صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 68 , از مجموع 68

موضوع: تهران یا شریف؟ مسئله این است...!!!

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تهران یا شریف؟ مسئله این است...!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_taj نمایش پست ها
    سلام
    من امسال کنکور دادم و الان دارم برای انتخاب رشته تحقیق میکنم...به نظر شما اگه هدفم اپلای کردن به یکی از دانشگاه های خوب آمریکا باشه(ام آی تی مثلن ) رشته علوم کامپیوتر مناسب تره یا ای تی ؟؟؟
    با فرض اینکه هر دو رو در شریف بخونم...
    کلن برای گرفتن فول فاند چه توصیه هایی برای من دارید؟
    مرسی پیشاپیش
    علوم کامپیوتر موقعیتهای بهتری براتون فراهم میکنه. حتی اگر بعدا بخواهید آی تی ادامه بدهید. معدلتان را بالا نگهدارید و برای زبان و GRE خودتان را آماده کنید.

Junior Member

باعرض سلام خدمت اساتيد من نگرانم وتصورمي كنم كه كسي كه مثلا از دانشگاه سمنان ياچمران مدرك ليسانس بگيره نمي تومه بره واسه فوق امريكاياكاناداواگركسي شريف يا تهران باشه فقط ميتونه بره امريكا وكاناداياكشورهاي خوب وايا اين تصورها درستند؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط m5252 نمایش پست ها
    باعرض سلام خدمت اساتيد من نگرانم وتصورمي كنم كه كسي كه مثلا از دانشگاه سمنان ياچمران مدرك ليسانس بگيره نمي تومه بره واسه فوق امريكاياكاناداواگركسي شريف يا تهران باشه فقط ميتونه بره امريكا وكاناداياكشورهاي خوب وايا اين تصورها درستند؟
    خیر تصور شما نادرست است.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    خیر تصور شما نادرست است.
    با اینکه خودتون شریف خوندین ولی دمتون گرم برخلاف خیلیها حقیقت رو نادیده نگرفتید.

Junior Member pouyappn3584 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، دانشگاه تبریز

نقل قول نوشته اصلی توسط m5252 نمایش پست ها
    اساتید و دانشگاه ها در حقیقت هیچ وقت به دانشگاه مقطع قبلیتون و رنکینگش حساس نخواهند بود. شاید حتی نگاه هم نکنن. شما معدلت خوب باشه، رزومت پر باشه، زبانت عالی باشه، و کاری که کردین و تحقیقی که انجام دادین با ارزش و واقعی باشه ... از بهترین دانشگاه های دنیا اپلای میگیرین. شاید MIT و McGill با هم فرق داشته باشن و مهم باشه ارشدو کدوم خونده باشین، ولی شریف و تهران و شیراز و چمران و سمنان و فلان ... که همشون در رنکینگ های 500 و 600 به پایین دنیا قار دارن، در حقیقت با هم فرق چندانی ندارن. از نظر اونی که اونور نشسته رزومتو میخونه همشون با هم برابرن.

Junior Member

سلام دوستان. من با معدل ۱۴/۹۰ دارم مدرک کارشناسیم رو از دانشگاه تفرش می گیرم. البته سعی کردم درسا رو عمیق فرا بگیرم .فکر نمیکردم معدل مهم باشه. رتبه طراحی کاربردیم تو کنکور ارشد به هر دو دانشگاه میرسه. من در گذشته از شریف انصراف داده بودم و از این دانشگاه بخصوص از دانشکده مکانیکش متنفر هستم. بر عکس دانشگاه تهران (به واسطه آشنایی که با اساتید همه چی تمومش دارم. به نظرتون می ارزه که برای جبران معدل کارشناسیم پاشم برم شریف؟ تا مثلا تو شریف معدل بالا بیارم و ازین حرفا؟ (ضمنا زبانم هم ای بدک نیست. در حد 8.5 آیلتس یا 110 آی.بی.تی.تافل)
    میشه در مورد خوابگاه متاهلین این دو دانشگاه هم دوستان اطلاعاتشون رو بیان کنن؟ همچنین درمورد امکانات پژوهشی و رفاهی این دو دانشگاه.
    متشکرم

Junior Member

سلام. من یه ماه پیش کنکور دادم و چند روز تا انتخاب رشته مونده. میخوام علوم کامپیوتر بخونم و تصمیم داشتم برم دانشگاه تهران، ولی میتونم شریف هم برم. واسه ارشد هم میخوام حتما فاند بگیرم برم، ولی نمیخوام این چهار سال رو هم از دست بدم. به نظرتون از نظر اپلای کردن و کیفیت آموزش و در کل جو دانشگاه و دانشجوها چه فرقایی بین این دو هست؟ در ضمن از شهر دیگه‌ای میام و خوابگاه هم میمونم.

Junior Member

سلام دوستان. برای ارشد مکانیک (تبدیل انرژی)، بین دو دانشگاه علم‌وصنعت و تربیت مدرس، کدوم میتونه بهتر باشه؟

علم و صنعت دهن پرکن تره و رنک بهتری داره، ولی شنیدم واسه تبدیل انرژی، تریبیت مدرس خیلی اساتید بهتری داره.
    تاثیری اگه بخواد روی نتیجه اپلای بذاره، کدومش بهتره ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید تا فرصت برای انتخاب رشته هست.
    سپاس

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)