نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: کسی از شرایط ویزای برگشت خبر داره؟ من شامل میشه؟

Junior Member

پیش فرض کسی از شرایط ویزای برگشت خبر داره؟ من شامل میشه؟

سلام به همگی. امیدوارم حالتون خوب باشه.
    من به یه مشکل خیلی اساسی خوردم و هیچ جوره نمی دونم چکار کنم. ممنون میشم همفکری کنید.

همسرم از سپتامبر 2016 دکترا قبول شده در فرانسه. به منم ویزای همراه یک ساله دادن. منتها من دانشجو بودم، نمیتونستم زیاد بمونم. مجبور شدم و برگردم، دفاع کنم و بعدش حدود چندماه سربازی رو برم. من علاوه بر اینکه نتونستم در موعد مقرر برم فرانسه برای تمدید ویزا، نتونستم برای درخواست تمدید در 18 ماه اول هم اقدام کنم چون کارت پابان خدمت نداشتم.

حالا سوال من اینه که من غیر از ویزای دانشجویی برای دوره زبان چه گزینه دیگه ای برای رفتن دارم؟ چون زبانو باید یه ساله ثبت نام کنم و هزینه اش هم کم نیست. ضمن اینکه هیچی فرانسه بلد نیستم و میترسم ردم کنن تو مصاحبه.

من شنیدم یه ویزایی هست به نام ویزای برگشت برای کسایی که قبلا اقامت یه ساله داشتند. آیا منم میتونم برای این ویزا اقدام کنم؟ پرفکتور فرانسه میگه میشه سفارت فرانسه در ایران میگه نمیشه. یه وضع عجیبی شده.

بی نهایت ممنون میشم کمک کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسی از شرایط ویزای برگشت خبر داره؟ من شامل میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gigamax نمایش پست ها
    سلام به همگی. امیدوارم حالتون خوب باشه.
    من به یه مشکل خیلی اساسی خوردم و هیچ جوره نمی دونم چکار کنم. ممنون میشم همفکری کنید.

همسرم از سپتامبر 2016 دکترا قبول شده در فرانسه. به منم ویزای همراه یک ساله دادن. منتها من دانشجو بودم، نمیتونستم زیاد بمونم. مجبور شدم و برگردم، دفاع کنم و بعدش حدود چندماه سربازی رو برم. من علاوه بر اینکه نتونستم در موعد مقرر برم فرانسه برای تمدید ویزا، نتونستم برای درخواست تمدید در 18 ماه اول هم اقدام کنم چون کارت پابان خدمت نداشتم.

حالا سوال من اینه که من غیر از ویزای دانشجویی برای دوره زبان چه گزینه دیگه ای برای رفتن دارم؟ چون زبانو باید یه ساله ثبت نام کنم و هزینه اش هم کم نیست. ضمن اینکه هیچی فرانسه بلد نیستم و میترسم ردم کنن تو مصاحبه.

من شنیدم یه ویزایی هست به نام ویزای برگشت برای کسایی که قبلا اقامت یه ساله داشتند. آیا منم میتونم برای این ویزا اقدام کنم؟ پرفکتور فرانسه میگه میشه سفارت فرانسه در ایران میگه نمیشه. یه وضع عجیبی شده.

بی نهایت ممنون میشم کمک کنید.
    دوست عزیز تجربه ی شخصی من اینه که سفارت بعضی وقتی اطلاعاتشون قدیمیه.
    در مورد من این بود که من میخواستم برای همسرم ویزای همراه بگیرم، بعد سفارت میگفت چون بیشتر از ۱۸ ماه فرانسه بودم سفارت نمیتونه کاری کنه و باید از پرفکتور
    اقدام کنم و پرفکتور میگفت تنها مرجع صدور ویزا سفارته. من ایمیل زدم هم به اوفی و هم به پرفکتور و جوابشون رو فرستادم برای سفارت، بعد از دو روز سفارت بهم ایمیل زد و وقت مصاحبه داد. به نظرم همسرتون هم باید اینکارو بکنن. وقتی جواب کتبی از پرفکتور و اوفی داشته باشید سفارت کارتون رو انجام میده.

Junior Member

سلام. ممنون از پاسخ. من ایمیل پرفکتور رو براشون فرستادم اما باز هم میگن که نمیشه. موندم چه کار کنم.
    شما چطور اونارو قانع کردید؟ فقط با ایمیل؟ آخه مشکل من هم دقیقا همین مشکل حل شده شماست

ممنون میشم از پاسخ

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gigamax نمایش پست ها
    سلام. ممنون از پاسخ. من ایمیل پرفکتور رو براشون فرستادم اما باز هم میگن که نمیشه. موندم چه کار کنم.
    شما چطور اونارو قانع کردید؟ فقط با ایمیل؟ آخه مشکل من هم دقیقا همین مشکل حل شده شماست

ممنون میشم از پاسخ
    اگه مخاطبتون توی سفارت خانوم زندیس بخیال شید و مستقیم به اقای ملک ارا پیام بدید. خانوم زندیه به ما هم میگفت نمیشه ولی اقای ملک ارا سریع کارمون رو انجام داد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)