صفحه 21 از 22 نخستنخست ... 111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 219

موضوع: مباحث کلی مربوط به اخذ پذیرش در مقطع كارشناسي در نروژ

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی مربوط به اخذ پذیرش در مقطع كارشناسي در

سلام دوستان. همچنان رشته های IT تحریمه ؟ کسی از رشته هایی که تحریم نیست خبر ندارن؟ ممنون
    Don't Give up

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahmoud_y نمایش پست ها
    سلام دوستان. همچنان رشته های IT تحریمه ؟ کسی از رشته هایی که تحریم نیست خبر ندارن؟ ممنون
    به هیچ عنوان برای این مقطع در نروژ اقدام نکنین چون ویزا نمیدن و هر مدرکی هم براشون بذارین باز هم ویزایی برای این مقطع صادر نمیشه و فقط وقت و سرمایه تون رو از دست میدیدن و بعد هم باید با کلی ضرر و این در و اون در زدن پولتون رو برگردونین ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamzamani نمایش پست ها
    به هیچ عنوان برای این مقطع در نروژ اقدام نکنین چون ویزا نمیدن و هر مدرکی هم براشون بذارین باز هم ویزایی برای این مقطع صادر نمیشه و فقط وقت و سرمایه تون رو از دست میدیدن و بعد هم باید با کلی ضرر و این در و اون در زدن پولتون رو برگردونین ایران
    آلمان چی؟ اونجام ویزا نمیدن؟ اصلا چرا آی تی باید تحریم باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط MaMaD_95 نمایش پست ها
    نگفتم رشته ی ای تی تحریم هست گفتم برای مقطع لیسانس به نروژ فکر نکنن در مورد آلمان هیچ اطلاعی ندارم

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی مربوط به اخذ پذیرش در مقطع كارشناسي در �

سلام

برای تحصیل در مقطع لیسانس المان , شما برای اکثر دانشگاه ها نیاز به داشتن مدرک زبان المانی B2 به بالا دارید.

موفق باشید
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

برای تحصیل در مقطع لیسانس المان , شما برای اکثر دانشگاه ها نیاز به داشتن مدرک زبان المانی B2 به بالا دارید.

موفق باشید
    سلام
    من کاردانی مهندسی شیمی دارم و معدل کاردانیم پایینه (12.5) ولی معدل دیپلم و پیشم خوبه ( 16،17) و قصدم هم گرفتن پذیرش از یکی از فاخ هوخ شوله های آلمان در مقطع لیسانس رشته ی IT هست ، بنظرتون دانشگاه معدل کاردانیمو ملاک قرار میده یا معدل دیپلم و پیشمو؟
    اگه بتونم از دانشگاه پذیرش بگیرم امکان داره سفارت بخاطر معدل کاردانی یا سنم (25) یا پذیرش از FH ردم کنه؟

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

سلام
    من کاردانی مهندسی شیمی دارم و معدل کاردانیم پایینه (12.5) ولی معدل دیپلم و پیشم خوبه ( 16،17) و قصدم هم گرفتن پذیرش از یکی از فاخ هوخ شوله های آلمان در مقطع لیسانس رشته ی IT هست ، بنظرتون دانشگاه معدل کاردانیمو ملاک قرار میده یا معدل دیپلم و پیشمو؟
    اگه بتونم از دانشگاه پذیرش بگیرم امکان داره سفارت بخاطر معدل کاردانی یا سنم (25) یا پذیرش از FH ردم کنه؟
    سلام

برای پذیرش مقطع لیسانس باید مدرک زبان المانی داشته باشید. ضمن اینکه بایستی گواهی قبولی در کنکور دانشگاه را هم داشته باشید. با این شروط دانشگاه ها پذیرش می دهند و در صورت کسب پذیرش معمولا برای ویزا گرفتن مشکلی نیست. البته با شرایط شما توصیه می کنم فوق لیسانس المان اقدام کنید (با مدرک زبان ایلتس).

موفق باشید
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Exclamation

سلام

برای پذیرش مقطع لیسانس باید مدرک زبان المانی داشته باشید. ضمن اینکه بایستی گواهی قبولی در کنکور دانشگاه را هم داشته باشید. با این شروط دانشگاه ها پذیرش می دهند و در صورت کسب پذیرش معمولا برای ویزا گرفتن مشکلی نیست. البته با شرایط شما توصیه می کنم فوق لیسانس المان اقدام کنید (با مدرک زبان ایلتس).

موفق باشید
    ببخشید گواهی قبولی در کنکور حتما باید قبولی دانشگاه های دولتی باشه یا قبولی آزاد و غیرانتفاعی و پیام نور هم کافیه؟ (رشته ی IT دانشگاه آزاد بدون کنکور هم میگیره)

سلام

موفق باشید
    ببخشید میخواستم بپرسم مدرک کارشناسی ناپیوسته IT (کاردانی مهندسی شیمی ، کارشناسی IT) برای پذیرش ارشد از فاخ هوخ شوله ها مشکلی ایجاد میکنه؟

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی مربوط به اخذ پذیرش در مقطع كارشناسي در نروژ

آیا برای دکتری نفت با توجه به تحریم های نفتی میشه برای نروژ اقدام کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)