صفحه 103 از 145 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1442

موضوع: معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

دوستان عزیز دنبال یک مجله isi هستم ایمپکتش زیاد مهم نیست
    در زمینه داده کاوی و متن کاوی
    میخوام شهریور دفاع کنم برم خدمت، اگر مجله ای میشناسید تا اون موقع پذیرش میده لطفا معرفی کنید
    به نظرتون isc ها زودتر جواب نمیدن؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed3d3d نمایش پست ها
    دوستان عزیز دنبال یک مجله isi هستم ایمپکتش زیاد مهم نیست
    در زمینه داده کاوی و متن کاوی
    میخوام شهریور دفاع کنم برم خدمت، اگر مجله ای میشناسید تا اون موقع پذیرش میده لطفا معرفی کنید
    به نظرتون isc ها زودتر جواب نمیدن؟
    اگر براتون Open Access بودن ایجاد مشکل نمیکنه، به این لیست نگاهی بیندازید. این ژورنال ها هم ISI هست و هم خیلی سریع داوری میکنند و جواب میدند. اعتبارشون هم خوبه.

اگر نمی خواید برای ژورنال Open Access مقاله بفرستید، خیلی بعیده توی این فرصت باقی مانده بتونید ژورنال ISI پیدا کنید که در 2 ماه داوری و پذیرش بده.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

سلام م م
    واقعا چقد پیدا کردن ژورنال سخته
    لطفا یکی به داد من برسه

ژورنال تو زمینه داده کاوی OLAP
    1 که ایمپکتش پایین باشه میشه معرفی کنین. من هیچی نتونستم تو این زمینه با ایمپکت پایین پیدا کنم
    2 ژورنالی که ایمپکت نداشته باشه ولی همچنان معتبر باشه داریم ؟؟؟اگه آره خواهش میکنم لینکشو بدین و اینکه چطور متوجه میشین؟؟
    3 و هم اینکه چند تا ISC که معتبر هم باشند

واقعا ازتون ممنونم
    من یه 20 صفحه ای از این موضوع رو خوندم که سوالمو پیدا کنم ولی چیزی نبود
    ویرایش توسط sariii : July 2nd, 2015 در ساعت 01:58 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    اگر براتون Open Access بودن ایجاد مشکل نمیکنه، به این لیست نگاهی بیندازید. این ژورنال ها هم ISI هست و هم خیلی سریع داوری میکنند و جواب میدند. اعتبارشون هم خوبه.

اگر نمی خواید برای ژورنال Open Access مقاله بفرستید، خیلی بعیده توی این فرصت باقی مانده بتونید ژورنال ISI پیدا کنید که در 2 ماه داوری و پذیرش بده.
    خیلی لطف کردید اما 90 درصد ژورنالاش پولی بودن، کل پولمون به 50 دلار نمیرسه
    اگر ژورنالی باشه فری باشه، حالا ایمپکتش مهم نیست اصلا
    اگر واقعا isi نباشه زود جواب بده و فری باشه به نظرم باید بریم سراغ بعضی از علمی-پژوشی های داخلی یا isc
    فقط سوال اینه آیا isc های داخلی ممکنه راهی باشه بفهمن ما مقاله رو به یه ژورنال از همین لیست که شما دادید به صورت هم زمان ارائه بدیم؟
    ویرایش توسط hamed3d3d : July 2nd, 2015 در ساعت 02:45 AM

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed3d3d نمایش پست ها
    خیلی لطف کردید اما 90 درصد ژورنالاش پولی بودن، کل پولمون به 50 دلار نمیرسه
    اگر ژورنالی باشه فری باشه، حالا ایمپکتش مهم نیست اصلا
    اگر واقعا isi نباشه زود جواب بده و فری باشه به نظرم باید بریم سراغ بعضی از علمی-پژوشی های داخلی یا isc
    فقط سوال اینه آیا isc های داخلی ممکنه راهی باشه بفهمن ما مقاله رو به یه ژورنال از همین لیست که شما دادید به صورت هم زمان ارائه بدیم؟
    من داخل پستم عرض کردم که ژورنال های داخل اون لیست، Open Access هستند؛ یعنی وجه دریافت میکنند. هینداوی ناشر نسبتاً خوبی هست که البته ژورنال های ISI اون، وجه قابل توجهی دریافت میکنند.

