صفحه 101 از 145 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1442

موضوع: معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

پیش فرض پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    دوستان لطف می کنید چند مجله با ایمپکت بین 1 تا 2 در رشته مدیریت اجرایی بهم معرفی کنید؟ من در تحقیقم و برای انجام محاسبات، از چند روش فازی استفاده کرده ام. آیا در مجلات دیگری هم می توانم مقاله ام را به چاپ برسانم که غیر مرتبط هم نباشید و بتوانم از امتیاز مقاله استفاده کنم؟ ممنون می شم مجلاتی را معرفی کنید که نیاز به هزینه چاپ زیادی نداشته باشه و تقریباً سریع جواب رو بده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Networks, University of Applied Science and Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط halcyon نمایش پست ها
    دوست من،
    داشتن مقاله در ژورنال معتبر (نه لزوما ISI یا تاپ) هیجوقت بد نیست و اتفاقا می تواند همانطور که گفتید ضعف ها را پوشش دهد.
    این ژورنال هم یک ژورنال معتبر از یک انتشارات خوب هست، پس اگر فکر می کنید شانسی وجود دارد اقدام کنید.
    مرسی لطف کردید. امروز با یکی از اساتید صحبت میکردم، گفت حتما مقالت رو با یکی از اعضای هیئت علمی بده که بعدها برای روزمه ت نقطه قوت بحساب بیاد. چون مقاله نویسی اصولا یه کار گروهی هست. گفت حتی اگر تمام کارهاشو خودت انجام دادی باز اسم یکی از این اساتید رو بیار! بعدها اگر پذیرش بخوای بگیری، استادی که میخوای فاند بگیری ازش فکر میکنه که تو دوست داری همیشه تنها کار کنی و به کار گروهی اعتقادی نداری! و در نتیجه نه تنها این مقاله نقطه مثبتی توی رزومت محسوب نمیشه، بلکه حتی میتونه بار منفی هم داشته باشه. البته این بخش صحبتش که مقاله رو باید تیمی کار کرد رو قبول دارم اما آخه چرا باید بی خود و بی جهت برای کاری که خودم تنها انجامش دادم یکی رو شریک کنم! نظر شما بزرگواران چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Networks, University of Applied Science and Technology

نظر دوستان در مورد این ژورنال ها چیه؟ نمیدونم واقعا ISI هستن یا نه و اینکه چقدر اعتبار دارن.. فکر می کنم هر 3 هم فاقد IF هستن، درسته؟

http://ccsenet.org/journal/index.php/cis/

http://ccsenet.org/journal/index.php/mas/index

http://www.tandfonline.com/toc/uiss2...t#.VSOYJpP0fzE

این یکی هم فکر می کنم یه ژورنال ایده آل باشه برای بنده؛ درسته؟ :
    http://www.springer.com/computer/com...editorialBoard

و یک سوال:
    ژورنال های که در زمینه های مختلف مثلا زمینه های مختلف علوم یا مهندسی مقاله چاپ میکنن، ارزشمند هستن؟

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط MoshfeghAli نمایش پست ها
    مرسی لطف کردید. امروز با یکی از اساتید صحبت میکردم، گفت حتما مقالت رو با یکی از اعضای هیئت علمی بده که بعدها برای روزمه ت نقطه قوت بحساب بیاد. چون مقاله نویسی اصولا یه کار گروهی هست. گفت حتی اگر تمام کارهاشو خودت انجام دادی باز اسم یکی از این اساتید رو بیار! بعدها اگر پذیرش بخوای بگیری، استادی که میخوای فاند بگیری ازش فکر میکنه که تو دوست داری همیشه تنها کار کنی و به کار گروهی اعتقادی نداری! و در نتیجه نه تنها این مقاله نقطه مثبتی توی رزومت محسوب نمیشه، بلکه حتی میتونه بار منفی هم داشته باشه. البته این بخش صحبتش که مقاله رو باید تیمی کار کرد رو قبول دارم اما آخه چرا باید بی خود و بی جهت برای کاری که خودم تنها انجامش دادم یکی رو شریک کنم! نظر شما بزرگواران چیه؟
    دوست من،

نظر استادتان به طور کلی صحیح است اما نه به این شدتی که عنوان کردند و داشتن مقاله تک اسمی به هیچ وجه نقطه ضعف به حساب نمی آید. اما روند طبیعی و عرفی تولید مقاله از کانال کار گروهی می باشد و انتظار می رود شما به عنوان یک دانشجو کارتان را تحت نظر یک استاد انجام داده باشید چون به عنوان یک دانشجوی کارشناسی علم و تجربه کافی برای تولید علم ندارید، حالا اگر شما یک مورد خاص هستید و احساس می کنید می توانید راسا اقدام کنید هیچ ایرادی ندارد و از نظر عمده ژورنال ها اهمیتی ندارد و نکته ی منفی هم در رزومه تان نخواهد بود.

