صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 37

موضوع: پیشنهاد ها | راهکارهای مرتبط با گزارش پست های " خلاف قوانین "

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گزارش پست خلاف

من فکر میکنم اگر تنظیمات فروم اجازه بده که گزارش پست خلاف در همین فروم به مدیران برسه مشکل تا حد زیادی حل بشه. نمیدونم میشه فروم رو به این صورت تنظیم کرد یا نه؟
    دوستان عزیز هم نباید از گزارش دادن خسته بشن. این فروم متعلق به همه کاربران هست و همگی در برابر بهبود اون مسئول هستیم، چرا که خودمون ازش استفاده میکنیم. البته من اینجا از دوستان عزیزی که واقعا احساس مسئولیت زیادی دارند و خودم چندین بار از گزارششون استفاده کردم ممنونم.
    Whether you think you can or you think you can't, you're right

ApplyAbroad Champion

از sadegh_cpu عزیز ممنونم که این موضوع رو مطرح کردند و باعث شدند که ما به دنبال راه حل کارسازتری برای این مساله باشیم.
    تا امروز وقتی پستی گزارش می‌شد، گزارش پست خلاف تنها به مدیر انجمن مربوطه ایمیل می‌شد که ممکن بود به هر دلیلی به گزارش رسیدگی نکنه و سایر مدیران هم از گزارش مربوطه اطلاع پیدا نمی‌کردند. من در تنظیمات فروم تغییراتی دادم که از این لحظه به بعد هر گزارش پست خلافی باعث ایجاد یک موضوع جدید در انجمنی که تمام مدیران بهش دسترسی دارند خواهد شد. به این ترتیب اگر مدیری به هر دلیل به گزارش مربوطه رسیدگی نکنه، سایر مدیران، مدیران ارشد و ادمین‌ها از موضوع مطلع خواهند شد و می‌تونند به گزارش مربوطه رسیدگی کنند.
    لطفا سعی کنید که حتما پست‌های خلاف رو گزارش کنید. مطمئن باشید که از این به بعد هیچ گزارش خلافی بررسی نشده باقی نخواهد موند.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    از sadegh_cpu عزیز ممنونم که این موضوع رو مطرح کردند و باعث شدند که ما به دنبال راه حل کارسازتری برای این مساله باشیم.
    تا امروز وقتی پستی گزارش می‌شد، گزارش پست خلاف تنها به مدیر انجمن مربوطه ایمیل می‌شد که ممکن بود به هر دلیلی به گزارش رسیدگی نکنه و سایر مدیران هم از گزارش مربوطه اطلاع پیدا نمی‌کردند. من در تنظیمات فروم تغییراتی دادم که از این لحظه به بعد هر گزارش پست خلافی باعث ایجاد یک موضوع جدید در انجمنی که تمام مدیران بهش دسترسی دارند خواهد شد. به این ترتیب اگر مدیری به هر دلیل به گزارش مربوطه رسیدگی نکنه، سایر مدیران، مدیران ارشد و ادمین‌ها از موضوع مطلع خواهند شد و می‌تونند به گزارش مربوطه رسیدگی کنند.
    لطفا سعی کنید که حتما پست‌های خلاف رو گزارش کنید. مطمئن باشید که از این به بعد هیچ گزارش خلافی بررسی نشده باقی نخواهد موند.
    از توجه و عنایت بابک و بقیه دوستان و زحمات همه سپاسگزارم و امیدوارم که فروم روند پیشرفت و تکامل فعلی خودش رو حفظ کنه
    goodbye forever

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط Spiro نمایش پست ها
    من به شخصه زياد با اين نظر شما موافق نيستم!
    من خودم در انجمن هاي مربوطه (در حال حاضر انجمن سوئد و پيشتر ساير كشورهاي اروپايي، فرانسه ...) هميشه به گزارش ها توجه زيادي داشتم و باقي دوستان مدير كه باهاشون در ارتباط هستم هم ميدونم همينطور هستن، پس اينكه مي فرمائيد توجه نميشه كم لطفي هست.
    در ضمن براي مطلع كردن شخص گزارش دهنده از رسيدگي انجام شده؛ تا به حال برنامه اي نداشتيم و حداقل توسط خد من اين كار انجام نشده، كه به نظرم پيشنهاد خوبيه و اين كار براي تشويق و ترغيب فرد گزارش دهنده بسيار مفيد هست كه ميتونه از توجه و رسيدگي صورت گرفته، به فرد گزارش دهنده اطمينان خاطري بده.
    البته يك نكته هم اشاره كنم كه در گزارش ها نام كاربري فرد ذكر نميشه و فقط ايميل هست؛ پس موقع گزارش بهتر هست كه نام كاربري خودتون رو هم بنويسيد.
    من هميشه ممنون كاربراني همچون جناب biscuitpolo و sadegh_cpu و m0h3n و ... هستم كه با يك كليك كمك بسيار بزرگي به مديريت انجمن ميكنن.
    پس اصلا اينطوري نااميد فكر نكنيد و به كار خوب و مفيدتون ادامه بديد.
    موفق باشيد.
    Spiro عزیز،

منظور من متوجه انجمن خاصی نمیشه، بهر حال شما و بقیه مدیران محترم زحمات زیادی می کشید و همه کاربران هم به این موضوع واقف هستند. این مواردی که من ذکر کردم واقعا به وفور دیدم و خوب مسلما نگران کننده هست(در قسمت های مختلف). هر کاربری که از اطلاعات این فروم داره استفاده می کنه باید قوانین فروم رو رعایت کنه و به نظر من یه جورایی باید هر کاربر خودش رو مسئول بدونه در مورد پربار بودن اطلاعات فروم چون داره اطلاعات کسب میکنه(بدست آوردن اطلاعات مستلزم صرف هزینه است). بهر حال من خودم به شخصه حتما این مسئله رو رعایت کرده و می کنم و خواهم کرد(گزارش پست خلاف). امیدوارم کاربران دیگه هم از این موضوع مستثنی نباشند.