ژورنال های ISI معمولاً به سرعت و در 2-3 ماه داوری نمیکنند تا شما به جواب برسید. با این وجود، خودتون بین ژورنال های ISI الزویر و اشپرینگر ببینید که زمان پاسخدهی کدام ژورنال ها در محدودۀ مورد نظر شماست. این دو ناشر به نویسندگان مقاله این امکان را میدند که از متوسط زمان داوری با خبر بشند.

به علاوه، میتونید بین ژورنال های ISI، با کلید واژۀ rapid publication یا fast response یا letter جستجو کنید. معمولاً این سه کلید واژه باعث میشه که شما ژورنال ISI قابل قبولی پیدا کنید.

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط sariii نمایش پست ها
    سلام م م
    واقعا چقد پیدا کردن ژورنال سخته
    لطفا یکی به داد من برسه

ژورنال تو زمینه داده کاوی OLAP
    1 که ایمپکتش پایین باشه میشه معرفی کنین. من هیچی نتونستم تو این زمینه با ایمپکت پایین پیدا کنم
    2 ژورنالی که ایمپکت نداشته باشه ولی همچنان معتبر باشه داریم ؟؟؟اگه آره خواهش میکنم لینکشو بدین و اینکه چطور متوجه میشین؟؟
    3 و هم اینکه چند تا ISC که معتبر هم باشند

واقعا ازتون ممنونم
    من یه 20 صفحه ای از این موضوع رو خوندم که سوالمو پیدا کنم ولی چیزی نبود
    سلام

بله انتخاب ژورنال مناسب، کار ساده ای نیست و نیاز به بررسی دقیق داره تا زمان شما هدر نره. من چند راه به ذهنم میرسه که عرض میکنم:

1- بین مراجع مقالۀ خودتون و منابعی که برای نوشتن مقاله از اونها استفاده کردید، بهترین ژورنال هایی که میتونند هدف شما باشند، استخراج میشه.

2- میتونید سری به سایت های زیر بزنید:

لینک اول | لینک دوم | لینک سوم | لینک چهارم

3- برای پیدا کردن ژورنال هایی که معتبر هستند ولی هنوز ایمپکت فکتور براشون محاسبه نشده، به اینجا مراجعه کنید.

4- این آدرس هم میتونه برای پیدا کردن ژورنال مناسب به شما کمک کنه.

من نمیتونم به طور قطعی بگم برای کدام ژورنال بفرستید چون متخصص حوزۀ شما نیستم. امیدوارم توضیحاتم براتون گره گشا باشه.

Member sariii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Mechatronic نمایش پست ها
    سلام

بله انتخاب ژورنال مناسب، کار ساده ای نیست و نیاز به بررسی دقیق داره تا زمان شما هدر نره. من چند راه به ذهنم میرسه که عرض میکنم:

1- بین مراجع مقالۀ خودتون و منابعی که برای نوشتن مقاله از اونها استفاده کردید، بهترین ژورنال هایی که میتونند هدف شما باشند، استخراج میشه.

2- میتونید سری به سایت های زیر بزنید:

لینک اول | لینک دوم | لینک سوم | لینک چهارم

3- برای پیدا کردن ژورنال هایی که معتبر هستند ولی هنوز ایمپکت فکتور براشون محاسبه نشده، به اینجا مراجعه کنید.

4- این آدرس هم میتونه برای پیدا کردن ژورنال مناسب به شما کمک کنه.

من نمیتونم به طور قطعی بگم برای کدام ژورنال بفرستید چون متخصص حوزۀ شما نیستم. امیدوارم توضیحاتم براتون گره گشا باشه.