طبیعتا هیچ کس توصیه نمی کند اسمی استادی را که هیچ نقشی در ماجرا نداشته همینجوری اضافه کنید. توصیه من این است که یک استاد مقاله شما را بخواند و اصلاح و تکمیل کند در این صورت هم از لحاظ اخلاقی و هم تکنیکی اضافه کردن نام ایشان شایسته خواهد بود. از طرفی شانس گرفتن پذیرش بالا می رود (نه به علت نام استاد بلکه به علت اصلاحاتی که انجام دادند) و هم تاثیرات جانبی مثبتی خواهد داشت مثلا می تواند مقدمه ای برای همکاری های بعدی باشد یا حتی از ایشان ریکام بخواهید بگیرید.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط MoshfeghAli نمایش پست ها
    نظر دوستان در مورد این ژورنال ها چیه؟ نمیدونم واقعا ISI هستن یا نه و اینکه چقدر اعتبار دارن.. فکر می کنم هر 3 هم فاقد IF هستن، درسته؟

http://ccsenet.org/journal/index.php/cis/

http://ccsenet.org/journal/index.php/mas/index

http://www.tandfonline.com/toc/uiss2...t#.VSOYJpP0fzE

این یکی هم فکر می کنم یه ژورنال ایده آل باشه برای بنده؛ درسته؟ :
    http://www.springer.com/computer/com...editorialBoard

و یک سوال:
    ژورنال های که در زمینه های مختلف مثلا زمینه های مختلف علوم یا مهندسی مقاله چاپ میکنن، ارزشمند هستن؟
    دوست من،

البته دوستان هم رشته ای تان بهتر نظر خواهند داد، اما این ژورنال ها از اولی به آخری معتبر تر می شوند و همانطور که گفتید آخری مناسب تر است.

ببینید اسکوپ ژورنال یکی از چندین پارامتری هست که در اعتبار ژورنال نقش دارد. اگر ژورنالی یافتید که در همه زمینه ها (از علوم انسانی تا پزشکی تا مهندسی) مقاله می پذیرفت به احتمال قریب به یقین ژورنال مزخرفی هست. اما ژورنال های بسیار معتبری هستند که اسکوپ بسیار وسیعی دارند برای مثال تمام علوم مهندسی را پوشش می دهند. به طور کلی در شرایط یکسان ژورنال تخصصی بر ژورنال عمومی هم سطح یا کمی بالاتر اولویت دارد. فرض کنید یک ژورنال دارید با ایمپکت 2.5 در تمامی زمینه های مهندسی مقاله می پذیرد و ژورنال دیگر در زمینه ی مثلا امنیت در شبکه های کامپیوتری با ایمپکت 0.4، در این حالت ژورنال اول مناسب تر است. حالا به ترتیب ایمپکت ها را 2.5 و 1.5 در نظر بگیرید در این حالت ژورنال تخصصی بهتر است انتخاب شود. البته این فقط یک مثال بود و عوامل زیادی می توانند تاثیر گذار باشند.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

ا سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    دوستان لطف می کنید چند مجله با ایمپکت بین 1 تا 2 در رشته مدیریت اجرایی بهم معرفی کنید؟ من در تحقیقم و برای انجام محاسبات، از چند روش فازی استفاده کرده ام. آیا در مجلات دیگری هم می توانم مقاله ام را به چاپ برسانم که غیر مرتبط هم نباشید و بتوانم از امتیاز مقاله استفاده کنم؟ ممنون می شم مجلاتی را معرفی کنید که نیاز به هزینه چاپ زیادی نداشته باشه و تقریباً سریع جواب رو بده.

Junior Member

سلام. منم همین مشکل رو دارم
    البته مقالات من مربوط به رشته اموزش زبان انگلیسیه
    کجا میتونم چاپشون کنم؟؟؟؟؟

سلام دوستان من یه مقاله دارم در مورد تاثیر نانو کامپوزیت بر روی عمر و دوام آثار تاریخی . میخواستم چند تا ؟ژورنال مناسب بهم معرفی کنید ؟
    در ضمن میخواستم ببینم کجا میتونم این مقاله را از فارسی به انگلیسی ترجمه ش کنم ؟

Member Yaser_Akbari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -UT-Electrical Power Engineering

سلام دوستان
    ژورنال الزویر برق قدرت که ایمپکتش حول و حوش یک و دو باشه و زود جواب بدن حداکثر 4 ماه سراغ دارید؟
    البته به جز انرژی کانورژن
    زود بایس مقالمو بفرستم ممنون میشم راهنمایی کنید

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam1370 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ژورنال الزویر برق قدرت که ایمپکتش حول و حوش یک و دو باشه و زود جواب بدن حداکثر 4 ماه سراغ دارید؟
    البته به جز انرژی کانورژن
    زود بایس مقالمو بفرستم ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام دوست عزیز،

لطفا از سایت زیر استفاده نمایید:

http://www.scimagojr.com/journalrank...=0&min_type=cd

برای هر کدام از مجلات لینک مستقیمی هم داره. اگر مجله الزویر بود می تونین در بخش Journal Insights میانگین زمان داوری مجله رو هم نگاه بکنید.

از لست موجود در امضای بنده هم برای چک کردن پارامترهای ژورنال انتخابی استفاده کنید.

موفق باشید.
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)