صفحه 4 از 22 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 219

موضوع: مباحث کلی مربوط به اخذ پذیرش در مقطع كارشناسي در نروژ

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی مربوط به اخذ پذیرش در مقطع كارشناسي در نروژ

سلام دوستان

خواهش میکنم کمکم کنین من پیش دانشگاهی رشته انسانی هستم و یه مشکل بزرگ دارم اونم معدل دیپلمم هستش و از نظر دیگه هیچ مشکلی ندارم زبانمم خوبه و می تونم تو امتحان نمره بالایی بگیرم و درضمن من چنتا طرح علمی دارم که تو ایران منو همایت نمی تونن بکنن و می خوام اونجا ثبتش کنم اخه شنیدم اونجا بیشتر به مخترعین کمک می کنن راستی یادم رفت معدلم بزور به 12 الی 13 میرسه منتظر جواب هستم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط teravelerman نمایش پست ها
    سلام دوستان

خواهش میکنم کمکم کنین من پیش دانشگاهی رشته انسانی هستم و یه مشکل بزرگ دارم اونم معدل دیپلمم هستش و از نظر دیگه هیچ مشکلی ندارم زبانمم خوبه و می تونم تو امتحان نمره بالایی بگیرم و درضمن من چنتا طرح علمی دارم که تو ایران منو همایت نمی تونن بکنن و می خوام اونجا ثبتش کنم اخه شنیدم اونجا بیشتر به مخترعین کمک می کنن راستی یادم رفت معدلم بزور به 12 الی 13 میرسه منتظر جواب هستم
    سلام
    اینجا الان 2 تا مساله هستش :
    1- شما ننوشتی چه رشته ای می خوای بخونی.
    2- ننوشتی واسه کی می خوای اقدام کنی، شما نوشتی هنوز پیش دانشگاهی هستی .( جهت اطلاع در نوروژ تارخ Apply کردن برای سال بعد معمولا تا دسامبر هستش دلیلش رو هم احتمالا سردی هوا باید باشه چون هم ترمشون رو زود شروع می کنند و هم زودتر از آمریکا تموم ) البته بهتر هستش که خود شما وب سایت دانشگاه مقصد رو چک کنی تا مطمئن شی و شاید هم دلیلش سردی هوا نباشه !

اگر اون دو مساله بالا رو بگید فکر می کنم که راحت تر بشه جواب داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    سلام
    اینجا الان 2 تا مساله هستش :
    1- شما ننوشتی چه رشته ای می خوای بخونی.
    2- ننوشتی واسه کی می خوای اقدام کنی، شما نوشتی هنوز پیش دانشگاهی هستی .( جهت اطلاع در نوروژ تارخ Apply کردن برای سال بعد معمولا تا دسامبر هستش دلیلش رو هم احتمالا سردی هوا باید باشه چون هم ترمشون رو زود شروع می کنند و هم زودتر از آمریکا تموم ) البته بهتر هستش که خود شما وب سایت دانشگاه مقصد رو چک کنی تا مطمئن شی و شاید هم دلیلش سردی هوا نباشه !

اگر اون دو مساله بالا رو بگید فکر می کنم که راحت تر بشه جواب داد.
    من رشته اقتصاد **جامعه شناسی *** حقوق** مد نظرم هست و می خوام در اولین فرست اقدام کنم حلا با این وضعیت من چه موانعی جلو پامه که قابل رفعن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط teravelerman نمایش پست ها
    سلام دوستان

برای اینکه مقطع کارشناسی در نروژ پذیرش بگیرید نمی تونید با پیش دانشگاهی اقدام کنید. باید حداقل یک سال در دانشگاه های ایران درس خونده باشید و 30 واحد پاس کرده باشید. لطفا قبل از ارسال سوال فروم رو مطالعه کنید. پست شما تکراری هستش و پاک خواهد شد.

Junior Member

پیش فرض گرفتن پذیرش

سلام
    من ۴ سال دبیرستان رو ریاضی خواندم.
    بعدش ۲.۵ هست که رفتم دانشگاه Aptech واسه گرفتن مدرک بین المللی IT - الان هم ترم آخرم.
    حدود ۲ سال هم سابقه کار برنامه نویسی دارم .
    IELTS هم ندارم.
    حالا هم میخوام اقدام کنم برای گرفتن پذیرش کارشناسی در رشاه برنامه نویسی یا IT از نروژ به نظرتون شانسی هست؟
    ویرایش توسط iman_reih : November 19th, 2010 در ساعت 04:12 PM

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

سلام

منرفتم برای لیسانس پذیرش بگیرم متاسفانه وقتی سایت که برای پذیرش است.

یک قسمتی انگلیسی دارد و بقیه اش نروژی می شود چه کار کنم .

