صفحه 13 از 22 نخستنخست ... 345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 219

موضوع: مباحث کلی مربوط به اخذ پذیرش در مقطع كارشناسي در نروژ

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی مربوط به اخذ پذیرش در مقطع كارشناسي در نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط arash-iran نمایش پست ها
    ببخشید کی گفته ویزا نمیدن؟!
    شما اگه بخواین توی همون دانشگاه ادامه بدید درستونو که اصلا پذیرش کاندیشنال میاد براتون و مشکلی نیست. اگه بخواین وارد دانشگاه دیگه ای بشید، بهتره تماس بگیرید با اون دانشگاه و ازشون بپرسید که آیا الان بهتون پذیرش کاندیشنال میدن یا خیر و اگه دادن، همون پذیرش به همراه پذیرش دوره یکساله زبان نروژی رو به سفارت نشون میدید.
    ولی در حالت کلی فک کنم پذیرش دوره زبان مشکلی نداره و میتونید با همون برای ویزا اقدام کنید.
    مرسی برای پاسختون.

خوب من دانشگاهی که میخوام لیسانس بخونم فرق می کنه با دانشگاهی که می خوام نروژی بخونم و بادانشگاهای که می خوام برا لیسانس اپلی کنم در تماسم.بهشون در مورد کاندیشنال ادمیشن گفتم ولی گفتن.مدارک باید از طریق http://www.samordnaopptak.no بیاد.بعدم ما ادمیژن از یکسال قبل نمی دیم.
    نمی دونم چی کار باید بکنم.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam 1364 نمایش پست ها
    مرسی برای پاسختون.

خوب من دانشگاهی که میخوام لیسانس بخونم فرق می کنه با دانشگاهی که می خوام نروژی بخونم و بادانشگاهای که می خوام برا لیسانس اپلی کنم در تماسم.بهشون در مورد کاندیشنال ادمیشن گفتم ولی گفتن.مدارک باید از طریق http://www.samordnaopptak.no بیاد.بعدم ما ادمیژن از یکسال قبل نمی دیم.
    نمی دونم چی کار باید بکنم.
    خوب پس، عیبی نداره. شما با همون پذیرش دوره زبان ویزا بگیرید. میتونید تو سفارت توضیحم بدید اوضاع رو. به نظر من شما یه کار دیگه هم میتونید بکنید. برای یه رشته مرتبط از همون دانشگاهی که برای دوره زبان اقدام کردید، اپلای کنید تا پذیرش اونم بگیرید.
    به نظر من این کارم میتونید بکنید.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

خوب پس، عیبی نداره. شما با همون پذیرش دوره زبان ویزا بگیرید. میتونید تو سفارت توضیحم بدید اوضاع رو. به نظر من شما یه کار دیگه هم میتونید بکنید. برای یه رشته مرتبط از همون دانشگاهی که برای دوره زبان اقدام کردید، اپلای کنید تا پذیرش اونم بگیرید.
    به نظر من این کارم میتونید بکنید.
    فکر خوبیه
    تلاشم می کنم نتیجه رو می زارم برا بچه ها که مطلع بشن.

از راهنماییتون واقعا ممنون.امیدوارم ددلاین رشته های لیسانس اون دانشگاه تموم نشده باشه.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

فکر خوبیه
    تلاشم می کنم نتیجه رو می زارم برا بچه ها که مطلع بشن.

از راهنماییتون واقعا ممنون.امیدوارم ددلاین رشته های لیسانس اون دانشگاه تموم نشده باشه.
    معمولا وقتی برای دوره زبان اقدام می کنید، باید رشته مورد نظرتونو انتخاب کنید که بعدا میخواید بخونید. اگه شد این کارو بکنید.

