صفحه 113 از 145 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 1442

موضوع: معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

Banned

پیش فرض پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

سلام برادران گرامی.
    ببینید دوستان من 2تا مقاله آماده برای سابمیت در رشته ی مارکتینگ دارم و ازتون میخوام منو کمک کنید که به ژورنال
    هایی بفرستیم که جواب ریوازش عرض 2.3 ماه بیاد. اسمتون عم تو مقاله بیاد و کمک کرده باشید ممنونم عجله دارمدوستان
    لطفا بهم پیغام خصوصی بدین.

با سلام
    خواهشا چند ژورنال معتبر برای موضوعات بین رشته ای مکانیک و مهندسی پزشکی در زمینه بایومکانیک و بایوفلوید معرفی کنید که شانس accept شدن بالا باشه...چون اولین مقاله من هست و تجربه آنچنانی ندارم،if داشته باشه ولی چندان بالا نباشه...
    پیشاپیش تشکر...

سلام.
    بنده مقاله نسبتا متوسطی در زمینه شبکه های WSN با بکارگیری چند الگوریتم خاص (فازی و...) به منظور افزایش طول عمر دارم که تصمیم دارم برای یک ژورنال معتبر بفرستم. اینکه ISI یا اسکوپوس باشه یا ایمپکت بالایی داشته باشه چندان اهمیتی ندارد، فقط در زمینه علوم مرتبط با برق و کامپیوتر باشه و ترجیحا پروسه داوری طولانی مدت و سختگیرانه ای نداشته باشه. البته می دونم که ارزش ارسال برای ژورنال های پابلیشرهای مشهور مثل الزویر یا اشپرینگر رو نداره مقالم. در حد یک دانشجوی لیسانس نگارش شده و اساسا با هدف افزایش وزن رزومه برای افزایش احتمال دریافت فاند برای اپلای فوق لیسانس روش کار کردم.
    دوستان و اساتید بزگوار، امکانش هست چند ژورنال معتبر با داشتن ویژگی های فوق به بنده معرفی کنید؟ سپاسگزارم.

سلام دوستان... آیا از اساتید کسی با ژورنال های زیر آشنایی داره؟ شانس اکسپت مقاله توی این ژرنال ها، داوری و مدت زمان نتیجه چطورره؟
    Journal Of Biomechanical Engineering-Transactions Of The Asme
    Proceedings Of The Institution Of Mechanical Engineers Part E-Journal Of Process Mechanical Engineering
    Strojniski Vestnik-Journal Of Mechanical Engineering

پیشاپیش ممنون بابت راهنمایی شما...

سلام
    در مورد این ژورنال و اعتبار اون کسی اطلاعی داره؟
    http://www.oajre.com/

Member
    رشته و دانشگاه
    The University of Queensland

دوست عزیز. سوالتونو بهتره یه جا عنوان بفرمایید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sasanparvar نمایش پست ها
    سلام
    در مورد این ژورنال و اعتبار اون کسی اطلاعی داره؟
    http://www.oajre.com/
    ما مست بودیمو نشانی از تاک نبود ...

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadgh1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان... آیا از اساتید کسی با ژورنال های زیر آشنایی داره؟ شانس اکسپت مقاله توی این ژرنال ها، داوری و مدت زمان نتیجه چطورره؟
    Journal Of Biomechanical Engineering-Transactions Of The Asme
    Proceedings Of The Institution Of Mechanical Engineers Part E-Journal Of Process Mechanical Engineering
    Strojniski Vestnik-Journal Of Mechanical Engineering

پیشاپیش ممنون بابت راهنمایی شما...
    سلام دوستان، رشته من تبدیل انرژی هست و دو مقاله دارم. اگه دوستان ژرنالی با اعتبار و زمان داوری مناسب 1 تا 2 ماه برای مکانیک شاخه سیالات سراغ دارند ممنون می شم معرفی کنید.

Junior Member

Question پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

سلام دوستان. من رشتم برق قدرت هستش. ی مقاله تقریبا خوب اماده دارم میخام بفرستم ب ی ژورنال ISI . شما کجاهارو پیشنهاد میکنید. خودم تصمیم دارم به
    electric Power Components and Systems در taylor & francis بفرستم. نظرتون دریاره ژورنالی که معرفی کردم چی هس؟ آیا ISI هس؟

با تشکر

Junior Member

Question پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

سلام. یک مقاله در ژورنالی سابمیت کردم ولی تو مرحله 4 گیر کردم. چنتا سوال کرده ک متوجه نشدم. لطفا دوستانی تجربه دارند جواب بدن.
    1-cover letter خواسته . چ باید بنویسم
    2- Do you have any conflict of interest? اینم پرسیده. گفته اگه جوابتون بله هست توضیح دهید
    3- Is the manuscript a candidate for a special issue? If yes, what is the title of the special issue
    این سه سوال رو موندم چ جواب بدم لطفا راهنمایی کنید
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط chipmunk نمایش پست ها
    سلام. یک مقاله در ژورنالی سابمیت کردم ولی تو مرحله 4 گیر کردم. چنتا سوال کرده ک متوجه نشدم. لطفا دوستانی تجربه دارند جواب بدن.
    1-cover letter خواسته . چ باید بنویسم
    2- Do you have any conflict of interest? اینم پرسیده. گفته اگه جوابتون بله هست توضیح دهید
    3- Is the manuscript a candidate for a special issue? If yes, what is the title of the special issue
    این سه سوال رو موندم چ جواب بدم لطفا راهنمایی کنید
    با تشکر
    در cover letter به صورت زیر اقدام کنید
    Dear Editor
    We would to submit our article entitled “XX” to be considered for possible publication in the “YY” journal. We would confirm that this paper has not been published nor submitted for publication elsewhere.
    In short, this paper presents “ZZ” Your kind consideration and attention is highly appreciated.

Best regards
    “WW”
    The corresponding author
    به جای XX تایتل مقالتونا بنویسید. به جای YY نام ژورنال مربوطه که میخواهید مقاله را به اونجا بفرستید. در ZZ چکیده مقالتونا قرار بدید و در WW اسم نویسنده مسئول. من چندتا مقاله ISI با این فرمت برای cover letter سابمیت کردم مشکلی پیش نیومده.
    2- این قسمت را No انتخاب کنید.
    3-در صفحه اصلی و یا در قسمت راهنما برای نویسندگان یک تعداد موضوع مطرح میشه به عنوان Special Issue، شما ببینید موضوع مقالتون با اون موارد یکی هست ، اگه هست یک توضیح مختصر در موردش بدید که به چه دلیل با هم یکی هستند و اگر نه که گزینه NO را انتخاب کنید. موفق باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)