صفحه 120 از 145 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 1442

موضوع: معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

میشه چند تا ژورنال ISI معتبر برای ادبیات انگلیسی و همینطور سینما معرفی کنید.علمی پژوهشی هم اگه معتبر سراغ دارین ممنون میشم راهنمایی کنین.

Junior Member Moonarpl آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urban & Regional Planning-Master

سلام دوستان لطفا در ارتباط با رشته شهرسازی - مباحث اکولوژیک اگه ژورنالی می شناسین معرفی کنین. ژورنالی که فرایند داوری و چاپ مقالاتش طولانی نباشه
    ممنونم

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

کسی از دوستان در مورد رشته زمین شناسی اطلاعاتی داره؟ ژورنال open access کسی میشناسه معتبر باشه؟

Junior Member

سلام به دوستان عزیز و محترم
    ممنون میشم نام چند مجله از انتشارات اشپرینگر در خصوص ژئوتکنیک و دینامیک خاک (دارای IF بیشتر از یک) به بنده معرفی کنند
    با تشکر فراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بهشتی - کامپیوتر - سخت افزار

سلام. میشه خواهش کنم نظرتون رو درمورد این ژورنال بفرمایید ؟

World Academy of Science, Engineering and Technology

Junior Member

سلام
    دوستان عزیز میشه لطفا برای موضوع زیر یه ژورنال معرفی کنید که هم زود جواب بده هم احتمال پذیرشش زیاد باشه
    Formulating and Selecting Strategies for Supply Chain Management Based on a Combined Model of BSC&SWOT By Fuzzy AHP&TOPSIS Approach
    پیشاپیش از کمکتون سپاسگذارم

سلام دوستان من می خواستم بدونم برای applyگرفتن در مقطع دکتری کدوم مجله خارجی از اعتباره بالاتری برخورداره که من مقالم رو واسش بفرستم.اگه ممکنه راهنماییم کنید رشتم معماری هستش.ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام دوستان خسته نباشید

کسی توی ژورنالهای iet مقاله اکسبت کرده؟
    مراحل تغییر استاوسش به چه شکلی هست؟

من به مقاله فرستادم که تا 4روز استاتوسش awaiting primary check بود و EO هم انتخاب نکرده بودن

الان سه روزه به under review تغییر کرده و اینکه در مقابل EO هم اسم یه نفرو نوشتن و وقتی اسمشو سرچ کردم دیدم assistance editor هست.

حالا بنظرتون مقاله در چه وضعیتی قرار داره؟؟ و اینکه پروسه اولیه تا اینکه در دست داوری قرار بگیره چقدره؟؟ آیا توی ژورنال های iet تمایلی به اینکه مقاله در چه وضعیتی هست رو ندارن؟

باتشکر

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط lovemax69 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید

کسی توی ژورنالهای iet مقاله اکسبت کرده؟
    مراحل تغییر استاوسش به چه شکلی هست؟

من به مقاله فرستادم که تا 4روز استاتوسش awaiting primary check بود و EO هم انتخاب نکرده بودن

الان سه روزه به under review تغییر کرده و اینکه در مقابل EO هم اسم یه نفرو نوشتن و وقتی اسمشو سرچ کردم دیدم assistance editor هست.

حالا بنظرتون مقاله در چه وضعیتی قرار داره؟؟ و اینکه پروسه اولیه تا اینکه در دست داوری قرار بگیره چقدره؟؟ آیا توی ژورنال های iet تمایلی به اینکه مقاله در چه وضعیتی هست رو ندارن؟

