صفحه 15 از 22 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 219

موضوع: مباحث کلی مربوط به اخذ پذیرش در مقطع كارشناسي در نروژ

Member
    رشته و دانشگاه
    -

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی مربوط به اخذ پذیرش در مقطع كارشناسي در نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط arsana نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام برای دانشگاه اسلو یا برگن برای رشته دندون پزشکی اقدام کنم.معدل کل دیپلم 18.87 و معدل پیش هم 19 بود.مدرک زبان انگلیسی ندارم و زبان نروژی هم بلد نیستم.از یه سری از دوستان پرسیدم که تو نروژ بودن و اونها گفتن که حتما باید نروژی رو بلد باشی بعد اقدام کنی در صورتیکه الان تو این تاپیک خوندم که میتونی بری اونجا نروژی بخونی بعد اقدام کنی برای رشته ی مورد نظر.حالا می خوام بدونم که تو این دو تا دانشگاه زبان اموزش میدن یا نه؟من الان اگه بخوام اول واسه زبان اقدام کنم چیکار باید بکنم؟کسی هست که بتونه کامل راهنماییم کنه.
    واثعا دیگه کلافه شدم چون هیچ جا کسی نیست که بتونه راهنمایی کنه.خواهشا یکی بیاد کمک کنه
    سلام دوست عزیز
    اول اینکه نروژ به رشته های پزشکی سخت پذیرش میده و همچنین اکثر رشته هایی که از پایه شروع میشه به زبان نروژی هستش و مهمترین نکته اینکه برای مقطع کارشناسی که شروع مدارک هستش شما باید حداقل 30 واحد دانشگاهی تو ایران پاس کرده باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    -

دانشگاه های نروژ رایگان هستند!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ratsign نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اول اینکه نروژ به رشته های پزشکی سخت پذیرش میده و همچنین اکثر رشته هایی که از پایه شروع میشه به زبان نروژی هستش و مهمترین نکته اینکه برای مقطع کارشناسی که شروع مدارک هستش شما باید حداقل 30 واحد دانشگاهی تو ایران پاس کرده باشی
    سلام ممنون از راهنماییتون.این 30 واحد تو هر رشته ای میتونه باشه یا اون رشته ای که میخوایم توش پذیرش بگیریم؟اگه رشته مهم نباشه من 30 واحد رو پاس کردم.
    بالاخره من نفهمیدم زبان رو میشه اونجا یاد گرفت یا نه؟
    صفحه ی قبل اقای ارش گفتن که میشه رفت اونجا یک سال زبان خوند بعد پذیرش گرفت برای یه رشته.

سلام.این 30 واحد رو اگه توو پیام نور گذرونده باشی هم برای دانشگاههای نروژ قابل قبول هست؟

Member
    رشته و دانشگاه
    -

در مورد اون 30 واحد فکر نمی کنم رشته خاصی مد نظرشون باشه باز می تونید از دانشگاه بپرسید بله پیام نور هم قبوله

با سلام امکان گرفتن پذیرش در رشته های علوم انسانی در مقطع کارشناسی بدون مدرک زبان در نروژ هست؟ با ایلتس 4-5 چی (خودشون کور س زبان بزارن)

Junior Member

سلام
    اینجا کسی هست که بدونه کلاس زبانی که برگذار میکنن کی شروع میشه؟کی باید اقدام کنیم؟میشه اول فقط برای زبان رفت بدون اینکه پذیرش برای یه رشته رو تو یه دانشگاه بگیریم؟یعنی مشکلی برای ویزا و اینا وجود نداره؟

Junior Member

سلام به دوستان.
    من دانشجوی رشته مهندسی عمران دانشگاه آزاد هستم و ترم 4 رو تموم کردم. میخوام دوباره از ابتدا برای کارشناسی توی کشور نروژ اقدام کنم و 1 کلمه هم نروژی بلد نیستم ولی انگلیسی رو خیلی خوب بلدم. من با یکی از این موسسات تماس گرفتم و اون گفت به جای نروژ برای اتریش اقدام کن. اون هم شرایطش بد نیست . میگفت نروژ چون جدیدا تقاضا خیلی زیاد شده سخت میگیرنو ظاهرا تا اول سپتامر هم بیشتر مهلت نداریم مدارک رو بفرستیم که سپتامبر 2013 شروع تحصیله. کسی هست که بتونه من رو راهنمایی کنه ؟ شرایط رشته های مهندسی توی نروژ چطوره ؟ میشه این دو تا رو با هم مقایسه کرد ؟
    من معدل دیپلمم 15.5 و پیش دانشگاهی 13.3 و در حال آماده شدن برای آزمون آیلس هستم و روی نمره 6.5 حساب باز کردم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arsana نمایش پست ها
    سلام
    اینجا کسی هست که بدونه کلاس زبانی که برگذار میکنن کی شروع میشه؟کی باید اقدام کنیم؟میشه اول فقط برای زبان رفت بدون اینکه پذیرش برای یه رشته رو تو یه دانشگاه بگیریم؟یعنی مشکلی برای ویزا و اینا وجود نداره؟
    کسی نبود بدونه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد - دانشگاه مازندران

سلام به همگی
    ممنون میشم فقط کسایی که برای مقطع لیسانس تو نروژ پذیرش گرفتند جوابمو بدن!
    من بیشتر فروم رو مطالعه کردم سایت دانشگاهها رو هم سر زدم،تا حدودی مطالب کلی رو هم میدونم، خواهشا یکی از شما دوستان مراحل اپلای رو کامل و به ترتیب برامون بنویسه.

راستی این شرایط منه :

• دیپلم تجربی معدل 14.44
    • لیسانس اقتصاد معدل 14.12
    • سابقه کار 3 سال
    • نمره تافل آی بی تی 60 در نظر بگیرید.

رشته مورد درخواست: Petroleum Geology یا Geology

به نظرتون چقدر شانس دارم تو یکی از دانشگاههای نروژ برای لیسانس پذیرش بگیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)