صفحه 4 از 24 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 239

موضوع: آزمون MCCEE پزشکان و NBDE دندانپزشکان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون MCCEE پزشکان و NBDE دندانپزشکان

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda123 نمایش پست ها
    دوستان عزیز تجربیاتم در مورد تأیید مدارک تحصیلی پزشکی در سایت PCRC رو با شما به اشتراک می‌ذارم. امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره.

مراحل کار: 1-وزارت بهداشت 2-سفارت 3-دارالترجمه
    اول از همه حتماً دستور العمل PCRC رو بخونین ( از www.pcrc.org دانلود کنین) چون برای درست اجرا شدنش خیلی سختمی‌گیرن. تو دستورالعمل ها دو برگۀ نمونه یکی برای مترجم و یکی برای افسر تأییدکننده هست. اونا رو پرینت رنگی بگیرین و به این اشخاص نشون بدین.

1-وزارت بهداشت: یادتون باشه که هرنوع مدرک مربوط به تحصیل و کار پزشکی وقتی قابل ترجمه است که وزارت بهداشت اجازهبده، پس اگه مهر اجازۀ ترجمه پشت مدارکتون نخورده قبل از اینکه سفارت برین، بهوزارت بهداشت تو شهرک غرب مراجعه کنین و اینکار رو انجام بدین.

2- سفارت: برای برابر اصلکردن کپی مدارک و کپی مدرک هویت (پاسپورت) و پر کردن فرم
    CIC (تأیید امضا و عکس) صبح تو ساعت اداری برینسفارت نیوزیلند اونا انجام میدن. در حال حاضر یعنی بهار 92، بابت هر مدرک 25000 تومن و بابت تأیید هویت و امضا 75000 تومنازتون میگیرن. اکیداً توصیه می کنم به دانشگاه محل تحصیلتون مراجعه نکنین چوناگرچه مجانی تمام میشه ولی اونا برگه ها رو مطابق با دستورالعمل ECFMG تأیید می کنن که مورد قبول PCRC نیست. من برای تأیید مدارک پزشکی عمومی بهدانشگاه رفتم و جونم در اومد تا حالیشون کنم چی کار کنن و آخرش هم بعد از اینکهکلی اخم و تخم و بدرفتاری کارکنان مسئول رو تحمل کردم موفق شدم ولی برای مدارکتخصص به سفارت نیوزیلند رفتم که حقاً خیلی راحت و سریع انجام شد. یادتون باشهکارمند سفارت نیوزیلند نیاز به راهنمایی شما داره (یادتون نره که راهنمایدستورالعمل PCRC برای افسر تأییدکننده رو باخودتون ببرین.) حتماً بهش بگین که پشت و روی هر مدرک رو روی یک برگه کپی بگیره وهر دو طرف رو تأیید کنه، دقت کنین که کپی باید تمام گوشه‌های مدرک رو در بر بگیرهالبته لازم نیست به اندازه اصلی باشه (برگۀ A4 باشه بهتره). کپی باید از کیفیت مطلوبیبرخوردار باشه و اگه تو متن مدرک آرمی هست اونقدر پررنگ باشه که اون آرم توش دیدهبشه.
    3- دارالترجمه: وقتی به دارالترجمه میرین هم راهنمای دستورالعمل
    PCRC برای مترجم رو با خودتون ببرین. از مترجمبخواین که زیر هر ترجمه به جای اون جملۀ معمول خودشون (True Translation Certified) این جمله رو بنویسه:
    (I hereby attest thatthis is a true translation of the attached certified document)
    به اونا بگین که به جای کپی معمولی ترجمه، اینبرگۀ کپی تایید شده تو سفارت رو به ترجمه officiallyالصاق کنن یعنی با همون پرچ مخصوص و با مهر مترجم در محل الصاق. بعد از اینکهترجمه از تأیید امور خارجه و دادگستری برگشت از مترجم بخواین که فتوکپی رو مهر وامضا کنه و تاریخ روز ترجمه رو روش بزنه (تأکید می کنم تاریخ روز ترجمه و نه روزیکه تحویل می گیرین) اگه مترجم مقاومت کرد اصرار کنین (مالی یا زبانی) تا انجام بده(می‌پرسین چرا همون روز اول اینکار رو نکنه؟ چون در اون صورت دادگستری تأییدش نمی‌کنه).مدارک رو طبق دستورالعمل بسته بندی کنین که برای اینکار باید ترجمه را رو به عقبتا بزنین و کپی تأیید شده رو بیارین رو و بعد کاور شیت مربوطه رو روی اون با کلیپسوصل کنین (اول کاورشیت، بعد کپی تأیید شده، بعد ترجمه).

