صفحه 3 از 24 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 239

موضوع: آزمون MCCEE پزشکان و NBDE دندانپزشکان

پیش فرض پاسخ : آزمون MCCEE پزشکان و NBDE دندانپزشکان

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahoor2012 نمایش پست ها
    ممنون از راهنمايي شما.براي شركت تو اين امتحان بايد مدرك ielts داشته باشم؟جه نمره اي؟من همين ماه مداركم رو واسه مهاجرت فرستادم به نظرتون به امتحان سال اينده ميرسم؟
    برای شرکت در این امتحان نیاز به ارائه ی نمره ی ایلتس نیست . ولی در صورت قبولی در این دو امتحان باید نمره ی ایلتس را نیز ارائه بدهید . برای هر اسکیل هم باید حداقل 7 بگیرید . اون هم از نوع اکادمیک. البته نمره ی ایلتس را اخیرا میخوان . فکر کنم از سپتامبر 2012 بوده .ولی برای دانشگاه از قبل میخواستن
    NOC: 3113
    File no: 21 OCT 2011
    Medical:13 MARCH 2012
    PR.WAITING

Senior Member hooran آواتار ها

آیلتس آکادمیک واسه ام سی سی ای ای قبول می کنن ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط nadersh نمایش پست ها
    برای شرکت در این امتحان نیاز به ارائه ی نمره ی ایلتس نیست . ولی در صورت قبولی در این دو امتحان باید نمره ی ایلتس را نیز ارائه بدهید . برای هر اسکیل هم باید حداقل 7 بگیرید . اون هم از نوع اکادمیک. البته نمره ی ایلتس را اخیرا میخوان . فکر کنم از سپتامبر 2012 بوده .ولی برای دانشگاه از قبل میخواستن

Senior Member

سلام
    میخواستم بپرسم که مگه NBDA امتحان بورد دندانپزشکی آمریکا نیست؟ پس چرا در قسمت کار در کانادا آورده شده؟ آیا ربطی داره؟ ممنون
    Culture lives in everything we do

نقل قول نوشته اصلی توسط mina7 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بپرسم که مگه NBDA امتحان بورد دندانپزشکی آمریکا نیست؟ پس چرا در قسمت کار در کانادا آورده شده؟ آیا ربطی داره؟ ممنون
    NBDE هم در امریکا و هم در کانادا برگزار میشه البته با هم یک فرق دارند و اون اینکه در کانادا در یک مرحله است و در امریکا در دو مرحله
    PR.WAITING

Junior Member

دوستان عزیز تجربیاتم در مورد تأیید مدارک تحصیلی پزشکی در سایت PCRC رو با شما به اشتراک می‌ذارم. امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره.

مراحل کار: 1-وزارت بهداشت 2-سفارت 3-دارالترجمه
    اول از همه حتماً دستور العمل PCRC رو بخونین ( از www.pcrc.org دانلود کنین) چون برای درست اجرا شدنش خیلی سختمی‌گیرن. تو دستورالعمل ها دو برگۀ نمونه یکی برای مترجم و یکی برای افسر تأییدکننده هست. اونا رو پرینت رنگی بگیرین و به این اشخاص نشون بدین.

1-وزارت بهداشت: یادتون باشه که هرنوع مدرک مربوط به تحصیل و کار پزشکی وقتی قابل ترجمه است که وزارت بهداشت اجازهبده، پس اگه مهر اجازۀ ترجمه پشت مدارکتون نخورده قبل از اینکه سفارت برین، بهوزارت بهداشت تو شهرک غرب مراجعه کنین و اینکار رو انجام بدین.

2- سفارت: برای برابر اصلکردن کپی مدارک و کپی مدرک هویت (پاسپورت) و پر کردن فرم
    CIC (تأیید امضا و عکس) صبح تو ساعت اداری برینسفارت نیوزیلند اونا انجام میدن. در حال حاضر یعنی بهار 92، بابت هر مدرک 25000 تومن و بابت تأیید هویت و امضا 75000 تومنازتون میگیرن. اکیداً توصیه می کنم به دانشگاه محل تحصیلتون مراجعه نکنین چوناگرچه مجانی تمام میشه ولی اونا برگه ها رو مطابق با دستورالعمل ECFMG تأیید می کنن که مورد قبول PCRC نیست. من برای تأیید مدارک پزشکی عمومی بهدانشگاه رفتم و جونم در اومد تا حالیشون کنم چی کار کنن و آخرش هم بعد از اینکهکلی اخم و تخم و بدرفتاری کارکنان مسئول رو تحمل کردم موفق شدم ولی برای مدارکتخصص به سفارت نیوزیلند رفتم که حقاً خیلی راحت و سریع انجام شد. یادتون باشهکارمند سفارت نیوزیلند نیاز به راهنمایی شما داره (یادتون نره که راهنمایدستورالعمل PCRC برای افسر تأییدکننده رو باخودتون ببرین.) حتماً بهش بگین که پشت و روی هر مدرک رو روی یک برگه کپی بگیره وهر دو طرف رو تأیید کنه، دقت کنین که کپی باید تمام گوشه‌های مدرک رو در بر بگیرهالبته لازم نیست به اندازه اصلی باشه (برگۀ A4 باشه بهتره). کپی باید از کیفیت مطلوبیبرخوردار باشه و اگه تو متن مدرک آرمی هست اونقدر پررنگ باشه که اون آرم توش دیدهبشه.
    3- دارالترجمه: وقتی به دارالترجمه میرین هم راهنمای دستورالعمل
    PCRC برای مترجم رو با خودتون ببرین. از مترجمبخواین که زیر هر ترجمه به جای اون جملۀ معمول خودشون (True Translation Certified) این جمله رو بنویسه:
    (I hereby attest thatthis is a true translation of the attached certified document)
    به اونا بگین که به جای کپی معمولی ترجمه، اینبرگۀ کپی تایید شده تو سفارت رو به ترجمه officiallyالصاق کنن یعنی با همون پرچ مخصوص و با مهر مترجم در محل الصاق. بعد از اینکهترجمه از تأیید امور خارجه و دادگستری برگشت از مترجم بخواین که فتوکپی رو مهر وامضا کنه و تاریخ روز ترجمه رو روش بزنه (تأکید می کنم تاریخ روز ترجمه و نه روزیکه تحویل می گیرین) اگه مترجم مقاومت کرد اصرار کنین (مالی یا زبانی) تا انجام بده(می‌پرسین چرا همون روز اول اینکار رو نکنه؟ چون در اون صورت دادگستری تأییدش نمی‌کنه).مدارک رو طبق دستورالعمل بسته بندی کنین که برای اینکار باید ترجمه را رو به عقبتا بزنین و کپی تأیید شده رو بیارین رو و بعد کاور شیت مربوطه رو روی اون با کلیپسوصل کنین (اول کاورشیت، بعد کپی تأیید شده، بعد ترجمه).

