صفحه 14 از 24 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 239

موضوع: آزمون MCCEE پزشکان و NBDE دندانپزشکان

Junior Member Erdbeere آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آزمون MCCEE پزشکان و NBDE دندانپزشکان

سلام به همه و تشکر. مدارک من برای ECFMG فرستاده شده. برای امتحان MCCEE از رمانی که هزینه امتحان رو در physicianapply پرداخت کنم تا کی وقت ثبت نام برای MCCEE را دارم؟ محدودیت زمانی ندارد؟ ممنون.

Member Z_MOAZEMI آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    epidemiology

نقل قول نوشته اصلی توسط Erdbeere نمایش پست ها
    سلام به همه و تشکر. مدارک من برای ECFMG فرستاده شده. برای امتحان MCCEE از رمانی که هزینه امتحان رو در physicianapply پرداخت کنم تا کی وقت ثبت نام برای MCCEE را دارم؟ محدودیت زمانی ندارد؟ ممنون.
    راستش دقیق یادم نمیاد که کجا این مطلب رو خونده بودم، ولی فکر میکنم یکسال فرصت دارید.

سلام به همه
    در سایت physicianapply در قسمت svr برای ریز نمرات آن صفحه ای که باید اطلاعات را وارد کنیم باز نمیشود. من هزینه بررسی بقیه مدارک به جز ریزنمرات را پرداخت کردم.ایا ممکن است به دلیل اشکال در سایت باشد؟

ایا به جز 150$ که در svr پرداخت کردم، برای ارزیابی مدارک باید دوباره مبلغی پرداخت کنم یاخیر؟

Junior Member

دوستان سلام
    دو تا سوال داشتم ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید

1)-در مورد نحوه پر کردن فرم های پرستاران (NNAS / SNEI) و مواردی که در این فرمها هست از کجا می تونم راهنمایی بگیرم.
    2)- ظاهرا سازمان WES که کارهای معادل سازی مدارک رو انجام می ده، تا پانصد دلار کمک جهت معادل سازی مدارک می پردازه، کسی از دوستان تجربه استفاده از این تسهیلات رو داره

Junior Member

سلام دوستان
    من این فایل translation requirement را که می خوانم میبینم هیچ جا ننوشته کپی فارسی دانشنامه و ریز نمرات که ضمیمه شده به ترجمه باید کپی برابر اصل شود.
    the original translation must be submitted with a copy of the original-language document

آیا واقعا لازمه؟

Junior Member

سلام من مکاتبه کردم گفتند :
    All medical credentials (Medical Degree, Medical Transcript, Internship, Postgraduate Training, Specialty, and License/Registration) do not need to be certified. You may submit a regular photocopy of these documents.

Sign, date and apply your translator stamp/seal or the translation office’s stamp/seal (if available)
    on all pages of the original translation AND on all pages of the copy of the original-language
    document.

نقل قول نوشته اصلی توسط mmh520 نمایش پست ها
    سلام من مکاتبه کردم گفتند :
    All medical credentials (Medical Degree, Medical Transcript, Internship, Postgraduate Training, Specialty, and License/Registration) do not need to be certified. You may submit a regular photocopy of these documents.

Sign, date and apply your translator stamp/seal or the translation office’s stamp/seal (if available)
    on all pages of the original translation AND on all pages of the copy of the original-language
    document.
    به نظر کاملا منطقی میاد که نباید کپی ها برابر اصل شوند. چون ترجمه از روی اصل مدرک باید انجام شود.

دوستان هزینه اولین امتحان mccee چقدر است؟

سلام دوستان.
    فرم پر شده12 را باید ببریم دانشگاه (دولتی) یا وزارت بهداشت؟
    بنظرتون اگر ترجمه های مدارکمون را در پاکت مهر وموم شده دانشگاه قرار بدیم و بعد بفرستیم خوبه؟

Junior Member

کپی توسط دارالترجمه برابر اصل شود و مهر انگلیسی برابر اصل و مترجم زده شود . من مدارکم را اینطور فرستادم و تایید شد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)