نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام کشور را برای تحصیل هنر و طراحی انتخاب میکنید؟

رأی دهندگان
104. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • دانشگاه های امریکا

48 46.15%
  • دانشگاه های ایتالیا

15 14.42%
  • دانشگاه های فرانسه

12 11.54%
  • دانشگاه های استرالیا و کانادا

10 9.62%
  • دانشگاه های کشور های اسکاندیناوی

3 2.88%
  • دانشگاه های انگلستان

5 4.81%
  • دانشگاه های المان و اترش

9 8.65%
  • دانشگاه های کشور های آسیای شرقی

1 0.96%
  • دانشگاه های کشور های اروپای شرقی و روسیه

0 0%
  • دانشگاه های سایر کشور ها

1 0.96%
صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 78

موضوع: بهترین دانشگاه های هنر

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته هنر

من رشتم هنر گرافیک و نقاشی در حال حاضر کاردانی به کارشناسی کشور خودمونو قبول شدم، ولی می خوام فوق لیسانسمو تو یه کشور دیگه بخونم واسه همین میخوام برای مدرک زبان از الان اقدام کنم ،
    1.اصلا نمی دونم کدوم کشور برای رشتم خوبه؟؟؟؟
    2.معدل دیپلم و فوق دیپلمم 17 به بالاست به نظرتون بورسم میکنن (اگه می کنن شرایگیش چه جوریه)؟؟؟ 4
    3. من نمی تونم زیاد پول بدم برای این 2سال 10 ملیون الی 15 میلیون میتونم کنار بزارم !! به نظر شما از بین کشور های اوروپایی کدوم بیشتر مناسبمه؟؟؟ از بین کشورای آسیایی کدوم بیشتر مناسبه با توجه به بودجم؟! به نظرتون بورسم میکنن اگه می کنن کدوم کشور؟؟؟و چقدر زمان میبره؟؟
    (ممنون میشم جواب بدین خیلی گیجم اطلاعاتم کمه وقتمم داره میره)

پیش فرض پاسخ : معرفی دانشگاه ها در حیطه هنر

من رشتم هنر گرافیک و نقاشی در حال حاضر کاردانی به کارشناسی کشور خودمونو قبول شدم، ولی می خوام فوق لیسانسمو تو یه کشور دیگه بخونم واسه همین میخوام برای مدرک زبان از الان اقدام کنم ،
    1.اصلا نمی دونم کدوم کشور برای رشتم خوبه؟؟؟؟
    2.معدل دیپلم و فوق دیپلمم 17 به بالاست به نظرتون بورسم میکنن (اگه می کنن شرایگیش چه جوریه)؟؟؟ 4
    3. من نمی تونم زیاد پول بدم برای این 2سال 10 ملیون الی 15 میلیون میتونم کنار بزارم !! به نظر شما از بین کشور های اوروپایی کدوم بیشتر مناسبمه؟؟؟ از بین کشورای آسیایی کدوم بیشتر مناسبه با توجه به بودجم؟! به نظرتون بورسم میکنن اگه می کنن کدوم کشور؟؟؟و چقدر زمان میبره؟؟
    (ممنون میشم جواب بدین خیلی گیجم اطلاعاتم کمه وقتمم داره میره)

Junior Member Nilooche آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Graphic Design

University of lapland

Rovaniemi, Finland

Faculty of Art and Design
    Art Education
    Audiovisual Media Culture
    Clothing Design
    Graphic Design
    Industrial Design
    Interior and Textile Design

Degrees:
    BA, MA, Phd

Tuition:
    no tuition fee

http://www.ulapland.fi/InEnglish

Junior Member Nilooche آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Graphic Design

I am studing graphic design there, Its is realy good university with high facilities and I recomended it to other art students and its not that strict to accept students

Junior Member

سلام دوستان.
    اول از همه، از زحمات فراوون همه دوستان خیلی خیلی ممنون و متشکر.
    من در حال ارائه پایان نامه فوقم در رشته طراحی صنعتی در دانشگاه تهران مرکز هستم. (لیسانس و فوق همین دانشگاه همین رشته)
    در حال تحقیق راجع به دانشگاه های آمریکا هستم.
    یک مشکل بزرگ دارم!
    هیچ موتور جستجو یا سایت مرجعی پیدا نمیکنم که بتونم توش، دانشگاه های آمریکا رو که رشته طراحی صنعتی داره و مقطع دکترا ارائه میکنه رو معرفی کنه! یعنی اطلاعاتش ریز شده باشه!
    کسی جایی رو سراغ داره؟
    من یکم وسواس دارم و با سرچ تو گوگل و اطلاعات جسته گریخته، دلم راضی نمیشه!
    پیشاپیش از همه دوستان ممنونم.

