صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 47

موضوع: سوال در مورد Gift Card

Junior Member

پیش فرض سوال در مورد Gift Card

من آشناهایی در خارج از کشور دارم. خودم نمی‌خواهم از Credit Cardشون استفاده کنم، چون ممکنه اتفاقی بیفته و درست نیست از این‌جور مسائل در روابط فامیلی. ولی خوب من می‌تونم راحت برای اونها پول بفرستم و به‌شون هم اعتماد کامل دارم و اونها هم به من اعتماد کامل دارند.
    حالا یک چیزی که به ذهنم رسیده این هست که برای اونها پول بفرستم و اونها برای من Gift Card بخرند. حتی می‌تونم ازشون بخواهم که Gift Card رو برای من بخرند و ایران که اومدند من بهشون پول رو بدم.
    سوالی که داشتم اینه که آیا این روش ممکن هست؟ یعنی مشکلی پیش نمیاد؟ کارت به نام چه کسی باید register بشه؟ من یا اونها؟ اصلاً این روش به‌صرفه‌تر و مطمئن‌تر از این‌که از شرکت‌های ایرانی کارت رو بخرم هست؟
    سوال دیگه این‌که این Gift Cardها آیا همه‌جا پیدا می‌شند؟ یا مثلاً فقط مختص آمریکا و کانادا هستند؟ چون من با یکی از آشناهام که تو پاریس زندگی می‌کنه راحت‌تر هستم.

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد Gift Card

نقل قول نوشته اصلی توسط anari نمایش پست ها
    من آشناهایی در خارج از کشور دارم. خودم نمی‌خواهم از Credit Cardشون استفاده کنم، چون ممکنه اتفاقی بیفته و درست نیست از این‌جور مسائل در روابط فامیلی. ولی خوب من می‌تونم راحت برای اونها پول بفرستم و به‌شون هم اعتماد کامل دارم و اونها هم به من اعتماد کامل دارند.
    حالا یک چیزی که به ذهنم رسیده این هست که برای اونها پول بفرستم و اونها برای من Gift Card بخرند. حتی می‌تونم ازشون بخواهم که Gift Card رو برای من بخرند و ایران که اومدند من بهشون پول رو بدم.
    سوالی که داشتم اینه که آیا این روش ممکن هست؟ یعنی مشکلی پیش نمیاد؟ کارت به نام چه کسی باید register بشه؟ من یا اونها؟ اصلاً این روش به‌صرفه‌تر و مطمئن‌تر از این‌که از شرکت‌های ایرانی کارت رو بخرم هست؟
    سوال دیگه این‌که این Gift Cardها آیا همه‌جا پیدا می‌شند؟ یا مثلاً فقط مختص آمریکا و کانادا هستند؟ چون من با یکی از آشناهام که تو پاریس زندگی می‌کنه راحت‌تر هستم.
    همه چیز بستگی به درگاه خرید سایت مورد نظر دارد. بسیاری از آن ها IP کشور را چک می کنند و لذا در برخی از آن ها با IP ایران مشکل خواهید داشت. (مخصوصا اگر کارت آمریکایی باشد)

کارت می تواند به نام هر کسی باشد، و در اکثر کشور ها هم صادر می شود، اما همانطور که گفتم مشکل اصلی آدرس IP کشور هست که در صورت چک شدن باید با کشور صادر کننده یکی باشد (البته نه لزوما همیشه، بستگی به سایت دارد).

Gift card ها هزینه ای حدود 10 دلار برای صدور دارند، البته معمولا هزینه ای کمتر از کارت های مجازی موجود در ایران.

در کل اگر پرداخت شما اینترنتی نیست، و مثلا باید بر روی فرم اطلاعات را پر کنید و ارسال کنید، آنوقت تهیه این gift card های رسمی بهترین کار هست و دردسری نخواهد داشت.