به شخصه از زحمات شما در انجمن های تحت مدیریتتون تشکر می کنم و آرزوی موفقیت روزافزون دارم.
    امید اینکه همه خودشون رو مسئول بدونن
    ویرایش توسط m0h3n : November 14th, 2009 در ساعت 01:45 PM

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Exclamation پاسخ : گزارش پست خلاف

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3n نمایش پست ها
    من هم با نظرات biscuitpolo و sadegh_cpu کاملا موافقم.

متاسفانه یکی از مواردی که من به وفور می بینم این هست که هر کاربر تازه وارد براحتی اقدام به ایجاد موضوع میکنه و این کار پراکندگی موضوعات رو تشدید میکنه. من این مسئله رو به Administrator Babak هم گزارش دادم و در پیغامهای بازدید کننده مشخصات عمومی ایشون ذکر کردم.

بعلاوه مورد دیگه اینکه کاربران بدون جستجو و بدون اینکه زحمت خوندن تاپیک ها رو به خودشون بدن، نیومده میخوان جوابشون رو بگیرن. کاربر از راه میاد و سوالش رو مطرح میکنه. یکی هم پیدا میشه جواب میده که هیچ سودی واسه مفید فایده واقع شدن اطلاعات فروم نداره و همچنین حجم دیتابیس بیخود زیاد میشه.

حداقل بنظر من مسئولین فروم میتونن این راهکار رو در نظر بگیرن که اجازه ایجاد تاپیک جدید به همه اشخاص داده نشه و فقط کاربرانی که حداقل به سطح Member میرسن بتونن اینکار رو انجام بدن چون کاربری که این حداقل سطح رو داشته باشه دیگه به قوانین فروم آشنا هست و دلش واسه پربار بودن اطلاعات فروم میسوزه.

Authorities will take drastic measures to cope with this worsening trend, undoubtedly

من هم کاملاً با دوستان موافق هستم که کاربرانی که هنوز 50 عدد پست ارسال نکرده اند نتوانند تاپیک جدید ایجاد کنند. اگر توجه کرده باشید اغلب دوستانی که تاپیک جدید با موضوعی تکراری ایجاد می کنند، کاربران بسیار جدید می باشند که هنوز با نحوه ی استفاده از فروم آشنا نیستند و پست های قبلی را مطالعه نفرمودند.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    من هم کاملاً با دوستان موافق هستم که کاربرانی که هنوز 50 عدد پست ارسال نکرده اند نتوانند تاپیک جدید ایجاد کنند. اگر توجه کرده باشید اغلب دوستانی که تاپیک جدید با موضوعی تکراری ایجاد می کنند، کاربران بسیار جدید می باشند که هنوز با نحوه ی استفاده از فروم آشنا نیستند و پست های قبلی را مطالعه نفرمودند.
    مرحبا ! منم شدیدا موافقم ! البته به نظر من 50 تا یه ذره زیاده
    goodbye forever

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu نمایش پست ها
    مرحبا ! منم شدیدا موافقم ! البته به نظر من 50 تا یه ذره زیاده
    نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان نمایش پست ها
    من هم شدیداً موافقم با این پیشنهاد... اگر امکان عملی شدنش فراهم بشه، فکر میکنم ایده ی مفیدی باشه
    Winners are simply willing to do what losers won't

ApplyAbroad Champion

من این امکان رو اضافه کردم.
    کاربران جدید امکان ایجاد موضوع جدید رو ندارند و فقط می‌تونند به موضوعات فعلی پاسخ بدهند. وقتی که حداقل ۱۰ پست داشته باشند و حداقل یک روز از عضویت‌شون بگذره، مجوز ایجاد تاپیک جدید رو هم پیدا می‌کنند.

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    من این امکان رو اضافه کردم.
    کاربران جدید امکان ایجاد موضوع جدید رو ندارند و فقط می‌تونند به موضوعات فعلی پاسخ بدهند. وقتی که حداقل ۱۰ پست داشته باشند و حداقل یک روز از عضویت‌شون بگذره، مجوز ایجاد تاپیک جدید رو هم پیدا می‌کنند.
    خیلی خوب شد. این واقعا کمک بزرگی هست واسه مدیران قسمت های مختلف و همچنین دیتابیس بیچاره
    ممنون از Administrator Babak (تو رو خدا بابت این تشکر سرزنشم نکنید)

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گزارش پست خلاف / امکان ایجاد موضوع جدید بعد از ارسال 10 پست

سلام
    کاربران گرامی با گزارش پست های غیر مجاز و غیر قانونی ،با مدیران در مرتب نگاه داشتن سایت همکاری میکنید. چون با ایجاد بخش جدید در قسمت مدیران، به تخلفات گزارش شده کاملا رسیدگی میشود.
    با تشکر فراوان از دوستانی که پست های غیر قانونی رو گزارش میکنند.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)