صفحه 122 از 138 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1372

موضوع: سوالات کلی در مورد گرفتن ویزا

پیش فرض پاسخ : سوالات کلی در مورد پروسه ی اخذ ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط meinnameist نمایش پست ها
    سلام دوستان. من قصد دارم ویزای تحصیلی بگیرم از انگلستان. برای انجام امور مالی، پدرم، که اسپانسرم هست، حساب سپردۀ کوتاه مدت در بانک پاسارگاد باز کرده. برخی دوستان بهم گفتن که حساب باید قرض الحسنه باشه نه سپردۀ کوتاه مدت. می خواستم ببینم این مسئله صحت داره یا نه. مرسی.
    نه. بايد كوتاه مدت باشه.ما همه الان پولمون در حساب كوتاه مدت هست. رجوع كنيد به قسمت "مدارك مالي براي ويزاي دانشجويي"

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rasepideh نمایش پست ها
    با سلام
    من ویزای دانشجویی دارم و می خواهم که مادرم را بیاورم پیشم. باید برای چه ویزایی اقدام کنم؟ و چه مدارکی لازم می باشد؟
    با تشکر
    باید ویزای General Visitor اقدام کنید. مدارک مالی و خانوادگی مبنی بر اینکه توانایی مالی کافی وجود داشته و ایشان به ایران بازخواهند گشت

Junior Member

دوستان سلام. سوالای دیگه در رابطه با پرکردن فرم ها برای ویزای دانشجویی.
    در قسمت اطلاعات پاسپورت، دو تا فیلد هست: Place of Issue و Issuing Authority که من اینا رو در فرم های آفلاین ندیده بودم
    من در پاسپورتم فقط place of Issue رو میبینم که هست: The Immigration and passport plice
    ولی در فیلد فرم این تعداد کاراکتر رو جواب نمیده.
    ممنون میشم راهنماییم کنید اگه چیز دیگه ای باید اینجا بنویسم و همینطور در مورد Issuing Authority؟

سوال دیگه ام در مورد آدرس و تلفن UK هست. وقتی هنوز مشخص نیست اشکال نداره آدرس و تلفن دانشگاه رو بنویسم؟

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط avish7 نمایش پست ها
    در قسمت اطلاعات پاسپورت، دو تا فیلد هست: Place of Issue و Issuing Authority که من اینا رو در فرم های آفلاین ندیده بودم
    من در پاسپورتم فقط place of Issue رو میبینم که هست: The Immigration and passport plice
    ممنون میشم راهنماییم کنید اگه چیز دیگه ای باید اینجا بنویسم و همینطور در مورد Issuing Authority؟

سوال دیگه ام در مورد آدرس و تلفن UK هست. وقتی هنوز مشخص نیست اشکال نداره آدرس و تلفن دانشگاه رو بنویسم؟
    سلام
    در مورد place of issue بزنيد ايران، در مورد Authority بزنيد immi and pass police.
    در مورد تلفن و آدرس در uk من يادم نمياد همچين موردى را، ولى اگر لازمه ميتونيد آدرس دانشگاه را بزنيد.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

سلام
    من در مورد issuing Authority قبلا سوال كردم. ببينيد صفحه اول پاسپورت كه مشخصاتتونه نه. صفحه روبه روش اسم و سمت سرهنكي كه براتون پاسپورت رو صادر كرده. اونو بايد بنويسيد. فكر كنم براي همه محمود صادقي باشه. اسمش رو بنويسيد كافيه ، سمتش ديكه جا نميشه تو فرم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط LiNaa نمایش پست ها
    سلام
    من در مورد issuing Authority قبلا سوال كردم. ببينيد صفحه اول پاسپورت كه مشخصاتتونه نه. صفحه روبه روش اسم و سمت سرهنكي كه براتون پاسپورت رو صادر كرده. اونو بايد بنويسيد. فكر كنم براي همه محمود صادقي باشه. اسمش رو بنويسيد كافيه ، سمتش ديكه جا نميشه تو فرم.
    خیر در مورد پاسپورتهای ایرانی معمولا یا Immigration Police و یا Passport Police of Iran است. از شما نام نهاد صادر کننده را پرسیده و نه نام فرد صادر کننده

Junior Member

با تشکر از همه پاسخهای قبلی دوستان یه مشاوره دیگه؟
    اگر زمان اپلای برای ویزای دانشجویی (که طبق راهنمای ویزای T4 زمان اپلای همان زمان پرداخت آنلاین هزینه ی اپلای هست) 1 ماه قبل از شروع Course باشه ولی زمان تحویل مدارک و بیومتریک 1 هفته بعدش یعنی حدودا سه هفته قبل از تاریخ مشخص شده برای شروع course باشه، ممکنه ویزا رو بدلیل دیر بودن رد کنن؟ از دوستان کسی همچین تجربه ای داشته؟
    آخه طبق راهنما زمان درخواست ویزا و اپلای باید یک ماه قبل از شروع تحصیل باشه که هست.

