صفحه 1 از 24 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 239

موضوع: آزمون MCCEE پزشکان و NBDE دندانپزشکان

Junior Member

Post آزمون MCCEE پزشکان و NBDE دندانپزشکان

رای ثبت نام در امتحان اولیه باید اول در PCRC ثبت نام کرد. . من مدارکم را چند هفته پیش فرستادم و با وجود این که فکر می کردم همه مراحل را درست انجام دادم باز ایمیل های اشکال مدارک دریافت می کنم. مثلا ریز نمراتم : علاوه بر این که ترجمه رسمی را به تا یید سفارت رساندم کپی فارسیش را هم بردم وزلرت خانه و دوباره مهر برجسته زدند ( یعنی عملا مثل اصل مدارکم) حالا ایمیل زدند که :
    > The submitted copy in the Arabic language must be certified as a "true copy of the original". Please resubmit a certified copy of your final medical school transcript ensuring certification on each page conforms to PCRC requirements (see "Document Certification").

مگر جایی تو ایران هست که کپی فارسی را با درج عبارت انگلیسی"true copy of the original" برابر اصل کنه؟ اگر قبلا کسی این مسیر را رفته و در امتحان ثبت نام کرده لطفا راهنمایی کنه. ممنون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ثبت نام امتحان MCCEE برای پزشکان

سلام. من برای ثبت نام امتحان MCCEE اقدام کردم. مدارک من در PCRC تقریبا 1 ماهه که در مرحله Verification in Progress است. هیچ نامه ای هم به دانشگاهمون نرسیده. معمولا همین قدر طول می کشه؟ ممکنه با email با دانشگاه مکاتبه کنند. اصلا آدرس دانشگاه ما برای مکاتبه را از کجا میارند وقتی از ما آدرس دانشگاه را نمی پرسند؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ثبت نام امتحان MCCEE برای پزشکان

i have the same problem,i donot know how we should provide our document in the right way.
    have u found what is accpetable plz help us .also we want to know dentist what should do before exam. could u help us regarding pcrc or dentist registration ,.we eagerly look forward t o hear from those who know how general practitioner,dentist should provide documents

Junior Member

پیش فرض ask for assistance regarding registration before dental exam in canada

i want to ask for assistance from those who successfully registered for dental exam in ca,i mean NBDE canada,what documents we should send,plz explain in detail

Junior Member

پیش فرض regarding Pcrp before MCCEE for medical doctors

i am confused how i should have trans crpit tranlated,certified,is here anybody who have done it yet,i think the process inside iran is somehow hard to certified,is here anybody who done it,could u explain it comprehensively
    step by step

Junior Member

Question پاسخ : آزمون MCCEE پزشکان و NBDE دندانپزشکان

سلام به همه دوستان میشه بهم بگید رفرنس امتحان MCCEE چیه؟و چطور باید ثبت نام کرد کسی میتونه کمکم کنه؟

پیش فرض پاسخ : آزمون MCCEE پزشکان و NBDE دندانپزشکان

نقل قول نوشته اصلی توسط neda_11 نمایش پست ها
    رای ثبت نام در امتحان اولیه باید اول در PCRC ثبت نام کرد. . من مدارکم را چند هفته پیش فرستادم و با وجود این که فکر می کردم همه مراحل را درست انجام دادم باز ایمیل های اشکال مدارک دریافت می کنم. مثلا ریز نمراتم : علاوه بر این که ترجمه رسمی را به تا یید سفارت رساندم کپی فارسیش را هم بردم وزلرت خانه و دوباره مهر برجسته زدند ( یعنی عملا مثل اصل مدارکم) حالا ایمیل زدند که :
    > The submitted copy in the Arabic language must be certified as a "true copy of the original". Please resubmit a certified copy of your final medical school transcript ensuring certification on each page conforms to PCRC requirements (see "Document Certification").

مگر جایی تو ایران هست که کپی فارسی را با درج عبارت انگلیسی"true copy of the original" برابر اصل کنه؟ اگر قبلا کسی این مسیر را رفته و در امتحان ثبت نام کرده لطفا راهنمایی کنه. ممنون.
    yes ,your university of graduation will provide you with a true copy of original stamp and signiture..I did so myself

نقل قول نوشته اصلی توسط neda_11 نمایش پست ها

دارالترجمه دوست عزیز حتی می تونین این کپی با مهر مترجم رو به تایید دادگستری و وزارت اور خارجه هم برسونین با هزینه ای نا چیز !مترجم برای هر برگه2000تومان حق الزحمه می گیره و دادگستری 5000تومان تمبر می خواهد.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

سلام
    کسی link برای دانلود رایگان ultimate review to mccee داره؟

Junior Member

لینک دانلود رایگانی برای ultimate review for mccee نیست
    تو ایران هم می تونی با قیمت کم بخری-برای اینکه تبلیغ سایتی نشده اسم نمی برم ولی همینکه تو گوگل search کنی
    ultimate review for mccee +فروش سایت و وبلاگ امتحانات پزشکی کانادا می یان که همشون این کتاب رو میفروشند.

دیگر منابعی که لازمه حتما بخونید سوالات قبلی mccee ,و mccqe1 است

تورنتو نوت وultimate question for mcce که جای خودش داره

صفحه 1 از 24 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)