Junior Member

البته اکثر پرداخت‌های من اینترنتی هستند. مشکل تغییر IP هم وجود نداره، ولی خوب لزوماً باید IP من با همون کشور صادر کننده کارت یکی باشه؟ منظورم اینه که اگر کارت از فرانسه خریداری شده باشه، نمی‌تونم با یک IP مثلاً آمریکایی ازش استفاده کنم (البته در همون سایت‌هایی که IP را چک می‌کنند)؟

اگر سایت مورد نظر اطلاعات جانبی کارت مانند billing address را از شما نخواهد مشکلی وجود ندارد و با IP های کشورهای دیگر این کار امکان پذیر هست (IP باید اختصاصی باشد).
    در غیر این صورت (یعنی اگر آدرس فوق را بخواهند) باید آدرس معتبری در همان کشور یا کشور مرتبط با IP شما باشد.

ApplyAbroad Hero

Exclamation پاسخ : سوال در مورد Gift Card

من از یک شرکتی می خوام کارت بگیرم و فقط gift card visa داره ....
    ار این کارت برای ریپورت نمره gmat و پرداخت application fee می خوام استفاده کنم ....

برای منظور اول (لا اقل به صورت پرداخت غیر online ) ممکنه امضای صاحب کارت و آدرس رو هم بخوان .... مشکلی پیش نمیاد؟

برای پرداخت application fee ها به صورت on-line ممکنه مشکل پیدا کنه؟
    و چی باید کرد؟

تغییر IP اگر راهنمایی دارید یا لینکی هست ممنون می شم ...

lسلام من یک gift card دارم که حدود 200-300$ توش مونده. خودمم برای پرداخت Application Fee هام ازش استفاده کردم. اگه کسی نیاز داره به هر مقداری به من پیام خصوصی بده لطفا.
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Masters of Accounting IAUtehran

نقل قول نوشته اصلی توسط hellop نمایش پست ها
    lسلام من یک gift card دارم که حدود 200-300$ توش مونده. خودمم برای پرداخت Application Fee هام ازش استفاده کردم. اگه کسی نیاز داره به هر مقداری به من پیام خصوصی بده لطفا.
    مرسی
    با سلام
    بنده می خواهم هزینه های مهاجرت شامل550 دلار کانادا را از طریق کارتهای اعتباری هدیه موسسه توسعه پرداخت کنم.به نظر شما با توجه به اینکه در فرم مربوطه امضائ صاحب کارت را می خواهد با این کارتها امکان پذیر است؟ضمنا در این فرمها شما شماره کارت و کدهای مربوطه را شما می نویسید و بعد خودشان برداشت می کنند.
    با تشکر از راهنمایی شما

سلام
    من به یکی از آشنایان تو کانادا سفارش دادم واسم gift card بگیره طرف رفته پرس و جو کرده دیده gift card تاریخ اعتبار نداره و یه ساله هست و بهش گفتن اینترنتی نمیتونه استفاده کنه میخواستم بدونم واسه toefl یا سفارت میشه استفاده کرد یا نه
    اگه میشه بگین طرف تا چند روز دیگه داره میاد چه کارتی بگیره مگه میشه gift card تاریخ انقضا نداشته باشه
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin.s.20 نمایش پست ها
    سلام
    من به یکی از آشنایان تو کانادا سفارش دادم واسم gift card بگیره طرف رفته پرس و جو کرده دیده gift card تاریخ اعتبار نداره و یه ساله هست و بهش گفتن اینترنتی نمیتونه استفاده کنه میخواستم بدونم واسه toefl یا سفارت میشه استفاده کرد یا نه
    اگه میشه بگین طرف تا چند روز دیگه داره میاد چه کارتی بگیره مگه میشه gift card تاریخ انقضا نداشته باشه
    ممنون
    یعنی چی تاریخ اعتبار نداره؟ تو بیشتر این سایت ها از جمله سایت ETS ازتون تاریخ اعتبار کارت رو می پرسن.
    من فکر میکنم اشتباه کردن و حتما داره.
    برای پرداخت های اینچنینی بهتره از کارت های گیفت امریکا استفاده کنید تا مجبور نباشید کارمزد تغییر واحد پول رو پرداخت کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شاهرود

سلام.
    من برای apply کردن در دانشگاه های کانادا بایستی پرداخت با master card یا visa card داشته باشم.
    دو تا سوال داشتم:
    1- ایا می شه با Gift card پرداخت کنم؟ اگر آره از کجا می شه اینو تهیه کرد؟
    2- برای پرداخت حتماً باید از VPN استفاده کرد؟
    ممنون می شم کسی راهنمایی کنه

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)