صفحه 3 از 20 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 199

موضوع: گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط leila14 نمایش پست ها
    سلام من نیاز به وقت سفارت در ماه جون دارم از کجا می تونم بفهمم کی می تونم برای اون ماه وقت بگیرم ؟ و الان سفارت برای کی نوبت میده؟ متشکرم
    ابن سوال منم هست.. ! البته برای جولای

Junior Member

سلام دوستان.

من پذیرش از دانشگاه پیزا گرفتم. مدرک موقتم رو از دانشگاه گرفتم الآن باید نامه پذیرش رو ببرم برای تسریع روند دریافت دانشنامه و این داستانا.

سوالم این هست که الآن من صبر کنم همه مدارکم کامل شه و بعد وقت سفارت بگیرم؟یا مدارکی که میتونم رو آماده کنم و زودتر وقت سفارت بگیرم؟ آیا میشه مدارک رو ناقص تحویل داد و تا ددلاین کاملش کرد؟

Junior Member

سلام دوست عزیز
    دانشنامه رو به راحتی میتونید بگیرید و نیازی نیست بهشون ثابت کنید که پذیرش گرفتید تا سریع کارتون رو انجام بدن، پس وقتتون رو هدر ندید چون برای ترجمه هم به زمان زیادی نیاز دارید. در اسرع وقت گواهی موقت رو ببرید به مرکز اصلی دانشگاهتون و همون لحظه مدرک اصلی(دانشنامه) رو تحویل بگیرید. چون با گواهی موقت بعضی از دانشگاه ها پذیرش میدن اما سفارت شما رو ریجکت میکنه. خودم هم شهرستان هستم، رفتم به مرکز دانشگاهم در تهران و همون روز دانشنامه مو تحویل گرفتم. چون اگه به انتظار دانشگاه بمونی 2-3 سال طول میکشه.
    سوال دومتون یکم مبهمه، اگه منظورتون سفارت باشه که اصلا نباید پرونده تون نقص داشته باشه، اما دانشگاه ها معمولا تا پایان ددلاین میشه کم کم مدارک رو آپلود کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raheel نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    دانشنامه رو به راحتی میتونید بگیرید و نیازی نیست بهشون ثابت کنید که پذیرش گرفتید تا سریع کارتون رو انجام بدن، پس وقتتون رو هدر ندید چون برای ترجمه هم به زمان زیادی نیاز دارید. در اسرع وقت گواهی موقت رو ببرید به مرکز اصلی دانشگاهتون و همون لحظه مدرک اصلی(دانشنامه) رو تحویل بگیرید. چون با گواهی موقت بعضی از دانشگاه ها پذیرش میدن اما سفارت شما رو ریجکت میکنه. خودم هم شهرستان هستم، رفتم به مرکز دانشگاهم در تهران و همون روز دانشنامه مو تحویل گرفتم. چون اگه به انتظار دانشگاه بمونی 2-3 سال طول میکشه.
    سوال دومتون یکم مبهمه، اگه منظورتون سفارت باشه که اصلا نباید پرونده تون نقص داشته باشه، اما دانشگاه ها معمولا تا پایان ددلاین میشه کم کم مدارک رو آپلود کرد.
    مرسی بخاطر پاسخ
    من به دانشگاه خودمون مراجعه کردم، گفتن تو تازه مدرک موقت گرفتی، هنوز برا صدور دانشنامه ات اقدام هم نکردیم. گفتم پذیرش دارم و اینا، گفتن سعی میکنیم زودتر صادر کنیم (تازه دیروز داده بودن خطاطی!) بعد باید بفرستیم ستاد مرکزی دانشگاه آزاد بری اونجا با نامه پذیرشت و درخواست بدی که سریعتر دانشنامه ات رو آماده کنن بعد اونا جوابشو بفرستن اینجا و .... خلاصه اینطور که گفتن دست کم 1-2 ماه طول میکشه. دارالترجمه هایی هم که پیدا کردم گفتن اگه الآن مدارکت رو بدی برای اواسط تیر آماده میکنیم! من 1-2 ماه دیگه مدرکم رو از دانشگاه بگیرم بعد بدم دارالترجمه خدا میدونه کی میخواد تحویل بده. تازه مدارک دبیرستان و پیش دانشگاهی هم که دست دانشگاهه و تا وقتی دانشنامه رو ندن اونا رو هم نمیدن بهم... منظورم از کامل نبودن مدارک همین بود که اینا آماده نیست.
    خلاصه اینطور که معلومه امسال ملغی شد

Junior Member

سلام،
    میشه لطفا کسی راهنمایی کنه
    اگه کلاسها در نوامبر 2018 شروع بشه، کی باید برای ویزا اقدام کرد؟ و اینکه الان چند روزه رزرو سفارت برای study visa، دی اکتیوه!! باید ایمیل بزنیم وقت بگیریم؟

Junior Member

سلام

دوستان کسی میدونه حدودا چقدر طول میکشه تا ویزای تحصیلی ایتالیا صادر بشه؟
    از زمان مصاحبه سفارت تا گرفتن ویزا منظورمه!
    میدونم زمان دقیق نمیشه گفت و کیس بای کیس متفاوته، اما میخوام بدونم مثل سفارت کشورهای دیگه پروسه زمانبر هست یا نه، به چند ماه هم ممکنه بکشه؟

Junior Member

سلام دوستان. یه مدته سایت سفارت غیر فعال هست واسه ویزای دانشجویی!! گسی خبر داره چه خوابی واسمون دیدن؟
    جالبه که هر گشور و ارگانی هم که داخل ایران میاد و میخولد کار کنه میشه مثل خودمون تنبلو دغل بازو کلک!! کلا اینجا هواش آدمو از حال میندازه

Junior Member

سفارت وقت ها رو یکماه یکماه باز میکنه.
    یعنی شما هر زمان که وارد سایت بشید فقط تا یکماه بعد رو میتونید رزروکنید، اگه نه که باید مرتب سایت روچک بکنید تا وقت مورد نظرتون باز بشه.

به زودی نوبت دهی جدید باز میشه. مرتب سایت رو چک کنید. چون امروز سایت به روز رسانی شده بود.
    ویرایش توسط behnamhg : May 29th, 2018 در ساعت 02:34 AM دلیل: ترکیب پست

Junior Member

سلام دوستان. ظاهرا سیستم نوبت دهی سفارت باز شده. ولی برای ویزای دانشجویی غیرفعاله.کسی اطلاعی داره از قضیه؟

Junior Member

سلام
    دوستان میبخشید اگر سوالم یه کم نامربوطه به این تاپیک
    یکی از مدارکی که برای درخواست ویزا نوشته شده سیلابس های درسیه، این همون "course description" هست که برای دانشگاه هم فرستاده شده دیگه؟
    این رو ننوشته ترجمه ایتالیایی میخواد یا نه، میشه فقط ترجمه انگلیسی رو برد یا حتما باید ترجمه ایتالیایی باشه؟ با مهر مترجم و دادگستری و اینا؟

ممنون میشم اگر کسی میدونه راهنمایی کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)