صفحه 11 از 20 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 199

موضوع: گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تایید مدارک توسط سفارت

با سلام خدمت دوستان عزیز من دو روز پیش وقت سفارت ایتالیا داشتم جهت تحویل مدارک برای ویزا تحصیلی مدارکم کامله کامل بود و مصاحبه ی خوبی هم با افیسر داشتم ولی در پایان یه رسید دادن تا در تاریخ 13 اگوست مراجعه کنم و هیچ گونه انگشت نگاری از من نکردند و الان خیلی استرس دارم چون من اصلا تا به حال اقدام نکرده بودم برای ویزا شینگن و از شرایط با خبر نبودم الان ممکنه من ریجکت بشم بخاطر نگرفتن اثر انگشت؟؟؟؟؟
    یا امکان داره روزی که رسید دادن ازم انگشت نگاری کنند؟؟؟؟؟؟ لطفا پاسخ بدید ممنون میشم خیلی نگرانم. با تشکر

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

دوستان من دیروز رفتم کنسولگری ایتالیا، میگفتن وقت ها حتما و قطعا تمدید خواهد شد (مثل هر سال) هنوز هم study visa سبزه تو سایت. ولی چیزی که همه افرادی که اونجا بودن اشاره می کردن این بود که از وقتی نوبت دهی روزانه شده دیگه کسی به این راحتیا نمیتونه وقت بگیره و اصلا با اینترنت خونگی امکان پذیر نیست و این حرفا

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_alzz نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز من دو روز پیش وقت سفارت ایتالیا داشتم جهت تحویل مدارک برای ویزا تحصیلی مدارکم کامله کامل بود و مصاحبه ی خوبی هم با افیسر داشتم ولی در پایان یه رسید دادن تا در تاریخ 13 اگوست مراجعه کنم و هیچ گونه انگشت نگاری از من نکردند و الان خیلی استرس دارم چون من اصلا تا به حال اقدام نکرده بودم برای ویزا شینگن و از شرایط با خبر نبودم الان ممکنه من ریجکت بشم بخاطر نگرفتن اثر انگشت؟؟؟؟؟
    یا امکان داره روزی که رسید دادن ازم انگشت نگاری کنند؟؟؟؟؟؟ لطفا پاسخ بدید ممنون میشم خیلی نگرانم. با تشکر
    درود
    نخیر مشکلی نداره شما روزی که مشخص شده برای نتیجه ویزا تشریف میبرید سفارت.
    انگشت نگاری در سفارت صورت نمیگیره، وقتی رسیدید ایتالیا برای رزیدنت پرمیت ازتون انگشت نگاری میکنند.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirniknam67 نمایش پست ها
    دوستان من دیروز رفتم کنسولگری ایتالیا، میگفتن وقت ها حتما و قطعا تمدید خواهد شد (مثل هر سال) هنوز هم study visa سبزه تو سایت. ولی چیزی که همه افرادی که اونجا بودن اشاره می کردن این بود که از وقتی نوبت دهی روزانه شده دیگه کسی به این راحتیا نمیتونه وقت بگیره و اصلا با اینترنت خونگی امکان پذیر نیست و این حرفا
    سلام امسال تو سایت نوشتن که وقت ها تمدید نمیشه حالا شاید هم تمدید کنن و ددلاین هم تا 24 جولای بود که تموم شد کلا وقت ها

Junior Member

با تشکر از راهنماییتون. فقط جای سوالی که برام میمونه اینه که مگه برای صدور ویزا اطلاعات بیومتریک مثل اثر انگشت و عکس دیجیتالی نیست؟ این امکان وجود داره که یادشون رفته باشه از من بگیرن بعدا زنگ بزنن که دوباره برم یا همون روز 13 اگوست که تو رسید نوشتن اگه اونات رو ازم بگیرن ویزام رو دیر تحویل میدن؟؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_alzz نمایش پست ها
    با تشکر از راهنماییتون. فقط جای سوالی که برام میمونه اینه که مگه برای صدور ویزا اطلاعات بیومتریک مثل اثر انگشت و عکس دیجیتالی نیست؟ این امکان وجود داره که یادشون رفته باشه از من بگیرن بعدا زنگ بزنن که دوباره برم یا همون روز 13 اگوست که تو رسید نوشتن اگه اونات رو ازم بگیرن ویزام رو دیر تحویل میدن؟؟
    دوست عزیز همان طور که بالا گفتم انگشت نگاری وجود نداره و شما تاریخ تعیین شده تشریف میبرید و نتیجه ویزا رو بهتون اعلام میکنند.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام کدوم قسمت نوشتن که دیگه تمدید نمیشه؟

سلام آقا بهنام
    تو بخش دریافت وقت سفارت من 5 روز پیش بعد از این که زیاد وارد بخش دریافت وقت شدم اکانتم بلاک شد و هنوز باز نشده، با سیستم های مختلف امتحان کردم همینطوره، لوگ اوت شدم دوباره اومدم تو فرقی نکرد، ایمیل دادم به سفارت جواب ندادن، چیکار باید کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirniknam67 نمایش پست ها
    سلام آقا بهنام
    تو بخش دریافت وقت سفارت من 5 روز پیش بعد از این که زیاد وارد بخش دریافت وقت شدم اکانتم بلاک شد و هنوز باز نشده، با سیستم های مختلف امتحان کردم همینطوره، لوگ اوت شدم دوباره اومدم تو فرقی نکرد، ایمیل دادم به سفارت جواب ندادن، چیکار باید کرد؟
    اکانت جدید درست کنید با ادرس ایمیل جدید و شماره جدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد محیط زیست - دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط us9 نمایش پست ها
    سلام امسال تو سایت نوشتن که وقت ها تمدید نمیشه حالا شاید هم تمدید کنن و ددلاین هم تا 24 جولای بود که تموم شد کلا وقت ها
    دوست عزیز ممکنه بگی کجای سایت اعلام کرده که وقت ها رو تمدید نمیکنن؟ من خودم هنوز وقت نگرفتم و دیروز هم سفارت رفتم گفتن سایت رو چک کنین تو سایت اعلام میکنیم که تمدید میکنیم یا نه. دوستان کسی میدونه وقت سفارت رو میشه خرید یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)