صفحه 138 از 145 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1442

موضوع: معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    marketing-university of tabriz

پیش فرض پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

نقل قول نوشته اصلی توسط ebadi2020 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    چیزی که شما نوشتی جسارتاً یکی از مصادیق سرقت ادبی محسوب میشه، توصیه میشه حتماً کاری از خودتون سابمیت کنین نه اینکه مدل یه بنده خدای دیگه رو که توی چین پیاده سازی شده رو بیایین توی ایران به همون شکل پیاده سازی کنین. این نوآوری نداره که هیچ همون چیزی که عرض کردم رو شامل میشه. به خودتون رحم نمی کنین به اعتبار ایران و ایرانی رحم کنین. با تشکر
    سلام
    ی مساله ای هست اونم اینه که تو بسیاری از مقالات دیده میشه که نویسنده به عنوان پیشنهاد برای پژوهش های اتی سایر پژوهشگران رو تشویق به این میکنه که مدل پیشنهادی رو در سایر جوامع بررسی کنن
    اگه این قضیه مشکل داره پس چطوره که همچین پیشنهادی داده میشه؟
    ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط paymansniper88 نمایش پست ها
    سلام
    ی مساله ای هست اونم اینه که تو بسیاری از مقالات دیده میشه که نویسنده به عنوان پیشنهاد برای پژوهش های اتی سایر پژوهشگران رو تشویق به این میکنه که مدل پیشنهادی رو در سایر جوامع بررسی کنن
    ممنونم
    اگر رفرنس داده باشید و ذکر کرده باشید که مدل متعلق به کار دیگری است مشکلی ندارد و سرقت ادبی نیست، ولی ارزش نوآوری آن محدود است.

ApplyAbroad Superstar

سلام از متن خیلی کوتاه پاسخی که گذاشته اید حتی میشود دید که ایراد تا حدی به این بوده که چرا مرجع اصلی چینی را معرفی نکرده اید. که فکر میکنم ایراد بسیار به جایی هم باشد. صرف استفاده از یک مدل و اکنالج کردن آن مصداق پایرسی نیست. البته شما دلیل انتخاب این مدل را توضیح میدهید و شاید توجیه میکنید. و اینکار فی نفسه سرقت نیست.
    به نظرم اگرمقاله را طوری بازنویسی کنید که هم منبع مدل را بفرمایید و هم دلیل استفاده شما از این مدل خاص - در برابر مدلهای دیگری که هدف مشابه را دنبال میکند - مسیر درست را انتخاب کرده باشید و احتمال پذیرش مقاله در جایی که استحقاق علمی آن را دارد افزایش میدهید. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط paymansniper88 نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    marketing-university of tabriz

ممنونم از توضیح کاملتون

Junior Member

سلام سال نو مبارک
    کدوم مجلات داخلی عمران ISI دارند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط piaf نمایش پست ها
    سلام سال نو مبارک
    کدوم مجلات داخلی عمران ISI دارند؟
    سلام
    گمان کنم بهترین ژورنال داخلی در رشته عمران که هم آی اس آی هست و هم پابلیشرش معتبر (اشپرینگر) این باشد.

پیروز باشید.

سلام دوستان. یه سوال دارم و ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه. من یه مقاله در زمینه ی بیوانفورماتیک دارم در زمینه پیشگویی اپی توپ. به دلیل اینکه کار ازمایشگاهی نداره و فقط پیش گویی اپی توپ بر اساس سکانس های موجود در دیتابیس بوده نتونستم ژورنال مناسبی برای چاپش پیدا کنم. ژورنالی در این زمینه اگه میشناسید لطفا راهنمایی کنید. مطمینا ژورنال سطح بالا نمیتونه چاپ بشه. برای من در حال حاضر تنها مسیله اینه که ژورنالی باشه که سریع جواب بده و بشه این قبیل مقالات رو توش به چاپ رسوند. چون به اکسپتش برای دفاع پایان نامم نیاز فوری دارم. بازم ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط arezoos نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال دارم و ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه. من یه مقاله در زمینه ی بیوانفورماتیک دارم در زمینه پیشگویی اپی توپ. به دلیل اینکه کار ازمایشگاهی نداره و فقط پیش گویی اپی توپ بر اساس سکانس های موجود در دیتابیس بوده نتونستم ژورنال مناسبی برای چاپش پیدا کنم. ژورنالی در این زمینه اگه میشناسید لطفا راهنمایی کنید. مطمینا ژورنال سطح بالا نمیتونه چاپ بشه. برای من در حال حاضر تنها مسیله اینه که ژورنالی باشه که سریع جواب بده و بشه این قبیل مقالات رو توش به چاپ رسوند. چون به اکسپتش برای دفاع پایان نامم نیاز فوری دارم. بازم ممنون از راهنماییتون
    سلام
    من سطح مقاله شما اطلاع ندارم ولی چون عجله دارید برای جورنال های ایران بفرستید یا این عبارت "In silico epitope prediction" گوگل کنید یا در pubmed نگاه کنید و مقالات مشابه چک کنید در چه جورنال هایی چاپ شدند شما هم بر اساس سطح مقاله خودتون یک جورنال انتخاب کنید. موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    halcyon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah9093 نمایش پست ها
    سلام
    گمان کنم بهترین ژورنال داخلی در رشته عمران که هم آی اس آی هست و هم پابلیشرش معتبر (اشپرینگر) این باشد.

پیروز باشید.
    مجله International Journal of Civil Engineering هم از نظر شاخص های علم سنجی و هم از نظر پاسخگویی ژورنال مناسبتری هست. علاوه بر این دو مجله، ژورنال Scientia Iranica هم مقالات در حوزه ی مهندسی عمران می پذیرد.
    .Those who promise us paradise on earth never produced anything but a hell

Karl Popper

سلام دوستان عزیز
    من خارج از کشور درس می خونم. رشته ام مهندسی برق - کنترل هستش. می خواستم بدونم کسی مجله science citation index expanded سراغ داره که یه کم مقاله رو راحت قبول کنه ؟ هزینه اش مهم نیست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)