صفحه 75 از 145 نخستنخست ... 25656667686970717273747576777879808182838485125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 1442

موضوع: معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

نقل قول نوشته اصلی توسط sariii نمایش پست ها
    میشه لطفا ژورنالی که تو زمینه داده کاوی، دیتاویرهوس ، استخراج دانش هست و 1.5 ماهه هم جواب بده معرفی کنین!!!
    این ژورنال ها هم ISI هستند هم زود جواب میدند. تنها نکته اینه که Open Access هستند و پول میگیرند؛ البته علیرغم پولی بودن، معتبر هستند.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    این ژورنال ها هم ISI هستند هم زود جواب میدند. تنها نکته اینه که Open Access هستند و پول میگیرند؛ البته علیرغم پولی بودن، معتبر هستند.
    خوب هینداوی ها فک کنم زیاد پول می گیرند !! از طرفی چون کار مقالم خوب شده ترجیحا ژورنال تخصصی می خوام
    راستی ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    کسی با مجلات به زبان عربی که در کشورهای عربی چاپ میشه اشنایی داره که بشه ازش مقاله دانلود کرد؟ مجلاتی در موضوع فلسفه که بشه کل مقاله رو دانلود کرد یا سایتی که این امکان رو داشته باشه؟
    اگه کسی اطلاعی داره معرفی کنه لطفا
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مگه معیارimapact factor برای journal های مهندسی و علوم پزشکی فرق میکنه؟

سلام یه سوال ابتدایی:
    من الان یه مقاله نوشتم چطور جای مناسب رو برای فرستادن انتخاب کنم؟به فرض که مقاله ای با سطح متوسط باشه...

Member

سلام ،

من کار مقاله ام تمام شده بدیهی ها حذف شده و مقاله فشرده شده ترجمه و ریوایزش و نگارشش و غیره هم تمام شده فقط الان نیاز دارم که ژورنال مناسب رو پیدا کنم با توجه به سطح مقاله و کیفیت ژورنال ها هم مهم هست و زمان اکسپت اولیه هم همچنین دفعه اولم هست ( کار اولم هست و یه سری اطلاعات دارم ولی در ارتباط با ژورنال ها نیاز به اطلاعات بیشتر هست .

اولا این کار حاصل کاری است که در مقطع لیسانس انجام شده و کیفیت کارش رو هم مناسب می دونم و دوس دارم موقع پذیرش گرفتن مقاله ام به عنوان امتیاز مثبتی باشه برای مثال در ژورنالی که اعتبار مناسب باشه با نظم و ترتیب باشه و غیره ، لطفا جامع برام توضیح بدید .

اعتبار ژورنال ، ISI بودن و کیفیت مهم منظورم نظم و ترتیب ژورنال هست با این تفاصیل :
    رشته مکانیک جامدات ، مقاله در ضمینه ( بهینه­ سازی مشخصه­ های طراحی ورق تقویت شده و غیره ) لطفا جامع توضیع بدید .

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    شما به مجلات زیادی میشه همین مقاله را بدید
    مثلا اگه کیفیت مقاله شما خیلی عالیه
    مجله international journal of solids and structures خیلی عالیه
    سلام من پیرو متن بالا الان بعد از تمام مراحلی که گفتم نوبت به انتخاب ژورنال شده لطفا Mechateronic عزیز و شما کمی بیشتر برام توضیح بدید دفعه اولم هست که دارم ارسال می کنم می خوام ژورنالش مناسب باشه ، مثلا حدود 10 تا ژورنال خوب باشه از بین اون های یکیش رو انتخاب کنم مهم ترین قسمتش نظم و ترتیبش هست و زود پاسخ بدن مثلا 2 ماه حداقل اکسپت اولیه بشه .

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط MinaToo نمایش پست ها
    سلام من پیرو متن بالا الان بعد از تمام مراحلی که گفتم نوبت به انتخاب ژورنال شده لطفا Mechateronic عزیز و شما کمی بیشتر برام توضیح بدید دفعه اولم هست که دارم ارسال می کنم می خوام ژورنالش مناسب باشه .
    من چشم بسته چطور بگم کجا بفرستید؟

شما می تونید از اینجا استفاده کنید تا متوجه بشید چه ژورنال هایی میتونند مناسب مقالۀ شما باشند.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    من چشم بسته چطور بگم کجا بفرستید؟

شما می تونید از اینجا استفاده کنید تا متوجه بشید چه ژورنال هایی میتونند مناسب مقالۀ شما باشند.
    رشته : مکانیک در طراحی جامدات
    عنوان مقاله : بهینه­ سازی مشخصه­ های طراحی ورق تقویت شده بر اساس پارامتر هندسی به روش CS-FEM-DSG3

خوب فکر کردم دو صفحه قبل رو ملاحظه کردید ، دارم بررسی می کنم فقط خیلی جامع هست !

Junior Member

سلام دوستای عزیز این ژورنال پولیه ؟
    http://www.lriinc.org/

Member

من از کجا بفهمم که ژورنال مورد نظر مثلا ایمپکت فاکتور غیره و مرتبه و نوع ژورنال و الا آخر در چه جایگاهی جا داره منظورم رتبه ژورنال اعتبار ژورنال و غیره من لینک های رو ملاحظه کردم و مثلا 5/10 تا رو انتخاب کردم حالا از کجا بفهمم کدوم ژورنال برتری داره مزیت داره و ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)