در پایان یه نکته دربارۀ پست: من بار اول با پست آرامکسفرستادم خیلی خوب و دقیق بود. بار دوم با
    DHLفرستادم که از آرامکس رضایت بیشتری داشتم.
    موفق باشید.

از شایان نمودار میتونید جزوه هاشو بگیرید. 2 تا امتحان میگیرن یکیش 3 فوریه هست که مهلت ثیت نامش تا 28 سپتامبر ه و یکیش هم که عملیه توی جون یا جولایه. البته اگه امتحان تئوری رو قبول بشید میتونید از یکی از دانشگاههای اونجا پذیرش بگیرید و یک دوره ی دو ساله رو بگذرونید
    من به سایت مربوطه جهت ثبت نام در امتحان دندانپزشکی کانادا مراجعه کردم ولی مشکلم اینه که این مدارکی را که جهت ثبت نام خواستند نمیدونم منظورشون چیست یا معادل فارسی اش چی هست کجا باید تایید بشه خلاصه قبل از رفتن چه مدارکی باید اماده بشه وچگونه ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
    دریافت فایل نامبر| June2004آپدیت مدارک| Januar 2009انتقال به ورشو|june 2009
    دریافت مدیکال: 13November 2012;رسیدن مدارک آپدیت به ورشو :4دسامبر 2012
    رسیدن مدیکال به پاریس:4دسامبر 2012;دریافت نامه پاس ریکوئست :1می

NBDE هم در امریکا و هم در کانادا برگزار میشه البته با هم یک فرق دارند و اون اینکه در کانادا در یک مرحله است و در امریکا در دو مرحله
    برای ثبت نام در امتحان مدرکی خواسته با این عنوان certificate of standing form این چی هست وچطور تهیه میشه
    دریافت فایل نامبر| June2004آپدیت مدارک| Januar 2009انتقال به ورشو|june 2009
    دریافت مدیکال: 13November 2012;رسیدن مدارک آپدیت به ورشو :4دسامبر 2012
    رسیدن مدیکال به پاریس:4دسامبر 2012;دریافت نامه پاس ریکوئست :1می

Junior Member

Unhappy پاسخ : آزمون MCCEE پزشکان و NBDE دندانپزشکان

سلام دوست عزیز ممنون از راهنمایی جامع و کاملتون یه سوال داشتم .من فرم انترنی رو از دانشگاه گرفتم تاریخ شروع و خاتمه دوره توش قید شده نام بخشهایی که گذروندم هم نوشته شده و جلو هر کدام هم نوشته چند ماه ولی تاریخ شروع و پایان هر بخش رو به تفکیک مشخص نکرده .میخواستم بدونم ایا روی این مورد حساسیت وجود داره؟

خدمت دندانپزشکان گرامی. لیست مدارک مورد نیاز برای ثبت نام امتحان ndeb را به پیوست براتون میگذارم
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    PR.WAITING

Junior Member Moody آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Dentistry Teh Uni

سلام دكتر عزيز. ايا بايد اصل ريز نمرات رو هم بفرستيم يا همون ترجمه transcript of marks كه ممهور به مهر برجسته دانشگاه و in a sealed envelope است كافي ست؟ سپاس.
    مدارك در سيدنى ١٢ اكتبر ٢٠١٠ - مدارك در ورشو ٣٠ مارچ ٢٠١١ - in process شدن در ١٢ ژوئن٢٠١١-مديكال ٧ سپتامبر ٢٠١١-مدارك تكميلى و كپى پاسپورت ١٢ ژوئن ٢٠١٢- پاس ريكوئست ٢٧ جولاى ٢٠١٢- دريافت ويزا ١٦ اگوست ٢٠١٢-لندينگ ١١ سپتامبر ٢٠١٢

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)