صفحه 10 از 24 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 239

موضوع: آزمون MCCEE پزشکان و NBDE دندانپزشکان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون MCCEE پزشکان و NBDE دندانپزشکان

نقل قول نوشته اصلی توسط Erdbeere نمایش پست ها
    در مرحله اول در سایت pysicianapply.ca یک account بسازید. من اول دارالترجمه بردم بعد سفارت. اگر دارالترجمه قبول کنه اون برگه های certified شده رو جای کپی های معمول به ترجمه وصل کنه شاید بشه اول برد سفارت قبلا بعضی این کار را انجام می دادند.
    سلام.با تشکر از جوابهای خوبتون.من چند تا سوال دیگه دارم.یکی اینکه وقتی میخواهیم Account بسازیم همون زمان باید هزینه را با Visa /master card بدهیم؟ دوم اینکه این ارسال مدارک برای source verification یکبار برای همیشه هست؟منظورم اینه که اگر اینکارو انجام بدهم ولی فرضا تا 4-5 سال دیگه در امتحانات شرکت نکنم اتفاقی نمیفته؟انقضا که نداره؟ سوم اینکه برای آزمون MCCEE چه امتحان زبانی قابل قبوله میشهAcademic IELTS داد؟ خود آزمون MCCEE بعد از چه مدت منقضی میشه؟به نظرم جایی خوندم انقضا نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    General practitioner

بله می تونید در کاناداهم ترجمه و هم certified کنید. حتی اگر دوست داشتید خود physicianapply براتون ترجمه می کنه. راحت تر هم هست.
    با تشکر از وقتی که برای پاسخ گذاشتید.
    اگر چنین سایتی برای پزشکان ایرانی در مورد usmle و mccee وجود داشت چقدر خوب بود.تا بشود در مورد موضوعات مهم و سوالات درسی و مشکلات درسی تبادل نظر کرد.شاید هم سایتهایی هست و من اطلاع ندارم.
    لطفا در صورتی که چنین سایتی هست اطلاع رسانی کنید .
    یک سوال دیگر اینکه mcc تایید ECFMG را قبول دارد.یا نه و در صورتی که برای امریکا اقدام کنم ،نیازی به تایید MCC نیست؟

Senior Member baharina آواتار ها

سلام دوستان، من به زودي مدرك پزشكيم رو ميگيرم و قصد دارم در امتحانات كانادا شركت كنم
    سوال من اين هست كه بعد از گرفتن مدرك و ريزنمرات و گرفتن مهر اجازه ترجمه از وزارت بهداشت ، ايا لازمه كار ديگه اي هم در ايران انجام بدم؟
    بقيه مراحل ترجمه رو به تنهايي ميشه از http://www.physiciansapply.ca/ انجام داد؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baharina نمایش پست ها
    سلام دوستان، من به زودي مدرك پزشكيم رو ميگيرم و قصد دارم در امتحانات كانادا شركت كنم
    سوال من اين هست كه بعد از گرفتن مدرك و ريزنمرات و گرفتن مهر اجازه ترجمه از وزارت بهداشت ، ايا لازمه كار ديگه اي هم در ايران انجام بدم؟
    بقيه مراحل ترجمه رو به تنهايي ميشه از http://www.physiciansapply.ca/ انجام داد؟
    گواهى انجام دوره هاى اكسترنى و انترنى را به تفكيك بخش و بيمارستان و تاريخ شروع و پايان هم جداگانه تهيه كنيد

Senior Member baharina آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    گواهى انجام دوره هاى اكسترنى و انترنى را به تفكيك بخش و بيمارستان و تاريخ شروع و پايان هم جداگانه تهيه كنيد
    ممنون از پاسخ
    این دو نامه فرمت خاصی داره که دانشگاه در جریانه
    یا اینکه من خودم باید ازشون بخوام چی بنویسن؟
    درضمن اگر دارالترجمه ای که از این نظر همکاری لازم رو داره میشناسین از طریق پیام خصوصی به من بگید .ممنون
    ویرایش توسط baharina : November 4th, 2014 در ساعت 05:12 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

سلام، ممکنه بفرمایید دقیقا چه مدارکی برای ثبت نام در ازمون پزشکان باید ارسال کنیم؟ فرم 12 برا چی هست، وآیا باید اونو هم تایید و ترجمه کنیم؟ همسر من بیست سال پیش از دانشگاه علوم پزشکی کرمان مدرک گرفته است. در ضمن در دستورالعمل ترجمه مدارک ذکرشده که فقط ترجمه اید توسط مترجمین مورد قبول آنها که عضو انجمن هستند انجام گیرد. با سپاس.

