نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام کشور را برای تحصیل هنر و طراحی انتخاب میکنید؟

رأی دهندگان
104. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • دانشگاه های امریکا

48 46.15%
  • دانشگاه های ایتالیا

15 14.42%
  • دانشگاه های فرانسه

12 11.54%
  • دانشگاه های استرالیا و کانادا

10 9.62%
  • دانشگاه های کشور های اسکاندیناوی

3 2.88%
  • دانشگاه های انگلستان

5 4.81%
  • دانشگاه های المان و اترش

9 8.65%
  • دانشگاه های کشور های آسیای شرقی

1 0.96%
  • دانشگاه های کشور های اروپای شرقی و روسیه

0 0%
  • دانشگاه های سایر کشور ها

1 0.96%
صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 78

موضوع: بهترین دانشگاه های هنر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین دانشگاه های هنر

درود به هنرمندان و هنروران گرامی.
    من رشته صنایع دستی در مقطع کارشناسی هستم.و ارشدو از یه کشور هنری دیگه می خوام بگیرم.تا حالا اساتید هند و فرانسه رو به من توصیه کردن. 3 عنوان تخصصی هنری هم در دست تالیف دارم.به نظرتون بورسیه دارن؟اگه میگیرن کجا داره ؟؟ممنون میشم از دوستان راهنمایی های لازم رو داشته باشند. منتظر جواب هستم (هر چه زودتر)

پیش فرض پاسخ : مشورت درباره انتخاب دانشگاه در رشته هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط manama نمایش پست ها
    سلام,سلام
    من یه لیست از دانشگاه هایی رو می خوام که رشته طراحی و چاپ پارچه رو ارائه میدن سرچ کردم همچین رشته ای تو هیچ دانشگاهی پیدا نکردم هر جای دنیا که باشه میرم به جز آمریکا من که هروقت خواستم این رشته رو بخونم تو ایران به حد نصاب نرسید کنسل شد گرایش بافت هم فقط یک دوره تو ایران فارغ التحصیل داشتیم
    حالا دنبال دانشگاه خوب میگردم میگن هند تو این رشته بهترینه ولی برا دخترا امن نیست.حالا راهنماییم کنید
    هند برای دخترا امن نیست؟ این چه صحبتیه اگر بر ناامنی هست اینجا........ شما اگر در یک شهر و دانشگاه خوب پذیرش بگیرید خیلی هم مناسبه و ارزان

نقل قول نوشته اصلی توسط aia نمایش پست ها
    سلام من میخوام تو رشته طراحی وسایل نقلیه(طراحی صنعتی) ادامه تحصیل بدم معدل پیش دانشگاهی و دیپلمم(ریاضی) جفتشون 15 هستش
    پلی تکنیک میلان یا تورین این رشته رو دارن؟
    ایتالیایی بلدم!
    اصلاً جزو هنر حساب میشه؟
    من خودم یه کم 3d max و فتو شاپ بلدم
    برای پذیرش چه مدارکی میخوان؟
    بورسیه چجوریه؟ میدن؟
    بازار کار داره؟ چون من عاشق طراحی خودرو هستم
    مزیتی که ایتالیا داره برای هنر دانشجویان ایرانی را پس از مدتی بورس می کنه چون جزء کشورهای سوم درجه بندی شده ، بهترین راه اینه که با زیان ایتالیایی به یک دانشگاه در میلان ایمیل بزنید یا به قسمت فرهنگی سفارت ایتالیا مراجعه کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyaaaaaaaaaa نمایش پست ها
    من رشتم هنر گرافیک و نقاشی در حال حاضر کاردانی به کارشناسی کشور خودمونو قبول شدم، ولی می خوام فوق لیسانسمو تو یه کشور دیگه بخونم واسه همین میخوام برای مدرک زبان از الان اقدام کنم ،
    1.اصلا نمی دونم کدوم کشور برای رشتم خوبه؟؟؟؟
    2.معدل دیپلم و فوق دیپلمم 17 به بالاست به نظرتون بورسم میکنن (اگه می کنن شرایگیش چه جوریه)؟؟؟ 4
    3. من نمی تونم زیاد پول بدم برای این 2سال 10 ملیون الی 15 میلیون میتونم کنار بزارم !! به نظر شما از بین کشور های اوروپایی کدوم بیشتر مناسبمه؟؟؟ از بین کشورای آسیایی کدوم بیشتر مناسبه با توجه به بودجم؟! به نظرتون بورسم میکنن اگه می کنن کدوم کشور؟؟؟و چقدر زمان میبره؟؟
    (ممنون میشم جواب بدین خیلی گیجم اطلاعاتم کمه وقتمم داره میره)
    از میان انتخاب هایی که وجود داره در سراسر دنیا نمی تونم قطعی بگم اما اگر مایل هستید بورس بگیرید باید1. یک رزومه تصویری از آثارتان تهیه کنید که حدود 20 تصویر هست، این آثار تاثیر زیادی می توانند داشته باشند 2. معدلتان 3. مقاله یا کنفرانس چون مستر به صورت تئوری و عملی هست و زمینه پژوهشی خودتان را هم نشان دهید 4. سابقه تدریس حتی اگر کم باشد خوب است چون در کشورهایی مثل کانادا و آمریکا برای گرفتن asistanship بهتون کمک می کنه و همینطور نمره زبان کمی رقابت در این رشته ها دشوار است اما نشدنی نیست هنر از رشته هایست که متقاضی زیاد دارد و این کمی رقابت را دشوار می کند

