صفحه 8 از 20 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 199

موضوع: گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

دوستان کسی تونسته امشب وقت بگیره؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط amin489 نمایش پست ها
    سلام. من یه وقت گرفتم. چون وقتش نزدیکه و برای هفته دیگه هست، امکان کنسل کردن نداره. اما ترجمه ی مدارکم هنوز 1 ماه دیگه انجام میشه.
    1-با این شرایط که من نه مدارک تحصیلی نه مالی آماده ندارم برم برای وقتی که گرفتم؟
    2- آیا میشه 2 بار وقت گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط raheel نمایش پست ها
    منم دقیقا به همین دلیل که مدارکم تا اواسط تیرماه آماده نمیشد، تا الان موندم و نوبت نگرفتم.
    بهتر بود که نوبت نمیگرفتید اما به نظرم باید راهی باشه.چون طبق گفته ی بجه ها اگه یکی از مدارکت ناقص باشه نقصی پرونده میزنن وتا آخر deadline فرصت داری پرونده تو تکمیل کنی،اما شما هیچ کدوم از مدارکتون آماده نیست.
    برای کنسل کردنش فکرکنم توی همین موضوع، بچه ها در موردش سوال کرده بودن.صفحات قبلی رو بخونید.

من شنیدم چیزی به اسم نقصی مدرک نداره و اگر ناقص برید یا کلا پرونده تشکیل نمی دن یا ممکنه مشکل بشه.
    موضوع دیگه اینکه بعضی از بچه ها می گفتن یک نفر نمی تونه 2 بار وقت بگیره. یعنی اگر یک بار برین و براتون پرونده تشکیل ندن و بعد 1 هفته بعد که تکمیل شد ، ممکنه نتونین وقت بگیرین

Junior Member

دوستان میدونید از الان میشه برای سال دیگه (آگوست 2019) وقت سفارت گرفت؟
    طبق سیستم جدید از چند ماه قبل باید اقدام کنیم که وقت ها باز باشه؟

و اینکه دوستانی که الان برای گرفتن وقت دانشجویی برای ارشد اقدام میکنید، با این لینک جلو میرید؟

https://www.ckgsir.com/

و یا این یکی لینک خود سفارت؟
    https://prenotaonline.esteri.it/Logi...cidsede=100073

اولویت با کدومه؟
    ببخشید طولانی شد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roughe1 نمایش پست ها
    دوستان کسی تونسته امشب وقت بگیره؟
    من هنوزم نتونستم بگیرم. ساعت 9:30 هم انلاین هستم ولی سرعت میاد پایین و لود نمیشه اخرش 9:40 اینا لود میشه و وقتا هم پر شده!

یعنی واقعا تو 10 دقیقه پر شدن وقت سفارت نرماله؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Linorth نمایش پست ها
    من هنوزم نتونستم بگیرم. ساعت 9:30 هم انلاین هستم ولی سرعت میاد پایین و لود نمیشه اخرش 9:40 اینا لود میشه و وقتا هم پر شده!

یعنی واقعا تو 10 دقیقه پر شدن وقت سفارت نرماله؟!
    کاش 10 دقیقه من 9:34 برام لود میشه پر شده
    Where liberty dwells, there is my country

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط taratm نمایش پست ها
    کاش 10 دقیقه من 9:34 برام لود میشه پر شده
    من فکر میکنم یا واقعا تعداد وقتای هر روز کم هست (زیر 20 وقت مثلا!) یا تقاضا واسه ویزای تحصیلی تو ایتالیا بالای 10000 نفر هست که تو چند دقیقه روزا پر میشن..
    یا هم یه عده دارن وقت میگیرن که از وقتشون استفاده هم نمیکنن.. مثل همون دوستی که نه پرونده تحصیلیش کامل شده نه مدارک تمکن ولی رفته وقت گرفته الان میگه برم یا نرم!
    واقعا باید واسه کسایی که وقت میگیرن و استفاده نمیکنن پنالتی داشته باشن و دیگه بهشون وقت ندن یکسال حداقل که اینجوری کار بقیه رو هم با وقت گرفتن بیخودی سخت تر نکنن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

سلام دوستان برای ویزای دانشجویی میخوام وقت بگیرم برای پی اچ دی برای رزرو نوبت بخش study visa رو میزنم پیجی که باز میشه سه تا فیلد داره پاسپورت نامنر و passport type و diploma کسی میدونه تو بخش دیپلما چی باید وارد کنم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت ایتالیا برای ویزای توریستی (برای والدین دانشجویان و غیره)

نقل قول نوشته اصلی توسط NASIM1368 نمایش پست ها
    سلام دوستان برای ویزای دانشجویی میخوام وقت بگیرم برای پی اچ دی برای رزرو نوبت بخش study visa رو میزنم پیجی که باز میشه سه تا فیلد داره پاسپورت نامنر و passport type و diploma کسی میدونه تو بخش دیپلما چی باید وارد کنم؟
    اخرین مدرک تحصیلی رو باید بزنید. اگه واسه دکتری میخواید برید اخرین مدرک تحصیلی که همون masters هست رو باید وارد کنید.

سلام وقت همگی بخیر
    دوستان میشه راهنمایی بفرمایید من هر وقت حتی 9:30 باز سایت هیچ وقتی نداره میشه کمک کنید؟ لطفا

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط Linorth نمایش پست ها
    من فکر میکنم یا واقعا تعداد وقتای هر روز کم هست (زیر 20 وقت مثلا!) یا تقاضا واسه ویزای تحصیلی تو ایتالیا بالای 10000 نفر هست که تو چند دقیقه روزا پر میشن..
    یا هم یه عده دارن وقت میگیرن که از وقتشون استفاده هم نمیکنن.. مثل همون دوستی که نه پرونده تحصیلیش کامل شده نه مدارک تمکن ولی رفته وقت گرفته الان میگه برم یا نرم!
    واقعا باید واسه کسایی که وقت میگیرن و استفاده نمیکنن پنالتی داشته باشن و دیگه بهشون وقت ندن یکسال حداقل که اینجوری کار بقیه رو هم با وقت گرفتن بیخودی سخت تر نکنن.
    کسی که یک بار وقت دانشجویی بگیره سایت دیگه بهش اجازه گرفتن وقت دوم را نمی ده. پس اگر کسی وقت بگیره و کانفرم کنه و نره، عملا دیگه نمی تونه بره سفارت.چون بدون وقت کلا راه نمی دن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)