صفحه 5 از 24 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 239

موضوع: آزمون MCCEE پزشکان و NBDE دندانپزشکان

پیش فرض پاسخ : آزمون MCCEE پزشکان و NBDE دندانپزشکان

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba621 نمایش پست ها
    با سلام ،
    من دندانپزشک هستم، فایل نامبر فدرال ۲۰۱۴، منتظر مدیکال تا یک سال دیگر هستم، آیا میتونم از حالا مدارک را برای تایبد PCRC.....بفرستم؟

آیا تاریخ مهم نیست، یا باید صبر کنم تا مدیکال بیاد؟ وکیل گفته ۱ سال دیگه میاد!) INVESTOR 2010
    نیازی به منتظر موندن واسه مدیکال نیست اقدام کنید
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط doctorxx نمایش پست ها
    سلام

من مدارک دانشگاه بصورت پشت و رو کپی برابر اصل کردم ولی این مهر فارسی هست مشکلی پیش نمیاد
    به چه طریقی برابر اصل کردید؟دارالترجمه؟سفارت؟ وکیل دادگستری ؟سردفتراسناد رسمی؟ یا دانشگاه؟
    2014

Member Z_MOAZEMI آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    epidemiology

سلام دوستان. من اوایل جولای مدارک همسرم رو فرستادم و الان در مرحله review هست. یک سوالی که الان نگرانم کرده اینه توی لیست مدارک
    Medical license or registration

A medical license or registration is an official document issued by a medical regulatory authority confirming registration or licensure by that authority to practise medicine. This document must include a license or registration number.
    Canadian medical credentials are not accepted
    هم هست و من توجه نکرده بودم. یعنی باید ترجمه پروانه دائم و یا کارت نظام پزشکی رو هم میفرستادم؟؟؟؟؟؟؟
    NOC: 3112 ,CIO:May-2010 , 1st file no: Oct-2010, Ankara office, In Process: May-2012, Medical: February-2014, Pass Request 9-May-2014, Landing 3-Sep-2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda123 نمایش پست ها
    دوست عزیز الان دیگه www.physiciansapply.ca جای pcrc رو گرفته ولی مقرراتش همونه. شما فابل پی دی اف راهنما رو از توی سایت بخونین همه اطلاعات رو بهتون میده. اگه تو سایت login کنین و هزینه های اولیه رو بپردازین فرمها هم همون جا موجوده. cic سایت اداره مهاجرت نیست. مخفف confirmation of indentity هست که یه فرمه تو همون سایت. موفق باشین.
    سلام ممنون ميشم بگين اين فأيل پي دي أف راهنما كجاي سايته من پيداش نكردم؟ و اينكه غيرازاين ٢٦٠ دلار براي ازريابي مدرك پزشكي بأيد ٣٠٠دلار ديگه هم بعدا بديم ؟ يااين ٣٠٠ دلار كه وكيل ميگه هزيعه ارزيابي مداركه همين ٢٦٠ دلاره كه رندش كرده؟ممنون ميشم جواب بدين يعني كلا هزينه ارزيابي مدارك پزشكان كه بأيد دلاري پرداخت شه همين ٢٦٠ دلاره وبعد ميريم سراغ اپلاي كردن مهاجرتfsw؟ مرسي

Junior Member

بإسلام تا دريافت نهائي ECA چند دلار بأيد به MCC يعني همون phycision apply بأيد بپردازيم؟• Submit a source verification request (SVR) for your final medical diploma. Note — candidates will need to pay a document fee of $145.
    To submit a source verification request: شما اقا يا خانمz-moazemi اين رو هم پرداخت كرديد واگر پرداخت كرديد كي؟ممنون ميشم راهنمايي كنيدومراحلي كه إنجام داديد و وضعيت فعلي تون رو بگيد

رشته و دانشگاه
    epidemiology

نقل قول نوشته اصلی توسط Minoo1392 نمایش پست ها
    بإسلام تا دريافت نهائي ECA چند دلار بأيد به MCC يعني همون phycision apply بأيد بپردازيم؟• Submit a source verification request (SVR) for your final medical diploma. Note — candidates will need to pay a document fee of $145.
    To submit a source verification request: شما اقا يا خانمz-moazemi اين رو هم پرداخت كرديد واگر پرداخت كرديد كي؟ممنون ميشم راهنمايي كنيدومراحلي كه إنجام داديد و وضعيت فعلي تون رو بگيد
    سلام دوست عزیز. ما برای اول یه 260 دلار بعنوان account fee پرداخت کردیم. در زمان سابمیت کردن مدارک هم یه 145 دلار بعنوان document fee پرداخت کردیم. بعد از این پرداختها مدارکمون رو ارسال کردیم و الان در مرحله progress هستیم. شما خودتون میخوایید کار رو انجام بدین یا وکیلتون انجام میدن؟
    NOC: 3112 ,CIO:May-2010 , 1st file no: Oct-2010, Ankara office, In Process: May-2012, Medical: February-2014, Pass Request 9-May-2014, Landing 3-Sep-2014

Junior Member

سلام بشما دوست عزيزومرسي ازپاسختون راستش ميخاهم ECA رو خودم إنجام بدم و بقيه اش رو باوكيل ، نظرتون چيه؟

رشته و دانشگاه
    epidemiology

نقل قول نوشته اصلی توسط Minoo1392 نمایش پست ها
    سلام بشما دوست عزيزومرسي ازپاسختون راستش ميخاهم ECA رو خودم إنجام بدم و بقيه اش رو باوكيل ، نظرتون چيه؟
    خیلی هم خوبه. البته برای بقیه کارها هم وکیل کار خاصی انجام نمیده. کل مدارک رو خودتون باید تنظیم و تهیه کنید، کیل فقط مدارکی رو که خودتون جمع کردید پست میکنه. همین
    باز اگر سوالی بود در خدمتم

بعضی از دوستان میگن باید فرم دوازده هم از طریق وزارت علوم پر بشه وگرنه جواب استعلام نظام پزشکی کانادا توسط دانشگاه مربوطه داده نمیشه کسی تا حالا فرم دوازده را پر کرده من اون رو گرفتم ولی مطمئن نیستم پر کردنش ضروری باشه بخصوص برای دانشگاه آزادی ها کسی تجربه ای داره؟
    من الان می تونم مدارکی رو که فرستادم در سایت نظام پزشکی ببینم فکر می کنم بزودی مکاتبه کنن.
    2014

رشته و دانشگاه
    epidemiology

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    بعضی از دوستان میگن باید فرم دوازده هم از طریق وزارت علوم پر بشه وگرنه جواب استعلام نظام پزشکی کانادا توسط دانشگاه مربوطه داده نمیشه کسی تا حالا فرم دوازده را پر کرده من اون رو گرفتم ولی مطمئن نیستم پر کردنش ضروری باشه بخصوص برای دانشگاه آزادی ها کسی تجربه ای داره؟
    من الان می تونم مدارکی رو که فرستادم در سایت نظام پزشکی ببینم فکر می کنم بزودی مکاتبه کنن.
    فرم شماره 12 ، فرم حراست هست و فکر نمیکنم ضروری باشه. یعنی من تا حالا نشنیدم که نیازی به اون فرم باشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)