Junior Member mr38 آواتار ها

سلام
    من گرافیک خوندم
    تقریباً تصمیم قطعی گرفته بودم که برم ایتالیا (باکلی تحقیق و تفحص) اما با دوستی آشنا شدم که اونجا درس خونده بود ولی الان با همسرش آلمان زندگی میکنه
    حرف اولش این بود که همه چی به خود آدم بستگی داره ولی میگف اگه میخای برای آینده برنامه ریزی کنی ایتالیا -به هیچ وجه چون دقیقاً به اندازه همین ایران خرتوخره!(با عرض پوزش)
    ولی آلمان نقطه مقابله یعنی جایی که میتونی رو لحضه به لحظه زندگیت برنامه ریزی کنی
    حالا من تصمیم به رفتن به سمت آلمانو گرفتم ولی اطلاعات زیادی در مورد دانشگاه هاش ندارم
    اگر کسی داره لطفا راهنمایی کنه
    (ممنون)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    music

درود بر دوستان عزیز
    دوستان کسی از رشته موسیقی در ایتالیا خبر داره؟؟
    من برا فوق میخوام برم
    شرایطش چیست؟؟؟
    من دارم مدرسه ایتالیایی را میخوانم
    ممنوم میشم کمکم کنید
    گرتسیه میله

Junior Member

دانشگاه هاي هنر كشور لندن بهترين دانشگاه هاي هنر دنيا شناخته شدند.

دانشگاه هنر جديدي در King's Cross لندن تاسيس شده که بسيار کامل و عظيم بوده و به خانه دانشجويان نخبه تبديل شده است. از ويژگي هاي منحصر به فرد اين دانشگاه مي توان به وجود امکانات کامل براي دانشجويان رشته هاي مختلف هنري، اشاره کرد. اتاق هاي طراحي لباس، اتاق اينترنت، کلاس هاي بزرگ و مجهز و کتابخانه هاي غني از جمله ويژگي هاي اين دانشگاه است.
    بخش خلاقيت و طراحي اين دانشگاه به گونه اي ساخته و تدارک ديده شده که کليه امکانات مورد نياز دانشجويان در آن يافت مي شود. King's Cross به خانه دانشجويان هنرمند و نخبه تبديل شده است. اين دانشگاه در 4 طبقه به شکل بي نظيري معماري شده است. فضاهاي بزرگ، کارگاه هاي خلاقيت، مراکز فرهنگي و کتاب خانه هاي عظيم اين دانشگاه امکانات لازم و کافي براي 4000 دانشجو و 1000 نفر پرسنل آن را فراهم کرده اند.