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

با تشکر از همه پاسخهای قبلی دوستان یه مشاوره دیگه؟
    اگر زمان اپلای برای ویزای دانشجویی (که طبق راهنمای ویزای T4 زمان اپلای همان زمان پرداخت آنلاین هزینه ی اپلای هست) 1 ماه قبل از شروع Course باشه ولی زمان تحویل مدارک و بیومتریک 1 هفته بعدش یعنی حدودا سه هفته قبل از تاریخ مشخص شده برای شروع course باشه، ممکنه ویزا رو بدلیل دیر بودن رد کنن؟ از دوستان کسی همچین تجربه ای داشته؟
    آخه طبق راهنما زمان درخواست ویزا و اپلای باید یک ماه قبل از شروع تحصیل باشه که هست.
    سلام
    تا جايى كه من اطلاع دارم، شما ميتوانيد سه ماه قبل از شروع دوره براى ويزا اقدام كنيد و حداكثر تا يكماه قبل از شروع دوره وارد انگلستان شويد. احتمالا شما مفهوم راهنماى t4 را بد متوجه شده ايد.
    از اين موضوع كه بگذريم، زمان اقدام براى شما تا حد زيادى بستگى به حجم كارى سفارت در آن بازه زمانى دارد و نمى توان با اطمينان كامل نظر داد. نكته اى كه در اينجا وجود دارد اين است كه شما در صورت لزوم ميتوانيد از دانشگاه درخواست late arrival كنيد كه دانشگاه هم در اكثر مواقع با شما همكارى مى كند.
    دير اقدام كردن ممكن است كمى تاثير منفى داشته باشد، زيرا قدرت افسر ويزا در بريتانيا متاسفانه بسيار زياد است. اما اگر مدارك شما نقص نداشته باشد، زياد جاى نگرانى نيست.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Junior Member

با عرض معذرت من جای دیگه هم این سوال را پرسیدم اشتباهی ولی نمی دونم چطور حذفش کنم.

سوالم اینه که در ترکیه آیا فقط باید به استانبول رفت برای ویزای دانشجویی یا آنکارا هم میشه رفت؟ اگر میشه هردو جا رفت آیا فرقی در شانس گرفتن ویزا هست؟

Member nasim_gilmour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    منهدسی نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط simen12 نمایش پست ها
    با عرض معذرت من جای دیگه هم این سوال را پرسیدم اشتباهی ولی نمی دونم چطور حذفش کنم.

سوالم اینه که در ترکیه آیا فقط باید به استانبول رفت برای ویزای دانشجویی یا آنکارا هم میشه رفت؟ اگر میشه هردو جا رفت آیا فرقی در شانس گرفتن ویزا هست؟

شما می تونید هم استانبول هم آنکارا و سایر شهر هایی که در این لینک با آدرس هست برای ویزا اقدام کنید :
    http://www.ge2tr.tpcontact.co.uk/visa-centres
    ولی اینها فقط یک موسسه هستن که فقط مدارک رو از شما دریافت میکنن و در نهایت مدارک برای سفارت انگلستان در استانبول ( تا اونجا که من قبلا در همین فروم خوندم ولی خودم کامل مطمئن نیستم که این قضیه صحیح باشه ) ارسال میشه و اونجا بررسی و تصمیم گیری میشه ...
    من فکر کنم که اگر استانبول مدارک رو تحویل بدید جوابش سریعتر خواهد اومد ولی شانس گرفتن ویزا از همشون یکسان هست چون قوانین صدور ویزا همجا ثابت هست ....
    من در این خانه به گمنامی نمناک علف نزدیکم ...
    سهراب ... قایقت جا دارد؟ ... من هم از همهمیه داغ زمین بیزارم ! ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)