Junior Member

سلام خدمت دوستان
    اگه میشه لطف کنید و چند تا دانشگاه تو اروپا (غیر از انگلیس) که رشته Film یا مشتقاتشو رو به انگلیسی تدریس می کنن، معرفی کنید.
    پیشاپیش مرسی

Junior Member

Smile پاسخ : معرفی دانشگاه ها در حیطه هنر

سلام دوستان. يه سوال داشتم. من ميخوام توي يكي از دانشگاههاي آمريكا توي رشته آرايشگري درس بخونم، اين رشته جز رشته هنر ميشه؟رشته گريم چطور؟ اگر توي رشته هاي هنري نيست كجا ميتونم دنبالش بگردم. مرسي از راهنمايي تون

Member proshuttle آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Delft University of Technology- Particle Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط honey62 نمایش پست ها
    سلام دوستان. يه سوال داشتم. من ميخوام توي يكي از دانشگاههاي آمريكا توي رشته آرايشگري درس بخونم، اين رشته جز رشته هنر ميشه؟رشته گريم چطور؟ اگر توي رشته هاي هنري نيست كجا ميتونم دنبالش بگردم. مرسي از راهنمايي تون
    سلام دوست عزیز
    این سوال شما خیلی کلی هستش و در دانشگاه های هنر رشته ی آرایشگری یه این شکلی که در ایران هستش ( فقط استفاده کردن لوازم آرایش ) تدریس نمی شه. بلکه کاملا طبق اصول هنری و سبک های طراحی لباس و طراحی گریم پیش می رن.
    من این اطلاعات رو از یکی از دوستانم که در آمریکا درس خونده و الان در اونجا طراح گریم هستش دارم.
    مسئله بعدی اینه که شما تحصیلات قبلیتون چیه؟واسه لیسانس می خواید برید؟
    دانشگاه های هنر آمریکا اکثر هزینه های بسیار وحشتناکی رو می گیرند چون اکثر به صورت خصوصی اداره می شن مگر اینکه با نمونه کاراتون که حکم مقاله در رشته های مارو داره خودتون رو اثبات کنید
    زندگی تنــــها به این درد می خورد كه انـــسان به دو كار مشغـــول شود:
    اول ریاضیـــات بخواند. دوم ریاضیـــات درس بدهد.

The earth turns, but we don't feel its move, and one night, you look up, One spark and sky one fire

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط proshuttle نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    این سوال شما خیلی کلی هستش و در دانشگاه های هنر رشته ی آرایشگری یه این شکلی که در ایران هستش ( فقط استفاده کردن لوازم آرایش ) تدریس نمی شه. بلکه کاملا طبق اصول هنری و سبک های طراحی لباس و طراحی گریم پیش می رن.
    من این اطلاعات رو از یکی از دوستانم که در آمریکا درس خونده و الان در اونجا طراح گریم هستش دارم.
    مسئله بعدی اینه که شما تحصیلات قبلیتون چیه؟واسه لیسانس می خواید برید؟
    دانشگاه های هنر آمریکا اکثر هزینه های بسیار وحشتناکی رو می گیرند چون اکثر به صورت خصوصی اداره می شن مگر اینکه با نمونه کاراتون که حکم مقاله در رشته های مارو داره خودتون رو اثبات کنید

سلام
    راستش من فوق ليسانس مترجمي انگليسي خوندم،‌ ربطي به آرايشگري نداره ميدونم ولي ميخوام ادامه تحصيلم رو توي اين شاخه بدم برام زياد فرقي نميكنه كه كالج باشه، دانشگاه باشه، يا يه چيزي مثل فني حرفه اي خودمون باشه... در حقيقت چون ميدونم طبق اصول هنري آموزش ميدن دوست دارم متاسفانه سابقه اي هم ندارم كه ارائه كنم فقط اميدوارم كه اجازه بدن ثبت نام كنم و ياد بگيرم. به نظرتون ميشه اينطوري؟ بايد از كالج شروع كنم نه؟
    ممنون از وقتي كه ميذاريد و جواب ميديد.

Member proshuttle آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Delft University of Technology- Particle Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط honey62 نمایش پست ها
    سلام
    راستش من فوق ليسانس مترجمي انگليسي خوندم،‌ ربطي به آرايشگري نداره ميدونم ولي ميخوام ادامه تحصيلم رو توي اين شاخه بدم برام زياد فرقي نميكنه كه كالج باشه، دانشگاه باشه، يا يه چيزي مثل فني حرفه اي خودمون باشه... در حقيقت چون ميدونم طبق اصول هنري آموزش ميدن دوست دارم متاسفانه سابقه اي هم ندارم كه ارائه كنم فقط اميدوارم كه اجازه بدن ثبت نام كنم و ياد بگيرم. به نظرتون ميشه اينطوري؟ بايد از كالج شروع كنم نه؟
    ممنون از وقتي كه ميذاريد و جواب ميديد.
    با داشتن مدرک زبان در سطح مناسب شما قطعا می تونید واسه لیسانس پذیرش بگیرید ولی خب هزینه ها همون طور که گفتم سنگین هستش و باید قبل رفتن برآورد کنید
    زندگی تنــــها به این درد می خورد كه انـــسان به دو كار مشغـــول شود:
    اول ریاضیـــات بخواند. دوم ریاضیـــات درس بدهد.

The earth turns, but we don't feel its move, and one night, you look up, One spark and sky one fire

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)