صفحه 123 از 145 نخستنخست ... 2373113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,221 تا 1,230 , از مجموع 1442

موضوع: معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

پیش فرض پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

سلام بچه ها . من مقاله ای رو در ژورنالی به نام Canadian journal of microbiology سابمیت کردم. منتهای مراتب الان استاتوس رو زده
    EA: Not Assigned

Awaiting Editorial Assistant

حالا میخوام بدونم این که هنوز مقاله از زیردست ادیت این چیف رد نشده و به اصطلاحش بررسی نکرده؟
    یه سوال دیگه هم میخوام بدونم اینه که اگه مقاله ای به دلایلی مثل نامربوط بودن موضوع و یا در سطح ایمپکت ژورنال نبودن رد بشه چه مقدار طول میکشه تا ریجکت رو بزنن؟ بعضی ها میگن دو سه ماه. یا اینکه این دو سه ماه برای زمانی هستش که مقاله از تایید ادیتور گذشته و زیر دست داورهاست؟

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام دست ادیتور نرفته نه اونجور که میگید رو معمولا دوهفته ای میگند

سلام بچه ها. ببخشید که مزاحم میشم. گفتم شما تجربه دارید و یه سوال ازتون بپرسم. ژورنالی که من توش مقاله راسابمیت کردم یک فرم کپی رایت گذاشته و مثل اینکه باید پر بشه. من زیاد ازش سر در نیاوردم ولی مثل اینکه به صاحبین حقوقی احتمالی مقاله مثل انستیتو و ... اشاره داره که کار من مربوط به موسسه ای نبوده. شما قضیه رو میدونید چیه؟ تو دو ژورنال قبلی که سابمیت کردم خبری از این فرم کپی رایت نبود

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2014 نمایش پست ها
    سلام بچه ها. ببخشید که مزاحم میشم. گفتم شما تجربه دارید و یه سوال ازتون بپرسم. ژورنالی که من توش مقاله راسابمیت کردم یک فرم کپی رایت گذاشته و مثل اینکه باید پر بشه. من زیاد ازش سر در نیاوردم ولی مثل اینکه به صاحبین حقوقی احتمالی مقاله مثل انستیتو و ... اشاره داره که کار من مربوط به موسسه ای نبوده. شما قضیه رو میدونید چیه؟ تو دو ژورنال قبلی که سابمیت کردم خبری از این فرم کپی رایت نبود
    سلام چیز خاصی نیست فرم را پر کنید و امضا کنید و بفرستید تا نفرستید نمیره واسه داوری. برخی مجلات این فرم را در همان ابتدا از شما می خواهند بفرستید

Junior Member

سلام دوستان. ببخشید کسی هست که از بتونه درباره ارسال یک مقاله ریاضی بهم کمک کنه؟ مقاله رو کامل نوشتم و ویرایش هم کردم و کاملا آماده س. اما نمیدونم چطوری باید برای ژورنال بفرستم. مثلا ژورنال information scients هرچی می گردم قالب مقاله ارسالی و روش ارسال رو پیدا نمی کنم. لطفا کمکم کنید

Moderator

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط niloo253 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ببخشید کسی هست که از بتونه درباره ارسال یک مقاله ریاضی بهم کمک کنه؟ مقاله رو کامل نوشتم و ویرایش هم کردم و کاملا آماده س. اما نمیدونم چطوری باید برای ژورنال بفرستم. مثلا ژورنال information scients هرچی می گردم قالب مقاله ارسالی و روش ارسال رو پیدا نمی کنم. لطفا کمکم کنید
    معمولا فرمت خاصی برای اغلب مجلات وجود ندارد. مقاله را بصورت تک ستونه با فاصله خطوط دابل و فونت مثلا 12 تایمز نیو رومان تنظیم کنید. البته فقط به چند نکته توجه کنید.
    الف: ببینید در قسمت راهنمای نویسندگان فرمت مراجع چگونه است. طبق همان مجله خاص تنشیم کنید.
    ب: ببینید آیا شکلها در متن باید قرار داده شوند یا باید جداگانه ارسال شوند همچنین جدولها. در راهنمای نویسندگان معمولا می نویسند.
    ج: ببینید اسم نویسندگان آیا باید در مقاله بیاید یا خیر .
    د: ببینید مجله نیاز به cover letter که یک نامه است که داخلش نوشته اید مقاله را می خواهم بفرستم برایتان و از این چیزها و همچنین Tittle PAGE که صفحه ای است که داخل آن عنوان چکیده و کلمات کلیدی و مشخصات نویسندگان قید شده می خواهد یا خیر. ضمنا برخی مجلات الزویر از شما Highlights هم می خواهند یعنی نکات کلیدی مقاله را در چند جمله کوتاه بنویسید.
    ه: ببینید آیا مقاله ورد می پذیرد یا حتما باید LATEX باشد
    غیر از موارد ذکر شده اغلب مجلات فرمت خاصی برای ارسال ندارند. البته مجلات خاصی هستند که فرمت خاصی دارند یعنی مثل کنفرانس باید داخل تمپلت خودشان تایپ کنید که شاید 20 درصد مجلات اینگونه باشند. موفق باشید

سلام ممکنه بگید این ژورنال اعتبارش در چه حدیه؟
    ISSN (print): 0008-4166: ISSN (electronic): 1480-3275
    ایمپکت فکتورش چنده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط niloo253 نمایش پست ها
    این آدرس گایدلاین مجله ای هستش که بهش اشاره کردید. براتون در پیام خصوصی همین جا نکته ای رو اشاره کردم. موفق یاشید

https://www.elsevier.com/journals/in...de-for-authors

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2014 نمایش پست ها
    سلام ممکنه بگید این ژورنال اعتبارش در چه حدیه؟
    ISSN (print): 0008-4166: ISSN (electronic): 1480-3275
    ایمپکت فکتورش چنده؟
    سلام دوست عزیز
    این ژورنال واسه کانادا هست. ژورنال نسبتا خوبیه، ISI هست، تو scopus هم ایندکس میشه. IF هم 1.335 هست.
    البته این ژورنال سطحش تو شاخه Applied microbiology and biotechnology مناسب هست و در زمینه های دیگه ضعیف به نظر میرسه
    http://www.scimagojr.com/journalsear...ip=sid&clean=0
    موفق باشید
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

دوستان در زمینه صنایع غذایی و نانو ژورنال هایی رو میناسید که نه خیلی بالا باشن نه زیادی پایین؟
    از بین ژورنال هایی که هزینه دریافت نمیکنن برای چاپ اگر راهنمایی کنید منو ممنون میشم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)