صفحه 107 از 145 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1442

موضوع: معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

پیش فرض پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

سلام دوستان عزیز.کسی میتونه ژورنال ISI خوبی برای رشته شیمی معرفی کنه؟من شیمی آلی خوندم اما متاسفانه ژورنال خوبی که برای آیندم و برای اپلای برام خوب و مفید باشه نمیشناسم ممنون میشم راهنماییم کنید.لطفا پیام خصوصی بذارید

سلام آیا ژورنال زیر برای ارسال وچاپ مقاله معتبر است؟ International Journal of Academic Research

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

با عرض سلام وخسته نباشید
    ژورنال های springeropen جه تفاوتی با ژورنال های اشپرینگر داره. ایا این ژورنال ها پولی هستند من لینکی از یکی از ژورنالها را قرار می دم
    http://www.springer.com/engineering/civil+engineering/journal/40069

ممنون

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : فرایند داوری مقالات (مدت زمان داوری، الگوی داوری و الگوی پاسخ گویی)

نقل قول نوشته اصلی توسط fooad2012 نمایش پست ها
    با عرض سلام وخسته نباشید
    ژورنال های springeropen جه تفاوتی با ژورنال های اشپرینگر داره. ایا این ژورنال ها پولی هستند من لینکی از یکی از ژورنالها را قرار می دم
    http://www.springer.com/engineering/civil+engineering/journal/40069

ممنون

دوست عزیز
    این ژورنال open access هستش و اتفاقا خیلی هم خوبه!!
    یعنی اینکه مقاله هاشونو میشه به صورت رایگان دانلود کرد و خوند. همونجوری که میبینید توی سایتش که میرید برای مقاله ها پولی در نظر گرفته نشده و شما میتونید به صورت رایگان دانلود کنید
    ژورنال های دیگه برای دانلود مقاله هاشون پول میگیرن و موقع اکسپت دادن هم یه اپشنی دارن به عنوان Open Access که از شما به عنوان نویسنده پول میگیرن که اجازه بدن مقاله شما به صورت رایگان دانلود بشه!
    این ژورنالی که شما الان فرستادید بیچاره خودش از اول open access هست و نیازی به پول دادن نداره

حالا اینکه مقاله شما open access باشه این خوبی رو داره که بیشتر میتونه دانلود بشه (مقاله های پولی کمتر دانلود میشن) و بیشتر میتونه مورد استفاده قرار بگیره و سایت بشه و این برای شما خوب خواهد بود

امیدوارم واضح گفته باشم جوابتونو رو

موفق باشید

سلام دوستان
    یه سوال
    برای اپلای مقالات آی اس آی دارای ایمپکت فاکتور مورد پذیرش هست. در مورد رشته های علوم پزشکی کسی اطلاعای داره که مجلات نمایه در پابمد هم آی اس آی محسوب میشن یا نه؟یعنی بهتره یه مقاله توی مجله نمایه در پابمد با ایمپکت بالاتر چاپ بشه یا در یک مجله آی اس آی با ابمپکت پایین تر؟کدومش برای اپلای مورد پذیرشه؟

یه سوال دیگه
    به نظرتون مقاله سیستماتیک ریویو توی یه مجله با ایمپکت پایین بهتره یا یه مقاله ریویو ساده توی یه مجله با ایمپکت بالا؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی ارشد شهرسازی (طراحی شهری) هستم. یک مقاله در مورد ارتباط کاربری زمین با رفتار نوشتم. و برای چاپ اون ژورنال های urban studies - cities - Environment and behavior - رو پیدا کردم. اما IF های خیلی بالایی دارند (بین 2-3). کسی از دوستان می تونه یک مجله خوب با IF کمتر معرفی کنه ؟
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

با سلام
    دوستان میخوام مقاله ای در زمینه آنتن (رشته برق گرایش مخابرات) سابمیت کنم. اگه مجله ای با IF بین 0.5 تا 0.9 و با داوری سطح متوسط و از همه مهمتر اینکه خیلی سریع جواب بدن سراغ دارید ممنون میشم بهم معرفی کنید. اینو هم بگم که مجله free باشه
    با تشکر

Junior Member

سلام
    ممنون میشم اگر دوستان راهنمای کنن منو.
    من یک ژورنال ISI میخواستم برای رشته مهندسی عمران- مکانیک خاک و پی که 2-3 ماهه جواب اکسپت یا ریجکت بهم بده.
    خیلی ضروری هست.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
    دوست عزیز میشه برای رشته معماری چندتا از ژورنالهای مهم آمریکا و یا اروپا رو اسم ببری... میخوام برای دانشگاه های آمریکا پذیرش بگیرم و شنیدم ژورنالهای آسیایی رو قبول ندارن ؟!
    مرسی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)