صفحه 2 از 24 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 239

موضوع: آزمون MCCEE پزشکان و NBDE دندانپزشکان

پیش فرض پاسخ : آزمون MCCEE پزشکان و NBDE دندانپزشکان

بله این سایت را دیده ام. چند اشکال دارد:
    1- ذکر کرده که اول پول به حساب واریز شود بعد کتاب تحویل گرفته شود که اصلا کار عقلانی نیست
    2- باید تمام کتاب ها را به صورت پکیج خرید و نمی شود تک تک کتابی را تهیه کرد در حالی که فرد ممکن است مثل من فرضا تورونتو نوت را تهسه کرده یاشد و دیگر نیازی به آن نداشته باشد
    3- کلا طبق تجربه من خرید اینترنتی کتاب اصلا کار خوبی نیست. باید حتما قبل از خرید کتاب را دید. به شما هم توصیه نمی کنم قبل از دیدن جنس پولی پرداخت کنید
    ممنون دوست عزیز پس ترجیح می دم بزودی که میرم کانادا همون جا این کتاب و تهیه کنم. گرچه تورونتو نوت خیلی کامل تر هست.

ApplyAbroad Veteran
    saman_shahin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law, aiuctb.ac.ir

دوستان این پست رو هم ببینن:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post292156
    ... Aimons, gardons espoir, restons optimistes et nous changerons le monde - Jack Layton ...

Member bahar2006 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ٣١١٣

منابع آزمون دندانپزشکی رو از ایران تهیه کنیم یا از کانادا برامون بفرستن به صرفه تره؟
    مسافر ونكوور به اميد يك زمستان گرم

Senior Member

لطفا راهنمايي فرماييد، من ريز نمرات و تمامي مدارك تحصيلي را از دانشگاه گرفته ام و مي خواهم براي pcrc ارسال نمايم ، اول بايد كپي ان را certify كنم و بعد براي ترجمه بفرستم وبعد براي سفارت يا اول ترجمه كنم وبعد براي هردو كار ببرم سفارت !! چه كسي بايد مهر true certified copy را بزند؟ دارالترجمه يا سفارت ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar2006 نمایش پست ها
    منابع آزمون دندانپزشکی رو از ایران تهیه کنیم یا از کانادا برامون بفرستن به صرفه تره؟
    تو ایران فتوکپی رو کاغذ ا4 معمولی هست .و کیفیت پایین و ناقص بهتر است از سایت دنتال دک آمریکا تهیه کنی چون هر سال عوض میشود www.dentaldecks.com

Member yasser آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pediatrics, Tehran University of Medical Sceinces

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    لطفا راهنمايي فرماييد، من ريز نمرات و تمامي مدارك تحصيلي را از دانشگاه گرفته ام و مي خواهم براي pcrc ارسال نمايم ، اول بايد كپي ان را certify كنم و بعد براي ترجمه بفرستم وبعد براي سفارت يا اول ترجمه كنم وبعد براي هردو كار ببرم سفارت !! چه كسي بايد مهر true certified copy را بزند؟ دارالترجمه يا سفارت ؟
    بنابر تجربه من، دارالترجمه کپی را که اول certify شده باشه رو قبول نمی کنه. اول باید ترجمه ها تون رو انجام بدین. جهت اطمینان می تونین ترجمه ها رو بعدا ببرین سفارت کانادا تا براتون تأیید کنه. برای ک÷ی برابر اصل کردن مدارک هم به جز پسپورت بقیه رو سفارت کانادا انجام نمیده ولی سفارت استرالیا انجام میده که می تونید ببرین اونجا و طبق متن صریح راهنمای PCRC اونها قبول می کنن تأیید سفارت استرالیا رو... البته دانشگاه صادر کننده مدرک تحصیلی هم می تونه ک÷ی رو با مهر انگلیسی برابر اصل کنه. اما من برای اینکه دیگه به مشکل نخورم ترجیح دادم ببرم سفارت استرالیا تا دیگه جای ایراد گرفتن وجود نداشته باشه.

سلام من ايرانم و منتظرم كارهاي مربوط به مهاجرت از طريق همسرم انجام بشه.ميشه لطفا در مورد ازمون NBDE و شرايط ثبت نام و رفرنس هاش برام توضيح بدين.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahoor2012 نمایش پست ها
    سلام من ايرانم و منتظرم كارهاي مربوط به مهاجرت از طريق همسرم انجام بشه.ميشه لطفا در مورد ازمون NBDE و شرايط ثبت نام و رفرنس هاش برام توضيح بدين.
    از شایان نمودار میتونید جزوه هاشو بگیرید. 2 تا امتحان میگیرن یکیش 3 فوریه هست که مهلت ثیت نامش تا 28 سپتامبر ه و یکیش هم که عملیه توی جون یا جولایه. البته اگه امتحان تئوری رو قبول بشید میتونید از یکی از دانشگاههای اونجا پذیرش بگیرید و یک دوره ی دو ساله رو بگذرونید
    NOC: 3113
    File no: 21 OCT 2011
    Medical:13 MARCH 2012
    PR.WAITING

ممنون از راهنمايي شما.براي شركت تو اين امتحان بايد مدرك ielts داشته باشم؟جه نمره اي؟من همين ماه مداركم رو واسه مهاجرت فرستادم به نظرتون به امتحان سال اينده ميرسم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)