صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 47

موضوع: سوال در مورد Gift Card

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد Gift Card

دوستان کسی در مورد Gift Crard موسسه اعتباری توسعه اطلاعاتی داره؟ منظورم اینه که دلار چند حساب می کنند؟ صدور خود کارت چقدر هزینه داره؟ باهاش میشه تافل، GRE, Application Feeرو ریپورت کرد و اینکه موقع خرید اینترنتی آیا کارمزد کسر می کنه؟ چه مقداری؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنيد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering, Amirkabir University of Tech.

دلار رو بالاترین قیمت روز حساب می کنه (بازار آزاد)، کارمزد هم می گیره، نسبت به بیرون کمتره، دقیقا یادم نمیاد چقدر گفت
    بچه هایی که من میشناسم و گرفته بودن راضی بودن
    کارت دانشجویی ببری ارزونتر حساب می کنه قیمت صدور کارت رو (اونم یادم نیست متاسفانه)
    اطلاعات دقیق میخوای باید ببری موسسه توسعه واحد اصلیش، خيابان آفريقا،بالاتر از جهان کودک، نبش شهيد صانعي، پلاک 68
    88883832
    شعبه های دیگش نمیدن اصلا، علاف نشید مثله من

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط M_Moradi نمایش پست ها
    دوستان کسی در مورد Gift Crard موسسه اعتباری توسعه اطلاعاتی داره؟ منظورم اینه که دلار چند حساب می کنند؟ صدور خود کارت چقدر هزینه داره؟ باهاش میشه تافل، GRE, Application Feeرو ریپورت کرد و اینکه موقع خرید اینترنتی آیا کارمزد کسر می کنه؟ چه مقداری؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنيد.
    دوست عزیز من پرداختامو از این طریق انجام میدم و در موارد اشاره شده هیچ مشکلی ندارند. الانم کارت دلاری ندارند. فقط یورویی دارند. مثلاً یورو را امروز 2065 تومان حساب کرده بودن.. واسه 200 یورو، 16 یورو کارمزد داره و تقریباً 250$ می تونی خرج کنی.

Junior Member

یه سوال...Gift Card قابل شارژ هست؟

یه سوال...Gift Card قابل شارژ هست؟
    بستگی داره به تعاریف
    کارتهایی که مقدار از پیش تعیین شده دارن دارای ویژگی های فیزیکی یا مجازی قابل شارژ یا غیر قابل شارژ هستن
    خیلی از کارتهای چه مجازی چه فیزیکی بالای 300 دلار قابل شارژ هستند
    ولی هیچ قانونی نیست این رو باید از شرکتی که از اون خریداری می کنید و متعاقبا بانکی که اون ها رو صادر کرده سوال کنید

Member disaster آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام دوستان
    من امروز رفتم از موسسه اعتباری توسعه گیفت کارت 300 یورویی گرفتم که برای بعضی از پرداخت ها ازش استفاده کنم، با نرخ هر یورو 1623 تومن!!! دیروز 2200 تومن بود، (البته 25 یورو هم کارمزد گرفت) الان نرخ تبدیل یورو به دلار 1.4 هست ،یعنی من با 527000 تومن 420 دلار گرفتم که میشه هر دلار 1255 تومن تا June 2012 هم اعتبار داره.
    شماره تماس برای اطلاعات: 88884000- 88883000 بشتابید تا تنور داغه بچسبونید
    همیشه آخر هر چیز خوب میشود، اگر نشد بدان که هنوز آخرش نرسیده است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TU- Finance

دوست عزیز نرخ تبدیل یورو به دلار معمولاً بین 1.29 تا 1.30 در نوسانه! بعید میدونم که 1.4 باشه . با در نظر گرفتن 1.30 با مبلغ 527000 تومان شما 300eur=390 us بدست میاد که دلاری حدوداً 1350 تومان میشه. البته اگه پرداخت شما دلاری باشه با توجه به این که کارت یورویی است مبلغی هم کارمزد به صورت اتوماتیک کم میشه! در کل این کارت ها فعلاً خوب هستند. من یکی از اونها رو گرفتم تا مبلغ 200 یورو اگه کارت دانشجویی داشته باشید کارمزد ازتون نمیگیره. توصیه میکنم برید شعبه میرداماد(بین میدان مادر و شریعتی) چون مرکزشونه و همون موقع کارت رو بهتون میده و 48 ساعت بعد هم کارت فعال میشه. فقط اگه عجله دارید قبل از ساعت 12 کارتون رو انجام بدید چون این 48 ساعت بعد از اعلام به بانک آذزبایجانی شروع میشه و اونها هم فقط تا ساعت 12 پاسخگوی موسسه توسعه هستند.

Junior Member

سلام
    برای ثبت نام تافل با گیفت کارت کدوم گزینه رو باید انتخاب کرد؟؟ نداره توی کارتش این نوع رو؟؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط saraaaaa نمایش پست ها
    سلام
    برای ثبت نام تافل با گیفت کارت کدوم گزینه رو باید انتخاب کرد؟؟ نداره توی کارتش این نوع رو؟؟
    گیفت کارت ها بصورت مستر مارت یا ویزا کارت صادر می شن. بسته به اینکه کارتتون کدومشونه انتخاب کنید.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

با این گیفت کارت ها میشه SEVIS Fee برای ویزای آمریکا رو هم انلاین پرداخت کرد؟
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)