Junior Member Erdbeere آواتار ها

دانشنامه و ریزه نمرات و گواهی اینترنی: نه اصلشون !!! بلکه یک کپی تایید شده از اونهاباشرایط درخواستی توسط سایت بعلاوه ترجمه اونها توسط هر مترجم رسمی اما ترجمه شده با شرایط درخواستی سایت .همچنین باید کپی تایید شده از پاسپورت همراه با شش تا فرم به اسم (cover-sheets(4) ,certified identity confirmation(1) , release sheet(1 هم به سایت بفرستید.(فرم دوازده مکاتبه بین کرمان با وزارتخونه هست به صورت اتوماسیون فقط شما باید یک عکس و کپی پاسپورت بدین دانشگاه کرمان. )شرایط درخواستی توسط سایت رو باید مرحمت فرموده بعد
    ثبت نام دویست وشصت دلاری در phyisiciansapply.ca مطالعه دقیق بفرمایید . پس قدم اول شد ثبت نام در
    سایت.
    گودلاک !
    ویرایش توسط Erdbeere : December 8th, 2014 در ساعت 02:47 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

با سپاس از پاسخ بسیار مفیدتان. ما در سایت ثبت نام کرده و 260$را هم پرداخته ایم. آیا برای ثبت نام در مرحله اول MCCEE لازمه که ریز نمرات هم ارسال بشه؟ و آیا فرم certified identity confirmation فقط باید توسط سفارت تأیید شود؟ در ضمن آیا برای ثبت نام برای امتحان باید منتظر پاسخ آنها و تایید مدارک ارسالی شویم یا اگر نه کی میشود ثبت نام کرد. در ضمن ما اواخر بهار آینده خودمان داریم میرویم کانادا، آیا این در کل این پروسه می تواند تأثیری ایجاد کند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

با تشکر از راهنمایی تان، در سایت با مطلبی برخود کردیم که متوجه نشدیم، در این نقل قول که در اینجا میاورم،منظور از سابمیت کردن به چه ویلهایست،با پست یا اسکن و ایمیل؟
    IMPORTANT: You do not have to wait for your documents to be reviewed or your medical degree (diploma) to be source verified to apply for the MCCEE. You may proceed to apply through your account once you have submitted the source verification for your degree/diploma.
    Reapplying to the MCCEE

دانشنامه و ریزه نمرات و گواهی اینترنی: نه اصلشون !!! بلکه یک کپی تایید شده از اونهاباشرایط درخواستی توسط سایت بعلاوه ترجمه اونها توسط هر مترجم رسمی اما ترجمه شده با شرایط درخواستی سایت .همچنین باید کپی تایید شده از پاسپورت همراه با شش تا فرم به اسم (cover-sheets(4) ,certified identity confirmation(1) , release sheet(1 هم به سایت بفرستید.(فرم دوازده مکاتبه بین کرمان با وزارتخونه هست به صورت اتوماسیون فقط شما باید یک عکس و کپی پاسپورت بدین دانشگاه کرمان. )شرایط درخواستی توسط سایت رو باید مرحمت فرموده بعد
    ثبت نام دویست وشصت دلاری در phyisiciansapply.ca مطالعه دقیق بفرمایید . پس قدم اول شد ثبت نام در
    سایت.
    گودلاک !

Member Z_MOAZEMI آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    epidemiology

نقل قول نوشته اصلی توسط Noobahar نمایش پست ها
    با سپاس از پاسخ بسیار مفیدتان. ما در سایت ثبت نام کرده و 260$را هم پرداخته ایم. آیا برای ثبت نام در مرحله اول MCCEE لازمه که ریز نمرات هم ارسال بشه؟ و آیا فرم certified identity confirmation فقط باید توسط سفارت تأیید شود؟ در ضمن آیا برای ثبت نام برای امتحان باید منتظر پاسخ آنها و تایید مدارک ارسالی شویم یا اگر نه کی میشود ثبت نام کرد. در ضمن ما اواخر بهار آینده خودمان داریم میرویم کانادا، آیا این در کل این پروسه می تواند تأثیری ایجاد کند؟
    شما بعد از ثبت نام و پرداخت 260 دلار، باید حتما مدرک تایید شده تحصیلی و ریز نمرات تایید شده رو به همراه بقیه مدارک درخواستی براشون پست کنید. حدودا 1-2 ماه طول میکشه تا مدارکتون رو بررسی کنند. در صورتی که همه چیز طبق نظرشون ok باشه. به شما شماره های MINC و EICS تعلق میگیره و به پروفایلتون اضافه میشه. در این مرحله شما میتونید برای ثبت نام در آزمون اقدام کنید.
    از طرف دیگه از طرف Physician apply مدارک شما به ECFMG ارسال میشه و اونها با دانشگاهتون مکاتبه میکنند و در خواست تایید مدرک شما رو براشون ارسال میکنند. وقتی این نامه به دانشگاه شما میرسه، توی این مرحله شما به فرم شماره 12 احتیاج دارید. این مکاتبات طولانی هستند و به همین دلیل شما برای رزرو امتحان نیازی به اتمام مرحله آخر مکاتبات ندارید.
    فقط نکاتی رو که درمورد ترجمه مهم هستند رو حتما رعایت کنید وگرنه توی همون مرحله اول مدارکتون رو برگشت میزنن و کارتون طولانی تر میشه.
    در مورد certified identity confirmation، هم بله فقط توسط سفارت نیوزلند تایید میشه.
    در مورد تاثیر پروسه ارزیابی بر کارتون هم فقط میتونم بگم یک حسن بزرگ داره و این هست که شما وقتی به کانادا میرید، در صورت آماده بودن میتونید در اولین تاریخ امتحان شرکت کنید و کارهاتون خیلی جلوتر میوفته نسبت به کسانی که پروسه ارزیابیشون رو بعد از لند کردن کلید میزنن.
    موفق باشید
    ویرایش توسط Z_MOAZEMI : December 10th, 2014 در ساعت 02:27 AM
    NOC: 3112 ,CIO:May-2010 , 1st file no: Oct-2010, Ankara office, In Process: May-2012, Medical: February-2014, Pass Request 9-May-2014, Landing 3-Sep-2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)