باتشکر
    سلام دوست عزیز
    راستش بنده که تا حالا iet نشنیده بودم، شایدم واسه حوزه خاصی هست که من ندیدم، بهتر بود اسم ژورنال رو می نوشتید. به هرحال واسه هرجایی که هست معمولا روال داوری در اغلب ژورنال های معتبر مثل ژورنال های موجود در Elsevier و Springer شبیه به هم هست و یکم باهم فرق میکنه. باتوجه به چیزی که شما گفتید مقاله شما اول از دست editor-in-chief به یک assistance editor رفته که این assistance editor مسئول پیدا کردن داور برای مقاله شما و همچنین پیگیری های بعدی تا نتیجه نهایی مقاله شما هست. اون primary check احتمالا برای مواردی از قبیل کیفیت نگارش زبان انگلیسی، رعایت کردن قالب نگارش ژورنال، بررسی سرقت ادبی و این چیزای جزئی بوده که ظاهرا مشکلی تو این بخش نداشتید که مقاله رفته تو مرحله under review، دیگه از اینجا به بعد یکم زمان میبره تا وضعیت مقاله شما تغییر کنه چون این وضعیت یعنی اینکه الان مقاله شما دست داور هست برای بررسی و هروقت داورا مقاله شما رو خوندن و اومدن نظراتشون رو برای ژورنال ارسال کردن وضعیت مقاله شما تغییر پیدا میکنه، یعنی اینکه از یکی دو ماه حساب کن تا شاید 6 ماه هم طول بکشه جواب براتون بیاد (این مدت زمان بستگی به ژورنال شما داره، بعضی ژورنالا زود جواب میدن و بعضیا دیر، میتونید مقالاتی که اخیرا در این ژورنال چاپ شده رو بررسی کنید ببینید حدودا چقدر زمان داوری برده، ولی کلا نمیشه زمان دقیقی برای اعلام داوری اعلام کرد)، مرحله بعدی که شما خواهید دید یکی از این سه حالت هست: accept, revise, reject یعنی یا مقاله شما مستقیم برای چاپ accept میشه که این حالت خیلی کم پیش میاد ولی اگه اتفاق بیوفته دیگه کار همینجا تمومه، یا میره واسه ویرایش revise که اون موقع کامنت داورا رو برای شما میفرستن و میگن تا فلان تاریخ وقت دارید ویرایش رو برای ما ارسال کنید و بعد از ویرایش مجدد مقالتون میره under review و بعد باز یکی از همین سه حالت ممکنه براش رخ بده، حالت سوم اینه که مقاله مستقیم رد reject بشه که تحت این حالت معمولا کامنت داورا رو براتون میذارن و میگن به این دلایل مقالتون reject شده. ضمنا خود مرحله revise ممکنه به دو حالت minor revision یا major revision باشه که حالت minor یعنی مقاله ایرادهای جزئی داره و روند پیشرفتش سریع تر هست تا major revision.
    امیدوارم به جوابی که میخواستید رسیده باشید
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط applyie نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    راستش بنده که تا حالا iet نشنیده بودم، شایدم واسه حوزه خاصی هست که من ندیدم، بهتر بود اسم ژورنال رو می نوشتید. به هرحال واسه هرجایی که هست معمولا روال داوری در اغلب ژورنال های معتبر مثل ژورنال های موجود در Elsevier و Springer شبیه به هم هست و یکم باهم فرق میکنه. باتوجه به چیزی که شما گفتید مقاله شما اول از دست editor-in-chief به یک assistance editor رفته که این assistance editor مسئول پیدا کردن داور برای مقاله شما و همچنین پیگیری های بعدی تا نتیجه نهایی مقاله شما هست. اون primary check احتمالا برای مواردی از قبیل کیفیت نگارش زبان انگلیسی، رعایت کردن قالب نگارش ژورنال، بررسی سرقت ادبی و این چیزای جزئی بوده که ظاهرا مشکلی تو این بخش نداشتید که مقاله رفته تو مرحله under review، دیگه از اینجا به بعد یکم زمان میبره تا وضعیت مقاله شما تغییر کنه چون این وضعیت یعنی اینکه الان مقاله شما دست داور هست برای بررسی و هروقت داورا مقاله شما رو خوندن و اومدن نظراتشون رو برای ژورنال ارسال کردن وضعیت مقاله شما تغییر پیدا میکنه، یعنی اینکه از یکی دو ماه حساب کن تا شاید 6 ماه هم طول بکشه جواب براتون بیاد (این مدت زمان بستگی به ژورنال شما داره، بعضی ژورنالا زود جواب میدن و بعضیا دیر، میتونید مقالاتی که اخیرا در این ژورنال چاپ شده رو بررسی کنید ببینید حدودا چقدر زمان داوری برده، ولی کلا نمیشه زمان دقیقی برای اعلام داوری اعلام کرد)، مرحله بعدی که شما خواهید دید یکی از این سه حالت هست: accept, revise, reject یعنی یا مقاله شما مستقیم برای چاپ accept میشه که این حالت خیلی کم پیش میاد ولی اگه اتفاق بیوفته دیگه کار همینجا تمومه، یا میره واسه ویرایش revise که اون موقع کامنت داورا رو برای شما میفرستن و میگن تا فلان تاریخ وقت دارید ویرایش رو برای ما ارسال کنید و بعد از ویرایش مجدد مقالتون میره under review و بعد باز یکی از همین سه حالت ممکنه براش رخ بده، حالت سوم اینه که مقاله مستقیم رد reject بشه که تحت این حالت معمولا کامنت داورا رو براتون میذارن و میگن به این دلایل مقالتون reject شده. ضمنا خود مرحله revise ممکنه به دو حالت minor revision یا major revision باشه که حالت minor یعنی مقاله ایرادهای جزئی داره و روند پیشرفتش سریع تر هست تا major revision.
    امیدوارم به جوابی که میخواستید رسیده باشید
    موفق باشید

سلام و احترام
    خیلی ممنونم از راهنماییتون

خیلی جامع توضیح دادین واقعا ازتون ممنونم.

اینم لینکش:
    http://digital-library.theiet.org/co...urnals/iet-cdt

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)