صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 34 , از مجموع 34

موضوع: آزمون CELPIP

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی

پیش فرض پاسخ : آزمون CELPIP

سلام دوستان
    کسی کتاب celpip focus: listening & speaking رو داره؟

Junior Member

سلام دوستان. من تصمیم دارم که برخی از منابع اصلی سایت Celpip.ca رو خریداری کنم. کسی میخواد که باهم برنامه ریزی کنیم و بخریم؟

سلام دوستان من برای 7 فبریه ثبت نام کردم امتحان دادم میام به تفصبل توضیح میدم. اما چیزی که من از ماه ها مطالعه راجب سلپیپ فهمیدم در مقایسع با ایلتس اسونتر هست. اگر هنگام کار با کامپیوتر عصبی نمیشین در واقع اگر با تایپ مشکلی ندارید با نگاه کردن به صفحه کامپیوتر برای 3 ساعت متوالی مشکلی ندارید سلپیپ امتحان خوبی اما اگر سرعت تایپ کمی دارید حتما باید قبل ازمون تایپ خودتون رو قوی کنید.
    اما مقایسه
    لیستینگ در مقایسه با ایلتس آسون تر هست. چون
    1.لحجه تماما امریکایی در صورتی که در ایلتس عموما برتیش هست.
    2. لیستینگ ایلتس طولانی است و هم زمان با سوالات ولی سلپیپ داری سلیننیگ های کوتاه هست و همچنین سوالات بعد از پخش صوت نمایش داده میشن

ریدینگ در مقایسه با ایلتس آسون تر هست
    مخصوصا بخش 1 و 2
    بخش سوم منتها شبیه بخش INFORMATION MATCHING ایلتس هست
    بخش چهارم هم شما باید با توجه به متن داده شده در سوالات حدس بزنید نطر نویسنده در مورد موضوعات خواسته شده چی هست. اصلا از قسمت چهار نترسید فوق العاده اسون هست یکم تمرین در میاره داستان رو

اسپیکینگ آسونتر هست
    اگر بتونید در ایلتس نمره 6 یا 7 در این مهارت بیارید. راحت در سلپیپ 9 میگیرید چون دیگه استرس صحبت رو در رو ندارید البته قطعا تمرین میخواد و باید انواع سوال هاش اشنا بشید

رایتینگ نسبت به ایلتس آسون تر هست چون دیگه کابوس تسک دو رو ندارید.
    تسک یک تقریبا شبیه ایلتس هست
    تسک دو یک نظر خواهی هستش و از شما میخواد بین دو مورد یکی رو انتخاب کنی و در موردش بنویسد تمرین میخواد حتی اگر آشنا هستید به رایتینگ. به نظر من تسک دو سلپیپ در واقع همون سوال DISCUSS BOTH AND GIVE YOUR OWN IDEA ایلتس برای تسک دو هست .خب شاید بگید این شد همون ایلتس باز اما باید اضافه کنم شما در تسک دو ایلتس تقریبا با 6 نوع سوال مختلف درگیر هستی ولی در سلپیپ فقط یک نوع هست

منابع
    اگر میتونید هزینه کنید در سایت رسمی بخرید در غیر اینصورت
    از یوتیوب کانال های MAD ENGLISH ,و PERSTO ENGLISH رو دنبال کنید
    دوتا موسسه هم تو تهران هستند که برای همین مطالب این کانال ها و یه مشت کپی بی کیفیت از کتاب های رسمی خدا تومن ازتون میگیرن
    ببخشید اگر غلط املایی یا چیزی داشت چون سریع نوشتم

Junior Member

درود
    وقت بخیر
    من در حال حاضر برای آّیلتس می خونم و فکر می کنم در آزمون بتونم برای هر اسکیل حداقل شش بیارم اما از اون طرف به خاطر توصیه یک مشاور به من گفته برای گرفتن امتیاز نیاز به نمره 9 سلپیپ دارم حالا در شک هستم به خاطر هزینه و نوع آزمون به سمت این آزمون برم یا نه ؟ آیا به نظر شما به صرفه هست این تغییر روش یا نه ؟ آوردن این نمره در این آزمون حداقل چقدر زمان نیاز داره ؟
    سپاس

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)