میشه سریعتر بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    با سلام قبلا هم پست زده بودم ولی شرایط الانم فرق کرده

آیا با این شرایط می توانم از دانشگاه های خوب برای مقطع کارشناسی ( لیسانس ) پذیرش بگیرم.

1. دیپلم هنرستان در رشته برق- الکترونیک
    2. فوق دیپلم از دانشگاه آزاد در رشته برق – الکترونیک
    3. الان دانشجویی ترم یک موسسه غیرانتفاعی علوم و فن آوری سپاهان از طریق کنکور کاردانی به کارشناسی
    4. آیلتس آکادمیک با نمره
    5. اگر لازم شد پیش دانشگاهی هم میگریم
    ---------------------------------------------------
    رشته های مورد نظر
    1. مکاترونیک
    2. برق – الکترونیک
    ---------------------------------------------
    سوالات
    1. آیا پذیرش می دهند .
    2. آیا در دانشگاه های خوب زبان انگلیسی هم تدریس می شود .
    3. آیا امکان کم کردن مدت دوره تحصیل هست .
    4. کدام کشور اروپای را به نظر خودتان پیشنهاد میکنید
    با تشکر
    سامان جان سلام
    دانشگاه ها در اروپا (مثلا نروژ) به برای پذیرش یک سال تحصیلات اکادمیک احتیاج دارن
    ولی معمولا ایتلس هم مهمه چند اکادمیک بگیرید
    1.به دانشگاه بستگی دارد ولی بالاخره از 4 5 تا دانشگاه فکر کنم یه دانشگاه حداقل پذیرش میدهد
    2.فکر کنم نه مطمئن نیستم
    3.نمیدونم
    4.اگر مساله مالی نباشد بقیه کشور ها هم هست ولی فنلاند و نروژ پولی نیست یه کمه
    ولی به طور کل اطلاعات دقیق از مرجع اصلی بگیرید نه کسی مثل من که اطلاعات کمی داره
    www.studyinnorway.no
    www.studyinfinland.fi

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

راستش کسی نیست نروژی بلد باشد.

من خودم با گوگل تا یکجای پیش رفتم ولی گوگل نتواستن بعضی جاها را درست ترجمه کند .

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های نروژ

سلام از دوستان کسی هست که کمی بیشتر راجع به پذیرش برای دوره کارشناسی به من اطلاعات بده. البته کمو بیش اطلاعاتی دارم و اکثر سایتهای دانشگاهها رو دیدم ولی 1 قضیه برای نامفهومه اینکه چندتا از دانشگاهها برای اپلای لینک سایتhttp://www.samordnaopptak.no/info/english/ گذاشتن (مثلا tromso) و اونجا هم خبری از اپلای نیست، بالاخره باید چیکار کنم؟؟؟؟
    من فوق دیپلم صنایع دارم و می خوام مدیریت یا مدیا بخونم تو کدوم دانشگاه اپلای کنم شانس بیشتری دارم؟؟؟
    "خواستن توانستن است "
    اگه هدفت مشخص باشه بهش می رسی "حتما"

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های نروژ

نقل قول نوشته اصلی توسط BA67 نمایش پست ها
    سلام از دوستان کسی هست که کمی بیشتر راجع به پذیرش برای دوره کارشناسی به من اطلاعات بده. البته کمو بیش اطلاعاتی دارم و اکثر سایتهای دانشگاهها رو دیدم ولی 1 قضیه برای نامفهومه اینکه چندتا از دانشگاهها برای اپلای لینک سایتhttp://www.samordnaopptak.no/info/english/ گذاشتن (مثلا tromso) و اونجا هم خبری از اپلای نیست، بالاخره باید چیکار کنم؟؟؟؟
    من فوق دیپلم صنایع دارم و می خوام مدیریت یا مدیا بخونم تو کدوم دانشگاه اپلای کنم شانس بیشتری دارم؟؟؟
    دوست عزیز لینکی که بهش اشاره کردید برای دانشجویان بین المللی نیست و هر جا به اون ارجاع شده بدونید که به قول معروف باید بیخیال بشید و بخش های دیگه رو جستجو کنید.
    نگاهی به سایت دانشگاه ترومسو انداختم و گویا برای ما فقط ارشد دارند. برای دانشگاه اسلو می تونید به لینک زیر مراجعه کنید. توجه کنید که در نروژ رشته های کارشناسی فقط به نروژی ارائه میشه و در صورت پذیرش شما یک سال اول رو فقط نروژی یاد می گیرید و از سال دوم درس های تخصصی شروع میشه. توضیحات سایت ها کامله لطفا بیشتر دقت کنید.
    http://www.uio.no/english/studies/pr...or-programmes/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)