صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 47

موضوع: سوال در مورد Gift Card

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد Gift Card

سلام
    1- بله میتونید با گیفت کارت پرداخت کنید. اگه شرکتی رو نمی شناسید که گیفت کارت خوب بده، پیغام خصوصی بدید تا چندتا رو بهتون معرفی کنم. اینجا نمیشه نوشت چون تبلیغشون میشه!
    2- برای پرداخت های دانشگاهی بویژه دانشگاه های کانادا احتیاجی نیست از VPN استفاده کنید.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghekrami نمایش پست ها
    سلام.
    من برای apply کردن در دانشگاه های کانادا بایستی پرداخت با master card یا visa card داشته باشم.
    دو تا سوال داشتم:
    1- ایا می شه با Gift card پرداخت کنم؟ اگر آره از کجا می شه اینو تهیه کرد؟
    2- برای پرداخت حتماً باید از VPN استفاده کرد؟
    ممنون می شم کسی راهنمایی کنه

سلام.
    اگه در نهایت چند دلار در کارت گیفت یا همون debit باقی بمونه و نتونیم باهاش کل یک پرداخت رو انجام بدیم:
    1- چی کار کنیم؟
    2- می شه از جایی برداشت کرد اون رو؟
    3- میشه به حساب دیکه ای واریزش کرد؟
    4- اکه چند تا دبیت کارت اینطوری داشته باشیم چی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_in_abroad نمایش پست ها
    سلام.
    اگه در نهایت چند دلار در کارت گیفت یا همون debit باقی بمونه و نتونیم باهاش کل یک پرداخت رو انجام بدیم:
    1- چی کار کنیم؟
    یکی از قوانین gift card ها این هست که نمی توانید باقیمانده پول را از ATM یا دستگاه های دیگر برداشت کنید، تنها می توانید خرید کنید.
    اگر نتوانید این کار را انجام دهید و کارت منقضی بشه، آن وفت باقی پول توسط بانک به خیریه واریز می شود.

در مورد ویزا کارت های مجازی که اکثر در ایران افراد استفاده می کنند قضیه فرق می کند و چون حساب ها به اکانت بانکی شخصی متصل هست، می تواند با پرداخت هزینه هایی جابجایی یا انتقال را انجام دهد.
    البته چون کار وفت گیری هست معمولا افراد انجام نمی دهند.

Junior Member

بهترین کار اینه که با برنامه ریزی از کارت استفاده کنید تا مقدار باقیمانده کارت خیلی کم بشه. در ضمن اگر چند دلار تو کارت باقی بمونه میتونید تو سایت های مختلف اونو خرج کنید. برای مثال من با باقیمانده کارت هایم شارژ اسکایپ میگیرم و ازش برای تماس با خارج کشور استفاده میکنم. خیلی کارهای دیگه هم میتونید با باقیمانده کارتاتون بکنید. فقط کافیه یه گشتی تو اینترنت بزنید :-)
    سلام.
    1- چی کار کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zeous66 نمایش پست ها
    بهترین کار اینه که با برنامه ریزی از کارت استفاده کنید تا مقدار باقیمانده کارت خیلی کم بشه. در ضمن اگر چند دلار تو کارت باقی بمونه میتونید تو سایت های مختلف اونو خرج کنید. برای مثال من با باقیمانده کارت هایم شارژ اسکایپ میگیرم و ازش برای تماس با خارج کشور استفاده میکنم. خیلی کارهای دیگه هم میتونید با باقیمانده کارتاتون بکنید. فقط کافیه یه گشتی تو اینترنت بزنید :-)
    آهان- این اسکایپ رو گل گفتید. میشه یه چند مورد اینطوری دیگری هم ذکر کنید؟

Junior Member

من برای خرید VPN هم از باقیمانده کارتهام استفاده کردم. البته دقت کنید که باید سایت فروشنده خود ویزا کارت رو قبول کنه. چون اکثر سایت های فروش VPN از طریق پی پل یا مانی بوکرز پول رو میگیرن که به درد ما ایرانی ها نمیخوره. یه سرچ کنید سایت هایی که مستقیم ویزا رو قبول کنه پیدا میشه.

ApplyAbroad Veteran
    saeid_plove آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

من 5 $ ته کارتم مونده بود . کمک کردم به UNESCO برای سیل زده های پاکستان.
    The road is better than inn, So shut up! and drive

Junior Member

من کارتمو از بانک توسعه گرفته بودم. توش یه 30 دلار مونده بود بردم بانکه توسعه همشو پس دادن هیچیم کم نکردن
    در ظمن بانک توسعه برا کارت VISA درصده خیلی کمی می گیره و به صرفه تره.

Lightbulb پاسخ : سوال در مورد Gift Card

سلام.
    1- چی کار کنیم؟
    شما میتونید با بخش customer service صادر کننده اصلی کارت تماس بگیرید یا از طریق وبسایت صادر کننده اصلی تقاضا بدید که عملیات صدور کارت جدید و انتقال مبلغ باقی مونده به کارت جدید براتون انجام بشه، این کار مجموعا در حدود 15 دلار هزینه خواهد داشت.

اما مساله اصلی برای گیف کارتهایی که از شرکتهای ایرانی خریداری شده اینه که هیچوقت صادر کننده اصلی به شما معرفی نمیشه و از طرف دیگه شرکتهای واسطه ایرانی مسئولیت صدور کارت جدید و انتقال مبلغ باقی مونده رو نمیپذیرن.
    البته شاید با استفاده از دیتابیس‌های آنلاینی (BIN base) که صادر کنندگان کارت رو از روی شش رقم سمت چپ کارت شناسایی میکنن بتونین به نتیجه برسین.

Junior Member

سلام

من برای Application Fee برای دانشگاه فریبورگ در سویس باید به حسابی با مشخصات زیر 115 فرانک بفرستم. نمیدونم این کار رو باید با کارت انجام بدم و یا با money order ؟! من اولین تجربه پرداخت خارجی ام است و اطلاعای ندارم. دانشگاه این مشخصات رو داده : ممنون میشم راهنماییم کنید. آیا میتونم با تهیه Gift Card پرداختش کنم؟

Please pay the application fee of CHF 115.- to the:
    Banque cantonale de Fribourg, in favour of «Université de Fribourg», CH - 1700 Fribourg
    Account number : 01.10.040176-00
    IBAN: CH 56 0076 8011 0040 1760 0
    SWIFT-Code: BEFRCH22
    This fee must be paid within the same deadline fixed for online application.
    No application for admission will be handled without proof of payment of the application fee.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)