صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 46 , از مجموع 46

موضوع: Case Western Reserve University

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Case Western Reserve University

سلام. دوست عزیز این صحبت شما در رابطه با Weatherhead School of Management هم صدق میکنه؟چون خودتون به رشته های مهندسی اشاره کردین.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrabounr نمایش پست ها
    دوستانی که برای CWRU اپلای میکنین، خیلی دقت کنید. در طی 2 سال گذشته خیلی از دانشجوهای دکترای رشته های مهندسی فاندشون رو تو سال دوم از دست دادن و محبور شدن جا به جا بشن.
    من خودم ارشدم رو این دانشگاه خوندم تو رشته مدیریت و بسیاری از دوستان ایرانیم مجبور شدن اپلای کنن دانشگاههای دیگه یا دنبال استاد بگردن. تو انتخابتون دقت کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

من هم برای MBA از اینجا پذیرش دارم (پاییز 2016) و ظرف یکی دو هفته آینده عازم این شهر هستم. دوستان عزیز، مخصوصا mehrabounr اگر اطلاعاتی دارند در اختیار بگذارند .
    ممنون می شوم.
    آیا می دانستید برای تولید فقط یک ورق A4، ده لیتر آب مصرف می شود؟
    با پرینت نگرفتن از مطالب غیرضروری به حفظ محیط زیست کمک کنیم.

Junior Member

سلام دوستان من ازین دانشگاه برا دکتری برق پذیرش گرفتم، در مورد فاند چیزی نگفتن. بدون استاد اپلای کرده بودم. کسی از اوضاع فاند این دانشگاه اطلاعاتی داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط doniiia نمایش پست ها
    سلام دوستان من ازین دانشگاه برا دکتری برق پذیرش گرفتم، در مورد فاند چیزی نگفتن. بدون استاد اپلای کرده بودم. کسی از اوضاع فاند این دانشگاه اطلاعاتی داره؟
    دوست عزیزبه شماتیریک میگم. من نظر خودم رو میگم ولی دوستان باتجربه تر هم نظرشون رو بیان کنند.
    در مورد فاند باید بگم، من 1 هفته پیش از دانشگاه وینسکانسین پذیرش گرفتم ولی مثل شما در مورد فاند چیزی ذکر نشده بود و بعد از ایمیل های متعدد به کارکنان و رئیس دانشکده، به من توصیه شد که برای RA به اساتید ایمیل بزنم. من هم به تمامی اساتید دانشکده که زمینه کاریشون به من می خورد ایمل زدم که یکیش که از قضا بیشتر مدنظرم بود جواب داد و بعد از رد وبدل کردن چند ایمیل، امروز به من ایمیل زد که در حال آماده کردن فاندم. به هرحال، از همین الان شروع کن به ایمیل زدن. این موقعیت عالی رو از دست نده مخصوصا با این وضع نامعلوم ویزا امریکا.
    با آرزوی موفقیت%

Junior Member

من از این دانشگاه نزدیک به یک ماه پیش پذیرش دکتری علوم کامپیوتر گرفتم. توی نامه ذکر شده بود که پذیرش بدون فاند هست و منم نزدیک به یه هفته پیش پذیرش رو رد کردم و توی وبسایتش اعلام کردم. فردا صبحش از طرف کمیته تصمیم گیری ایمیل زدند که ما در گیر فرایند اداری پذیرش TA هستیم که متوجه شدیم که تو پیشنهاد پذیرش رو رد کردی. اگه هم چنان علاقه مند هستی اعلام کن که کارهای اداری رو انجام بدیم. یه دو روز وقت خواستم و در نهایت گرچه که از لحاظ رنکینگ دانشگاهی توی علوم کامپیوتر از دانشگاه دیگه ای که پذیرش دارم بهتر هست ولی به دلایل مختلف دانشگاه دیگه رو بهتر دیدم و اون رو انتخاب کردم و به cwru اعلام کرذم. در ضمن فاند TA اینجا 1900 دلار در ماه هست و بیمه هم پوشش داده می شه.

Junior Member

دوستان کسی از وضعیت پذیرش دانشکده مهندسی شیمی این دانشگاه خبر داره؟ من نتونستم بچه های ایرانیش را پیدا کنم. چون چندتا استاد در زمینه من داره دلم میخواد اینجا اپلای کنم ولی هیچ استادی جواب نمیده. دوستان اگه میدونن بگن آیا اینجا با استاد باید هماهنگ کرده باشیم از قبل و وضعیت فاندینگ دانشکده چجوریه؟
    ممنون

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345