Junior Member

سلام من خیلی اینجا تازه واردم
    می خوام با دیپلم ریاضی و مدرک پیش دانشگاهی ریاضی برای لیسانس گرافیک در یکی از دانشگاههای رایگان فنلاند پذیرش بگیرم . . . شنیدم آزمون ورودی داره؟آیا برای گرافیک هم هست؟
    زبان فنلاندی رو باید چطوری یاد بگیرم؟
    دارم برای آیلتس می خونم و در زبان فرانسه هم در سطح متوسط هستم

خواهش می کنم اگه می تونید کمکم کنید خیلی حیاتیه

پیش فرض پاسخ : معرفی دانشگاه ها در حیطه هنر

ادامه ی تحصیلات در زمینهٔ طراحی صنعتی به دقت و مطالعه ی بسیاری احتیاج دارد. در عصر حاضر طراحان موفق باید به ابزار بیشتر و موثرتری از تنها حس زیبایی شناسی‌ و تفکر خلاق مجهز باشند. آنها نه تنها باید اعضای تاثیرگذاری در تیم‌های طراحی‌ محصول و سرویس باشند بلکه باید توانایی مدیریت و هدایت یک پروسه ی خلاق را از ابتدا تا مراحل انتهایی به عهده بگیرند. در این بخش تلاش شده که 40 دانشگاه از بهترین دانشگاه هايي كه رشته‌هایی‌ که طراحان را به صورت چند جانبه برای فعالیت در این رشته و نوآوری پایدار تربیت می‌کند به ترتیب حروف الفبا آورده معرفي شوند. لیست دانشگاه‌ها و تصاویر مربوط به آنها چکیده ایی از گزارش 2007 & 2009 Businessweek از بهترین مدارس دزاین دنیا می‌باشد. مطالب مربوط به هر رشته از website هایی که به طور مجزا برای هر دانشگاه ذکر شده است استخراج گردیده است. لطفا اگر اطلاعات مفید و معتبری در مورد هرکدام از این رشته‌ها دارید که می تواند برای بقیه سودمند باشد در بخش مخصوص آن پست کنید. با همیاری شما، می توانیم یک منبع جامع و موثق برای خودمان و هم رشته هاي خود، فراهم کنیم. امیدواریم که این مطالب، اندکی‌ مسیر تحصیلی‌ شما را روشنتر و به آیندی حرفه ایی شما کمک نماید.
    1. Arizona State University, College of Design
    2. Art Center College of Design
    3. Babson College
    4. California College of the Arts
    5. Carnegie Mellon University
    6. Central Saint Martins College of Art & Design
    7. Cranfield University/University of the Arts London
    8. Delft University of Technology
    9. Domus Academy
    10. ENSCI Les Ateliers
    11. ESDI Brasil
    12. Hochschule Pforzheim
    13. Hong Kong Polytechnic University
    14. Illinois Institute of Technology's Institute of Design
    15. Indian Institute of Technology, Industrial Design Centre
    16. Köln International School of Design
    17. Kaos Pilot International
    18. Korea Advanced Institute of Science and Technology
    19. London College of Communication
    20. Musashino Art University
    21. National Cheng Kung University (Tainan)
    22. National Institute of Design (india)
    23. North Carolina State University College of Design (USA)
    24. Oslo National Academy of the Arts (Norway)
    25. Parsons The New School for Design (USA)
    26. Polytechnic University of Milan (Italy)
    27. Pratt Institute (USA)
    28. Rhode Island School of Design (USA)
    29. Rochester Institute of Technology (USA)
    30. Royal College of Art (England)
    31. Savannah College of Art and Design
    32. Stanford University: Hasso Plattner Institute of Design, and the Product Design Engineering Program (USA)
    33. Strate College (France)
    34. Tsinghua University(China)
    35. U. of Cincinnati, Design, Architecture, Art & Planning Program (USA)
    36. U. of Illinois, Chicago (USA)
    37. UMEA Institute of Design (Sweden)
    38. University of Art & Design Helsinki (Finland)
    39. University of Gothenburg (Sweden)
    40. Zollve rein School of Management and Design (Germany)

Junior Member

سلام
    من کارشناسی ارشد مدیریت محیط زیست از دانشگاه تهران هستم، ازدواج کردم و شوهرم مقیم انگلیس هستش. خدا بخواد تا 3 ماه دیگه می خوام برم انگلیس. تمام مدارک تحصیلیم آمادس. فقط اینکه اونجا می خوام از اول تو یکی از رشته های هنر درس بخونم. حالا سوالم اینه که باید مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی رو هم داشته باشم یا با همون مدرک لیسانس و ارشد می فهمن که من اول دیپلم گرفتم دیگه. لطفا اگه کسی می دونه منو راهنمایی کنه که اگه لازمه برم بگیرم. گرچه اصلا نمی دونم از کجا مدرک دیپلمو باید بگیرم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)