صفحه 131 از 145 نخستنخست ... 3181121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,301 تا 1,310 , از مجموع 1442

موضوع: معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

پیش فرض پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryarjb نمایش پست ها
    دوستان مبحث e-health کمی متمرکز نیست اگر کسی در این رابطه اطلاعاتی داره ممنون می شم یک جورنال معتبر در این زمینه معرفی کنه
    با سلام.
    یک ژورنال سطح بالا مرتبط با e-health
    IEEE Journal of Biomedical and Health Informatics
    http://ieeexplore.ieee.org/xpl/about...1020#AimsScope

موفق باشید
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

نقل قول نوشته اصلی توسط applyie نمایش پست ها
    با سلام.
    یک ژورنال سطح بالا مرتبط با e-health
    IEEE Journal of Biomedical and Health Informatics
    http://ieeexplore.ieee.org/xpl/about...1020#AimsScope

موفق باشید
    خیلی ممنونم از لطفتون دکمه تشکر نداشت بزنم

Junior Member

سلام. از بین دوستان کسی اخیرا مقاله ای در ژورنال TUBITAK چاپ یا براشون سابمیت کرده؟ پروسه داوری سخت گیرانه ای داره؟ ظاهرا نشریه منظمی نیست و بررسی نهایی و انتشار آنلاین مقاله بیش از یک سال طول میکشه!!
    و اینکه چاپ مقاله در این ژورنال میتونه ارزشمند باشه؟ با توجه به اینکه نمایه های خیلی قوی نداره ولی به نظر میاد تیم داوری قوی دارن:
    http://www.mdpi.com/journal/technologies

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط PAndroid نمایش پست ها
    سلام. از بین دوستان کسی اخیرا مقاله ای در ژورنال TUBITAK چاپ یا براشون سابمیت کرده؟ پروسه داوری سخت گیرانه ای داره؟ ظاهرا نشریه منظمی نیست و بررسی نهایی و انتشار آنلاین مقاله بیش از یک سال طول میکشه!!
    و اینکه چاپ مقاله در این ژورنال میتونه ارزشمند باشه؟ با توجه به اینکه نمایه های خیلی قوی نداره ولی به نظر میاد تیم داوری قوی دارن:
    http://www.mdpi.com/journal/technologies
    سلام
    TUBITAK که اصلا معتبر نیست. MDPI در 2014 وارد بلک لیست شده ولی گمان می کنم مشکل برطرف شده باشد. مطمئن نیستم. در مورد MDPI بیشتر تحقیق کنید. موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    TUBITAK که اصلا معتبر نیست. MDPI در 2014 وارد بلک لیست شده ولی گمان می کنم مشکل برطرف شده باشد. مطمئن نیستم. در مورد MDPI بیشتر تحقیق کنید. موفق باشید
    معتبر نیست؟ آخه نمایه JCR و اسکوپوس داره... مقاله های خوبی هم از افراد معتبری رو من خوندم چاپ کرده.. نسبتا ژورنال قدیمی هم هست.. چرا میگید معتبر نیست؟

ApplyAbroad Veteran

معتبر نیست؟ آخه نمایه JCR و اسکوپوس داره... مقاله های خوبی هم از افراد معتبری رو من خوندم چاپ کرده.. نسبتا ژورنال قدیمی هم هست.. چرا میگید معتبر نیست؟
    سلام
    نه معتبر نیست. به مواردی که ذکر کردید ربطی ندارد. ناشر corrupt هست مثل omics group. بر اساس اعلام دانشگاه. ولی شما اگر مصر هستید چاپ کنید. موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maxi1 نمایش پست ها
    سلام
    نه معتبر نیست. به مواردی که ذکر کردید ربطی ندارد. ناشر corrupt هست مثل omics group. بر اساس اعلام دانشگاه. ولی شما اگر مصر هستید چاپ کنید. موفق باشید
    میشه لطفا بیشتر توضیح بدید؟ اخه ژورنال رایگانی هم هست و پول نمیگیره که بگیم کیلویی مقاله چاپ میکنه.. مصر نیستم، فقط میخوام دلایل شمارو در مورد غیرمعتبر بودش بدونم. اطلاعات دیگه ای نتونستم بدست بیارم. در مورد اعلام کدوم دانشگاه؟

ApplyAbroad Veteran

میشه لطفا بیشتر توضیح بدید؟ اخه ژورنال رایگانی هم هست و پول نمیگیره که بگیم کیلویی مقاله چاپ میکنه.. مصر نیستم، فقط میخوام دلایل شمارو در مورد غیرمعتبر بودش بدونم. اطلاعات دیگه ای نتونستم بدست بیارم. در مورد اعلام کدوم دانشگاه؟
    سلام
    ببینید شما به عنوان دانشجو نمیتونید تشخیص بدید. نیازی نیست که من دلیل بیارم وقتی از طرف دانشگاه به ما اعلام میشه و شما هم اگر یک مقدار گوگل کنید متوجه خواهید شد. این مساله در حیطه تخصص کارشناسان نمایه ها هست و اعلام بصورت عمومی نیست. این یک مثال و برای بقیه هم به همین صورت هست (مشکلاتی از این دست). omics
    موفق باشید

سلام، دوستان دنبال ژورنالی با ایمپکت فکتور کم هستم برای حیطه پردازش تصویر و بینتایی ماشین. مشکل اینجاست که یک مقاله دارم که بیشتر بر اساس الگوریتم است تا روابط ریاضی که نمی شه در حیطه springer و ieee مانور داد. مقاله هم زیاد قوی نیست که بخواهم چند ماه منتظر بشوم. دنبال یک ژورنال هستم که تو حدود دو ماه جواب بده و IF بالا نداشته باشد ولی ISI باشد. اگر دوستان پیشنهادی دارند، ممنون خواهم شد.

سلام دوستان . من یه مقاله در مورد سولار سل دارم . اهل فن بگند از بین ژورنال های زیز کدوم پیشنهاد میدند؟
    1)NATURE COMMUNICATIONS
    SCIENTIFIC REPORTS
    JOURNAL OF MATERIALS CHEMISTRY
    Solar EnergyMaterials&SolarCells

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)