نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: آیلتس یا پی تی ایی 5

Banned

پیش فرض آیلتس یا پی تی ایی 5

یکی از دلایل محبوبیت این آزمون در بین زبان آموزان این است که از دو سال قبل اداره مهاجرت استرالیا این آزمون را برای مهاجرت به جای آیلتس هم قبول می کند و علت اینکه چرا افراد زیادی تمایل به شرکت در این آزمون را دارند این است که این آزمون ساده تر از آزمون آیلتس و تافل می باشد.
    درنوع آکادمیک این آزمون چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی از جمله Listening, Reading, Speaking, Writing سنجیده میشود.
    این آزمون در هر هفته برگزار می شود ولی در کشور ما هیچ مرکزی این آزمون را برگزار نکرده و شما برای شرکت در این آزمون می بایست به کشورها همسایه از جمله ترکیه ٬ دبی سفر کرده و در آزمون شرکت نمایید. از لحاظ هزینه ای ثبت نام آزمون در کشور ترکیه ارزان تر از دبی می باشد.

• *کسب نمره 65 معادل با 7 آزمون آیلتس میباشد ( بسیاری از افراد بیان میکنند که گرفتن نمره 65 در آزمون پی تی ای بسیار راحت تر از گرفتن نمره 7 در آزمون آیلتس است)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیلتس یا پی تی ایی 5

برای رشته های مختلف متفاوت هست که چه آزمونی دارای اهمیت بیشتریه؟ برای رشته معماری چه مدرک زبانی دارای اهمیت بیشتری هست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیلتس یا پی تی ایی 5

سلام
    من زبان و از پایه شروع کردم و تصمیم دارم پی تی ای ۶ بگیرم بغیر از کلاس زبان چیا مطالعه کنم که بتونم ۱ ساله پی تی ای رو بگیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)