صفحه 7 از 24 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 239

موضوع: آزمون MCCEE پزشکان و NBDE دندانپزشکان

پیش فرض پاسخ : آزمون MCCEE پزشکان و NBDE دندانپزشکان

نقل قول نوشته اصلی توسط Z_MOAZEMI نمایش پست ها
    مگه نتیجه ECFMG با دانشگاه محل اخذ مدرک مکاتبه نمیکنه؟ من منتظرم نامه به امور دانش آموختگان دانشگاه برسه.
    چقدر طول کشید تا نامه تون به امور بین الملل برسه؟
    در دانشگاه آزاد امور تجمیع شده در سازمان مرکزی و امور بین الملل در دانشکده فعال نیست اگر نیازی به مکاتبه هم با دانشکده باشد خودشان راسا انجام می دهند .
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط Erdbeere نمایش پست ها
    در فرمه شماره ۱۲ جدید یک آیتم جدید اضافه شده به اسم درخواست موسسه یا دانشگاه مربوطه این رو میشه بگید چی هست آیا میشه خودمون مستقیم بریم وزارت و این فرم رو ببریم با مدارک تحویل بدیم آیا میشه قبل از استعلام ecfmg این فرم رو انجام بدیم
    http://edd.behdasht.gov.ir/uploads/form12.pdf
    کلا طراحی این مرحله برای جمع اوری اطلاعات دانشجویان تحصیلات تکمیلی در کشورهای مدنظر است و آن آیتم هم ابرازی است.
    من چون به دانشگاه ازاد مراجعه کردم اشخصا با این قضیه برخوردی نداشته ام (فرم12برای دانشگاه های سراسری است)اگر شما تشریف بردید لطفا با دیگران به اشتراک بگذارید تجربه مزبور را.
    2014

پس تایید این مدرک الزامی نیست. ولی در هر حال داشتنش در زمان درخواست تخصص کمک کننده خواهد بود این نظر من هست البته
    حالا شما تا به مرحله مصاحبه برسید باید آزمونها را پاس کنید که حداقل بشرط اخذ ویزا دو سه سالی زمان می برد تا آن موقع هم خدا کریم است
    2014

Junior Member Erdbeere آواتار ها

من به یک دارالترجمه زنگ زدم گفت کپی رو ببرید دفتر اسناد رسمی برابر اصل کنید بعد بیارید ما مهر لاتین میزنیم! یه کم گیج شدم. بخوام برم سفارت اول کپی ها رو ببرم سفارت یا اول بدم ترجمه بشه بعد ببرم سفارت ؟

Senior Member

من به یک دارالترجمه زنگ زدم گفت کپی رو ببرید دفتر اسناد رسمی برابر اصل کنید بعد بیارید ما مهر لاتین میزنیم! یه کم گیج شدم. بخوام برم سفارت اول کپی ها رو ببرم سفارت یا اول بدم ترجمه بشه بعد ببرم سفارت ؟
    قبلا روال سفارت كانادا اين بود كه پس از پايان كار ترجمه مدارك شما را هم نوترايز و هم برابر اصل ميكرد .يعنى اول دارالترجمه وبعد سفارت

بستگي به روال دارالترجمه داره كه كپي تاييد شده را اول بخواد يا بعدا هم براش ايرادي نداشته باشه
    محضرها مهر انگليسي ندارند بايد براي تاييد مدارك يا به سفارت مراجعه كنيد يا وكلا
    گيج شدن نداره با اين همه توضيحات
    متاسفانه درفضاي فروم امكان بردن اسم خاص وجود ندارد
    بمن پيغام خصوصي بدهيد تا براي تاييد شدن مدارك راهنمايي كنم
    2014

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    کلا طراحی این مرحله برای جمع اوری اطلاعات دانشجویان تحصیلات تکمیلی در کشورهای مدنظر است و آن آیتم هم ابرازی است.
    من چون به دانشگاه ازاد مراجعه کردم اشخصا با این قضیه برخوردی نداشته ام (فرم12برای دانشگاه های سراسری است)اگر شما تشریف بردید لطفا با دیگران به اشتراک بگذارید تجربه مزبور را.
    براي فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد هم پركردن فرم١٢لازم است براي اين قضيه بايد به طبقه ششم وزارت بهداشت در شهرك غرب خانم عباسي مراجعه كنيد تا مجوز پاسخ به استعلام صادر شود
    2014

When you print forms from physicianapply there is a part "Legacy Document ID" or "is visible to the candidate" which is blank(empty) in my forms. Should I fill these or write anything? Also in my Medical Degree coversheet there is a part " is alternate medical degree" which is blank as well. In my internship coversheet there is also "is internship before graduation" Do you have any idea what should or shold not I write there.

یکی از دوستان اخیرا نامه اینترنی فرستادن که قبول شده اگر چه ضروری نیست ولی بازم فکر کنم بهتره بفرستیم

یکی از محضرهای اسناد رسمی خودش مهر انگلیسی درست کرده و کپی برابر اصل میکنه جهت اطلاع

نامه انترنی لازم نیست چون شما در این مرحله فقط اصالت مدرکتون تایید میشه شماره منحصر بفرد MINCرا می گیرید و مجوز شرکت در امتحانات پزشکی مربوطه را پیدا می کنید از جمله ناک ارسال مدارک غیر ضروری فقط بسته پستی را سنگینتر می کند و فایده ای ندارد.
    به تازگی یکی از دوستان مدارکش برگشت خورده با این استدلال

Further to your recent online Source Verification Request (SVR), please be
    advised that your document, has been returned from the Educational Commission for Foreign Medical Graduates (ECFMG) as “Inconclusive” due to the following reason
    Medical Degree Transcript:
    Submitted document is not in its entirety/incomplete The complete original transcript was not submitted. The translation contains additional information not submitted with request.

n order to rectify this situation, you will need to submit a copy of your medical degree transcript that has been certified as a "true copy of the original" by an acceptable certifying official, along with a literal and accurate translation
    در تهیه و تنظیم و ارسال مدارک دقیقا مطابق دستورالعملها عمل کنید و وسواس داشته باشید و گرنه هم زمان را از دست می دهید و هم هزینه مترتبه را.

2014

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)