در پایان یه نکته دربارۀ پست: من بار اول با پست آرامکسفرستادم خیلی خوب و دقیق بود. بار دوم با
    DHLفرستادم که از آرامکس رضایت بیشتری داشتم.
    موفق باشید.
    سلام یلدا جان،ممنون از اطلاعات مفیدتون .میشه بگین کدوم فرم CIC رو باید بگیریم و دیگه اینکه دقیقا چه مدارکی رو باید به سفارت ببریم و چه مدارکی رو باید برای PCRC بفرستیم. ممنون میشم اگه زود جواب بدین

Junior Member

دوست عزیز الان دیگه www.physiciansapply.ca جای pcrc رو گرفته ولی مقرراتش همونه. شما فابل پی دی اف راهنما رو از توی سایت بخونین همه اطلاعات رو بهتون میده. اگه تو سایت login کنین و هزینه های اولیه رو بپردازین فرمها هم همون جا موجوده. cic سایت اداره مهاجرت نیست. مخفف confirmation of indentity هست که یه فرمه تو همون سایت. موفق باشین.
    NOC: 3111 - FSW1 (38) - CIO: 30 Nov 2009 - 1st file number: 1 Feb 2010 - 2nd file number: 5 May 2010 - Request for Update : 28 May 2011 - The File Transferred to Warsaw Office and Process started: 23 Jan 2012 - Request for Medical Exam: 25 Sep 2012 - London Office Recieved the Medical: 11 Oct 2012 - Request for Passport Copy and Physical Appearance: 27 March 2013 and Finally: Passport Request 28 May 2013

Junior Member

سلام

من مدارک دانشگاه بصورت پشت و رو کپی برابر اصل کردم ولی این مهر فارسی هست مشکلی پیش نمیاد

Member Z_MOAZEMI آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    epidemiology

سلام خدمت دوستان عزیز.
    برای ارزیابی مدرک پزشکی عمومی آیا جدیدا خود سایت physiciansapply ترجمه مدارک رو انجام میده؟ کسی در این باره اطلاعات یا تجربه ایی داره؟
    http://physiciansapply.ca/2014/02/tr...ciansapply-ca/
    NOC: 3112 ,CIO:May-2010 , 1st file no: Oct-2010, Ankara office, In Process: May-2012, Medical: February-2014, Pass Request 9-May-2014, Landing 3-Sep-2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    shahid beheshti university

با سلام ،
    من دندانپزشک هستم، فایل نامبر فدرال ۲۰۱۴، منتظر مدیکال تا یک سال دیگر هستم، آیا میتونم از حالا مدارک را برای تایبد PCRC.....بفرستم؟

آیا تاریخ مهم نیست، یا باید صبر کنم تا مدیکال بیاد؟ وکیل گفته ۱ سال دیگه میاد!) INVESTOR 2010

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی نرم افزار

سلام دوستان، اول از همه عذر خواهم چون نمی دونستم سوالمو کجا عنوان کنم همسر من در ایران مدرک دکترای داروسازی گرفتن و با توجه به اینکه قصد مهاجرت به کانادا (ونکوور) داریم میخواستم ببینم مراحل معادل سازی مدرک چجوری هستش آیا امتحان بورد هست یا دوره ای که باید شرکت کنند. ممنون میشم دوستان کمک کنند چون واقعاً چیزی در این باره نمیدونیم با تشکر

Member Z_MOAZEMI آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    epidemiology

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda123 نمایش پست ها
    دوست عزیز الان دیگه www.physiciansapply.ca جای pcrc رو گرفته ولی مقرراتش همونه. شما فابل پی دی اف راهنما رو از توی سایت بخونین همه اطلاعات رو بهتون میده. اگه تو سایت login کنین و هزینه های اولیه رو بپردازین فرمها هم همون جا موجوده. cic سایت اداره مهاجرت نیست. مخفف confirmation of indentity هست که یه فرمه تو همون سایت. موفق باشین.
    سلام. من توی سایت physicianapply ، login کردم و هزینه ائلیه رو پرداخت کردم. اما این فرم confirmation of indentity را که فرمودید نمیتونم پیدا کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا یکی من رو راهنمایی کنه
    NOC: 3112 ,CIO:May-2010 , 1st file no: Oct-2010, Ankara office, In Process: May-2012, Medical: February-2014, Pass Request 9-May-2014, Landing 3-Sep-2014

سلام
    من سال 2012 تمام این اقدامات رو برای تایید مدارک انجام دادم ولی برای فرستادنش منتظر مدیکال بودم که تازه اومده.آیا به نظر شما الان این مدارک تایید شده معتبر هست که بفرستم یا باید دوباره تایید مارک رو بگیرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam2010 نمایش پست ها
    سلام
    من سال 2012 تمام این اقدامات رو برای تایید مدارک انجام دادم ولی برای فرستادنش منتظر مدیکال بودم که تازه اومده.آیا به نظر شما الان این مدارک تایید شده معتبر هست که بفرستم یا باید دوباره تایید مارک رو بگیرم.
    در دستورالعمل مربوطه به لزوم جدبد بودن تاییدیه ها اشاره ای نشده و ارسالشون بلامانع است.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط McMaHaN نمایش پست ها
    سلام دوستان، اول از همه عذر خواهم چون نمی دونستم سوالمو کجا عنوان کنم همسر من در ایران مدرک دکترای داروسازی گرفتن و با توجه به اینکه قصد مهاجرت به کانادا (ونکوور) داریم میخواستم ببینم مراحل معادل سازی مدرک چجوری هستش آیا امتحان بورد هست یا دوره ای که باید شرکت کنند. ممنون میشم دوستان کمک کنند چون واقعاً چیزی در این باره نمیدونیم با تشکر
    پستهای خانم mina007را دنبال کنید ایشون هم داروساز بودند و لند کردند به ونکوور
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)