صفحه 22 از 24 نخستنخست ... 12131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 239

موضوع: آزمون MCCEE پزشکان و NBDE دندانپزشکان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

پیش فرض پاسخ : آزمون MCCEE پزشکان و NBDE دندانپزشکان

سلام، ما پس از تایید مدارکمون، می خواستیم برای شرکت در امتحان MCCE, در دوبی، اقدام کنیم، به صفحه ای رسیدیم که additional information,می خواهد و اسم ایران هم توی لیستش نیست و اطلاعات دیگه رو هم مثل اسم خیابان و اینا رو خواسته ولی نمیشه وارد کرد، کسی آیا چنین چیزی برلش پیش اومده و میدونه چکار باید کرد؟ با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasminnnn نمایش پست ها
    دوستان کسی از دانشگاه آزاد deans letter گرفته؟ از کدام قسمت؟ من از هر قسمت واحد خودم سوال کردم فرم آماده ای نداشتن و گفتن چنین نامه ای نمیتونیم بدیم!
    دوست عزيز سلام،شما موفق شدين نامه رو إز دانشكاه ازاد دريافت كنين؟خبر دارين به كدوم قسمت بايد مراجعه كنيم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mmh520 نمایش پست ها
    سلام من مکاتبه کردم گفتند :
    All medical credentials (Medical Degree, Medical Transcript, Internship, Postgraduate Training, Specialty, and License/Registration) do not need to be certified. You may submit a regular photocopy of these documents.

Sign, date and apply your translator stamp/seal or the translation office’s stamp/seal (if available)
    on all pages of the original translation AND on all pages of the copy of the original-language
    document.
    سلام با تشكراز اطلاعات مفيدتون،اين جور كه من متوجه شدم مدارك تحصيلي رو فقط به دارالترجمه ببرم و نياز به تأييد سفارت ندارد٠فقط سوالي كه دارم تاريخي كه روي ترجمه ها و copy هاي وصل به اونها زده ميشه بايد يكي باشه؟ و اين تاريخ ارتباطي از نظر تقدم وتأخر با تاريخي كه سفارت براي برابر أصل كردن مدارك احراز هويت ميزنه نداره؟

Senior Member baharina آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raha777 نمایش پست ها
    سلام با تشكراز اطلاعات مفيدتون،اين جور كه من متوجه شدم مدارك تحصيلي رو فقط به دارالترجمه ببرم و نياز به تأييد سفارت ندارد٠فقط سوالي كه دارم تاريخي كه روي ترجمه ها و copy هاي وصل به اونها زده ميشه بايد يكي باشه؟ و اين تاريخ ارتباطي از نظر تقدم وتأخر با تاريخي كه سفارت براي برابر أصل كردن مدارك احراز هويت ميزنه نداره؟
    مال من تاريخ ترجمه و كپي ها يكي بود (بي ارتباط با تاريخ تاييد هويت) تاييد هم شد

Junior Member

دوستان من مدارک رو ترجمه و تکمیل کردم امشب خواست فاینالایز کنم و پول نهایی رو پرداخت کنم در سایت مبلغ 471 دلار اومده برام.انتظارشو نداشتم انقدر باشه.قبلا هم برای اکانت 265 دلار رو داده بودم.همین قدر میشه یا من اشتباهی کردم؟

Junior Member

آیا واقعا لزومی داره تو این مرحله گواهی اینترنی هم فرستاده بشه؟ جایی هست تو سایت که در خواست شده باشه؟

Junior Member

برای اونایی که شاید مثل من ندونن جدیدا هزینه داکیومنت فی شده 157 دلار به ازای هر مدرک.در مورد من دقیقا سه مدرک بود که جمعشون 471 دلار کانادا شد

نقل قول نوشته اصلی توسط raha777 نمایش پست ها
    آیا واقعا لزومی داره تو این مرحله گواهی اینترنی هم فرستاده بشه؟ جایی هست تو سایت که در خواست شده باشه؟
    سلام گوهی انترنی زیاد مهم نیست و درخواست هم نشده
    بعضیها برای محکم کاری می فرستند به امید اینکه بعدها به کارشون بیاد
    ما که نفرستادیم
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

سلام ممنون از راهنماییتون.وقتی دوباره تاپیک رو خوندم متوجه شدم شما قبلا اینو نوشته بودین که گواهی اینترنی غیر ضروریه تو این مرحله..

سلام بر همه دوستان
    راهنمایی می خواستم من متخصص طب اورژانس هستم .همسرم هم پزشک عمومیه .نمیدونم جای این سوال اینجا هست یا نه ولی اگر میدونید لطفا جواب بدید:
    برای اینکه تخصص من در کانادا مورد پذیزش قرار بگیره چه کار باید بکنم .آیا اصلا من که خارج کانادا تخصص گرفته ام مدرکم رو کانادا قبول میکنه و اجازه کار بهم میده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)