زدم مشكلم رو گفتم، اما واضحه كه جوابي نميخوان بدن
    اگر واقعا با نامه قبول ميكنن، من موافقم

Junior Member

سلام منم هر شب وارد سایت میشم و چند بار همون صحبتی که دوستمون گفتن نارنجی شد و ارور داد پر شده رو داشتم . اگر موافق هستید یه ایمیل بزنیم و مشکلمون رو مطرح کنیم چند نفر با هم باشیم فکر کنم بهتر هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)