معمولا وقتی برای دوره زبان اقدام می کنید، باید رشته مورد نظرتونو انتخاب کنید که بعدا میخواید بخونید. اگه شد این کارو بکنید.
    بازم سلام و خسته نباشید

من رفتم سفارت برای سوال کردن راجع به این موضوع.ولی نمی دونم چرا اولاً در و حتی رو من باز نکردن بعدم از پشت ایفون تصویری یه خانم به من گفت این مسائل ربطی به ما نداره شما فقط مدارک باید به ما بدین.شماره تماس اونجارو داد که من زنگ زدم بازم همین حرفارو بهم زدن.
    از اون روز کلی ناراحتم.این همه وقت گزاشتم اینهمه هزینه کردم ....حتی تو سفارت رام ندادن 2 تا سوال بپرسم.

چیکار باید بکنم؟توروخدا یه راه حل بدین.

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

بازم سلام و خسته نباشید

من رفتم سفارت برای سوال کردن راجع به این موضوع.ولی نمی دونم چرا اولاً در و حتی رو من باز نکردن بعدم از پشت ایفون تصویری یه خانم به من گفت این مسائل ربطی به ما نداره شما فقط مدارک باید به ما بدین.شماره تماس اونجارو داد که من زنگ زدم بازم همین حرفارو بهم زدن.
    از اون روز کلی ناراحتم.این همه وقت گزاشتم اینهمه هزینه کردم ....حتی تو سفارت رام ندادن 2 تا سوال بپرسم.

چیکار باید بکنم؟توروخدا یه راه حل بدین.
    واقعا متاسفم برای این نوع برخورد های سفارت. اگه نروژم مثل فرانسه یه بخش فرهنگی مجزا داشت، میشد سوال هاتون رو از اونجا پرسید.
    من متوجه نشدم، سوالای شما دقیقا چی بودن؟

سلام دوستان
    مهلت ثبت نام برای دوره کارشناسی +زبان نروژی باتمام رسیده درسته؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط black rider نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مهلت ثبت نام برای دوره کارشناسی +زبان نروژی باتمام رسیده درسته؟
    ددلاین مرحله اول چندین دانشگاه الان تموم شده. با این حال فکر می کنم بتونید دانشگاه های دیگه ای رو پیدا کنید که هنوز مهلت داشته باشن. البته الان باید به سرعت دنبالشون باشین. به عنوان مثال یه سری به سایت دانشگاه نارویک بزنین. اگه دوره زبان نروژی داشته باشه، ددلاینش هنوز مونده و میتونید اقدام کنید.

ددلاین مرحله اول چندین دانشگاه الان تموم شده. با این حال فکر می کنم بتونید دانشگاه های دیگه ای رو پیدا کنید که هنوز مهلت داشته باشن. البته الان باید به سرعت دنبالشون باشین. به عنوان مثال یه سری به سایت دانشگاه نارویک بزنین. اگه دوره زبان نروژی داشته باشه، ددلاینش هنوز مونده و میتونید اقدام کنید.
    با تشکر از شما دوست عزیز
    من اگر این دوره رو موفق شدم apply کنم باید حتما برای undrgraduate توی همون کا لج ثبت نام کنم یا مجازم توی دنشگاه دیگه ای بعد از اتمام زبان نروژی course دلخواهمرو انتخاب کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط black rider نمایش پست ها
    با تشکر از شما دوست عزیز
    من اگر این دوره رو موفق شدم apply کنم باید حتما برای undrgraduate توی همون کا لج ثبت نام کنم یا مجازم توی دنشگاه دیگه ای بعد از اتمام زبان نروژی course دلخواهمرو انتخاب کنم؟
    شما در اصل یه رشته رو انتخاب میکنید و پذیرش کاندیشنال اونو میگرید. دقت کنید چیزی به اسم پذیرش دوره زبان نروژی وجود نداره. شما باید پذیرش رشتتتونو بگیرین و بعد از گذروندن یک سال زبان نروژی وارد رشته بشین.
    ولی....
    اینجا رو حتما دقت کنین: وقتی یک سال دوره زبانو تموم کردین، میتونین برای هر دانشگاه دیگه ای که بخواین اپلای کنین و وارد اون دانشگاه ها بشین.(به غیر از اینکه از قبل پذیرش دانشگاهی که در اون دوره زبان رو خوندین دارین، میتونین برای هرجای دیگه هم اپلای کنین.)
    اگه متوجه نشدین بگین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)