نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: اعتراض به ویرایش پست در موضوع همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه کونکوردیا توسط qwerty_1002

پیش فرض اعتراض به ویرایش پست در موضوع همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه کونکوردیا توسط qwerty_1002

با سلام
    پستی به شماره ی ۲۹۷۸ در کشورها>>کانادا>> تحصیل در کانادا>> دانشگاه‌های کانادا>> Quebec>> همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Concordia گذاشته شد، منتهی جناب qwerty_1002 تشخیص دادن که تقریبا نصف این پست باید پاک بشه.
    دوستی سوال کرده بودن در مورد پرداخت شهریه و بنا به تجربه ای که خودم در این زمینه داشتم، توصیه کردم بهشون که اگه واسشون مقدور هست، حتی اگه درسی برنمیدارن شهریه رو بپردازن. دلیل این کار رو مفصل توضیح داده بودم، ولی با ویرایش ایشون این توصیه کاملا سانسور شده. اگه هم دلیلی که واسه ی پرداخت زودتر شهریه آورده شده بود، از نظر ایشون غیر مرتبط با موضوع هستش، خود اصل توصیه نباید زیر تیغ سانسور ایشون می رفت
    زیاد حضور ذهن ندارم، ولی ایشون قبلا پست من رو حذف هم کرده بودن
    واسه ی همین لازم دونستم که با اعمال سلیقه ی شخصی ایشون اعتراض کنم
    با سپاس

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اعتراض به ویرایش پست در موضوع همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه کونکوردیا توسط qwerty_1002

کاربر گرامی

با سلام و احترام

لطفا تا بررسی موضوع توسط مدیران منتظر باشید.

ممنون
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

پیش فرض پاسخ : اعتراض به ویرایش پست در موضوع همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه کونکوردیا توسط qwerty_1002

ممنون
    در حال حاضر من پیامی دریافت کردم مبنی بر ویرایش پست، ولی همون پست ویرایش شده هم رو حذف کردن
    ممنون میشم علت این کار اینجا اعلام بشه

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربر گرامی

با سلام و احترام

در خصوص اعتراض شما در رابطه با ویرایش پست، پست اصلی به شرح ذیل بوده است:

بله، میشه. همون طور که در پست های قبلی هم گفتم، شما بایستی این شهریه رو طی چهار ترم پرداخت کنین. اگه تابستون نمی خواین درسی بردارین، باید برین از مشاور گروه تون بخواین که مرخصی واستون رد کنن. این مرخصی گرفتن رو فقط سالی یکبار میشه گرفت و اگه در ترم پاییز مثلا کارآموزی خواستین بردارین، دیگه نمی تونین، چون واسه ی کارآموزی گرفتن باید مرخصی ترم گرفت. این اطلاعات رو از دوستان شنیدم و خودم در این موقعیت نبودم. اگه تابستون مرخصی بگیرین، شما شهریه ای نمی پردازین، ولی در عوض سیستم پرداخت رو به تعویق انداختین. من خودم به شخصه توصیه ام به دوستان این بود تا جایی که ممکنه شهریه رو زودتر بپردازین(مگر اینکه واسه ی گرفتن اقامت دایم اقدام کردین و می تونین در آینده ای نزدیک اقامت بگیرین تا شهریه ی کمتری بپردازین)، چون با این وضع ارزش ریال منطقی نیست به فکر بعدها باشین.
    من واسه ی شهریه، دلار کانادا رو از ۲۷۰۰ تا ۳۰۰۰ تهیه کردم و هنوز هم یک ماه از تحصیل ام مونده، در صورتی که آخرین باری که مبلغ زیادی واسه ی شهریه پرداخت کردم، سپتامبر ۲۰۱۷ بود. تابستون هم شهریه پرداخت کردم، در صورتی که اگه به تعویق انداخته بودم، باید با این نرخ های وحشتناک دلار تهیه می کردم. امروز نرخ دلار کانادا به ۴۶۰۰ رسیده! تفاوتش واقعا زیاد هستش نسبت به اون موقع
    مدیر مربوطه تشخیص دادند که پست شما علیرغم مفید بودن و داشتن اطلاعات به روز، در قسمت دوم ممکن است عده ایی از کاربران کم تجربه تر را تشویق به خرید دلار کانادا در آشفته بازرا ارز بکند و با توجه به اینکه در زمان نوسان ارز،خرید دلار عملا کاری پرمخاطره با درصد ریسک بالاست این قسمت از ارسال شما را از مضامین شایعه پراکنی تلقی کرده ولی از این جهت که قسمت اول ارسال را کمک کننده میدانستند و اصرار بر بودن آن قسمت در انجمن داشتند، دست به ویرایش ارسال زدند. با توجه به اینکه دلار تک نرخی کانادا که در حال حاضر به دانشجو تعلق میگیرد با قیمت 3300 تومان مصوب شده است عملا اگر کاربری تحت تاثیر تجربیات شما دلار 4600 یا حتی بیشتر را خریداری میکرد تصدیق میفرمایید که متحمل ضرر سنگینی میشد.

با توجه به توضیحات بنده حذف ارسال عملی درست بوده اما نحوه ی انجام عمل بوده که از طرف مدیر مربوطه به اشتباه صورت گرفته است. ایشان مجاز نبودند ارسال شما را ویرایش کنند و در نهایت باید ارسال بطور کامل حذف و از شما درخواست میشد در صورت تمایل قسمت اول ارسال را مجدد تکرار بفرمایید. با توجه به توضیحات بنده ، از طرف خودم و تیم مدیریت کانادا که هدفشان فراهم اوردن فضایی امن برای فعالیت هر چه بیشتر کاربران گرامی می باشد از شما صمیمانه عذرخواهی میکنم. امید که شاهد فعالیت هرچه بیشتر شما در سطح انجمن باشیم.

ارادتمند
    سایمون
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)