بسیار بسیار ممنونم از جوابت
    متاسفانه ژورنال هایی که تو منابعم اومده همه ایمپکت بالا هستن و به کار من نمیاد

- اگه از journalseek استفاده بشه برای پیدا کردن ژورنال آیا نتیجه حتما معتبر هست؟ یعنی نیاز نیست اعتبارشو چک کنم( با فرض اینکه ISI نباشه)

- لینکی که تو شماره 3 برای ژورنال های بدون ایمپکت معتبر دادین، من باید اسم دقیق ژورنال رو بدونم!!!
    منظورم اینه که من اسم ژورنال نمیدونم چطوری میشه از این موتور جستجو استفاده کرد!!!

ویه سوال شاید... :دی
    ژورنال ISC و ژورنالی که معتبر باشه ولی ایمپکت نداشته باشه آیا فرق داره؟ اگه آره کدوم از لحاظ علمی ارجحتره؟

سپاسگزار
    ویرایش توسط sariii : July 2nd, 2015 در ساعت 11:07 PM

Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط sariii نمایش پست ها
    بسیار بسیار ممنونم از جوابت
    متاسفانه ژورنال هایی که تو منابعم اومده همه ایمپکت بالا هستن و به کار من نمیاد

- اگه از journalseek استفاده بشه برای پیدا کردن ژورنال آیا نتیجه حتما معتبر هست؟ یعنی نیاز نیست اعتبارشو چک کنم( با فرض اینکه ISI نباشه)

- لینکی که تو شماره 3 برای ژورنال های بدون ایمپکت معتبر دادین، من باید اسم دقیق ژورنال رو بدونم!!!
    منظورم اینه که من اسم ژورنال نمیدونم چطوری میشه از این موتور جستجو استفاده کرد!!!

ویه سوال شاید... :دی
    ژورنال ISC و ژورنالی که معتبر باشه ولی ایمپکت نداشته باشه آیا فرق داره؟ اگه آره کدوم از لحاظ علمی ارجحتره؟

سپاسگزار
    JournalSeek به شما فهرستی از ژورنال ها میده که ارتباط محتوایی با حوزۀ مورد نظر شما دارند؛ هم ISI هم غیر ISI. طبعاً بررسی میزان اعتبار، به عهدۀ شماست. برای بررسی، میتونید از ابزارهای معرفی شده در پست من استفاده کنید.

لینک شمارۀ 3 به شما لیستی میده از ژورنال های معتبر مورد تأیید مؤسسۀ تامسون. میتونید از طریق JournalSeek مورد مناسب پیدا کنید و در این آدرس اینترنتی، سنجش اعتبار کنید.

ژورنال های ISI تکلیفشون معلومه. ژورنال های غیر ISI باید از طریق شاخص های ارزش گذاری علمی سنجیده بشند و از نظر شخص من، ISC بودن اصلاً بیانگر معتبر بودن یا نبودن نیست.

اگر با دقت از ابزارها و آدرس هایی که معرفی کردم استفاده کنید، در مدت 2-3 روز میتونید به ژورنال ISI مورد نظرتون برسید.

Junior Member

سلام دوستان
    من دوتا ژورنال اشپرینگر پیدا کردم که اپن اکسسه ولی وقتی رو لینک مقاله میزنم میگه برای دسترسی ی مبلغی پرداخت کنم.در ضمن چیزی هم از پابلیکشن فی تو سایتشون پیدا نکردم.
    این یعنی سابمیت فری هستش؟؟

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط tectono نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دوتا ژورنال اشپرینگر پیدا کردم که اپن اکسسه ولی وقتی رو لینک مقاله میزنم میگه برای دسترسی ی مبلغی پرداخت کنم.در ضمن چیزی هم از پابلیکشن فی تو سایتشون پیدا نکردم.
    این یعنی سابمیت فری هستش؟؟
    چجور اپن اکسسی هست که باید برای دسترسی پول پرداخت کنید؟!
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)