نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: معرفی آزمون PTE

Banned

پیش فرض معرفی آزمون PTE

آزمون پی تی ای ( PTE ) مخفف شده عبارت The Pearson Test of English می باشد و سازمان PEARSON که ناشر انتشاراتLongman می باشد این آزمون را برگزار کرده و علاقه مندانی که به دنبال تحصیل در کشور های مختلف و یا مهاجرت به کشور استرالیا می باشند می توانند در این ازمون شرکت نمایند.
    مدارک PTE عمومی دارای اعتبار زمانی نیست و هیچ‌گاه منقضی نخواهند شد.
    کسب نمره 65 معادل با 7 آزمون آیلتس میباشد ( بسیاری از افراد بیان میکنند که گرفتن نمره 65 در آزمون پی تی ای بسیار راحت تر از گرفتن نمره 7 در آزمون آیلتس است)
    PTE از آزمون آیلتس و تافل ساده تر برگزار میشود.

Junior Member TriBeCa آواتار ها

پیش فرض پاسخ : معرفی آزمون PTE

خیلی پست خوبی گزاشتین مرسی زحمت کشیدین. میشه اگه میدونی بگین تو ایرانم این امتحانو کجا میگیرن؟ هرچن وخ میگیرن . با کامپیوتره یا دستی؟ یا کشورای نزدیکی ایران و چه قد باید پول داد. بازم مرسی از خبر خوبت
    نقل قول نوشته اصلی توسط unique2017 نمایش پست ها
    آزمون پی تی ای ( PTE ) مخفف شده عبارت The Pearson Test of English می باشد و سازمان PEARSON که ناشر انتشاراتLongman می باشد این آزمون را برگزار کرده و علاقه مندانی که به دنبال تحصیل در کشور های مختلف و یا مهاجرت به کشور استرالیا می باشند می توانند در این ازمون شرکت نمایند.
    مدارک PTE عمومی دارای اعتبار زمانی نیست و هیچ‌گاه منقضی نخواهند شد.
    کسب نمره 65 معادل با 7 آزمون آیلتس میباشد ( بسیاری از افراد بیان میکنند که گرفتن نمره 65 در آزمون پی تی ای بسیار راحت تر از گرفتن نمره 7 در آزمون آیلتس است)
    PTE از آزمون آیلتس و تافل ساده تر برگزار میشود.

Banned

این آزمون به صورت کامپیوتری برگزار میشود و حدود 3 ساعت به طول می انجامد. در طول آزمون شما فقط با کامپیوتر تعامل خواهید داشت و هیچ عامل انسانی در آن دخیل نمیباشد. تصحیح آزمون نیز از طریق کامپیوتر صورت گرفته و نتیجه آن 2 تا 5 روز بعد هم در ایمیل متقاضی و هم در وب سایت pearson قابل مشاهده است و شما می توانید بعد از آن بلافاصله در صورت نیاز مجددا ثبت نام نموده و در آزمون شرکت کنید. مقیاس نمرات این آزمون بین 10 تا 90 است.(هر مهارت از ۱۰ تا ۹۰ نمره دارد و نمره‌ی کل هم از ۱۰ تا ۹۰ است.)
    *این آزمون در هر هفته برگزار می شود ولی در کشور ما هیچ مرکزی این آزمون را برگزار نکرده و شما برای شرکت در این آزمون می بایست به کشورها همسایه از جمله ترکیه ٬ دبی سفر کرده و در آزمون شرکت نمایید. از لحاظ هزینه ای ثبت نام آزمون در کشور ترکیه ارزان تر از دبی می باشد.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

من هم قصد دارم شیفت بکنم به این ازمون بنظر خیلی منطقی تر از ایلتس میاد

سلام آقا نوید حالتون خوبه سلامتین عرضم به حضورتون که من یه چند وقتی هست برا امتحان آیلتس حاضر شدم ولی هنورز امتحانش ندادم به خاطر رایتینگ میخواستم ببینم منابع و یا نفری که بتونه برا تدریس در دسترس با شه کمک و راهنماییم بکنب و در ضمن من برا کانادا میخوام اقدام کنم برا کانادا قبول دارن فک کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)