صفحه 15 از 145 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1442

موضوع: معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ژورنالهای شناخته شده در زمینه مواد

با سلام .
    من فارق تحصیل کاردانی رشته نرم افزار از دانشکده فنی مشهد(شهید منتظری)هستم. تخصص و حرفه اصلی من امنیت و محیط ایمن در فضای سایبری است. چند وقط پیش که یه مقاله نوشتم و به اینجا :
    http://www.ijser.org/
    ارسال کردم و 9 روز بعد میل زدن و اکسپت شدنش رو بهم تبریک گفتنو یه مبلقی حدود 65 یورو را واسه چاپش در اکتبر طلب کردن. حالا می خواهم بدونم اصلا چنین جایی ارزش داره و معتبر هست یا نه ؟
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

پیش فرض پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

تو رو خدا کسی ژورنال در زمینه ادبیات تطبیقی سراغ نداره؟! من هرچی پیدا می کنم یه معضلی داره!
    این Elsevier در همه زمینه ها و رشته ها هست ؟ اگه آره چرا من واسه زمینه ای که میخوام چیزی پیدا نمی کنم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام به همه دوستان
    من کارشناسی ارشد عمران - مخیط زیست هستم .دنبال ژورنال معتبر برای مکان یابی دفع زباله با استفاده از GRS هستم .
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط shiny654 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من کارشناسی ارشد عمران - مخیط زیست هستم .دنبال ژورنال معتبر برای مکان یابی دفع زباله با استفاده از GRS هستم .
    ممنون
    http://www.sciencegateway.org/rank/index.html

این فکر کنم هم به کار شما و دیگر رشته ها بیاد.
    موفق باشید

Junior Member

یرای برق-قدرت ژورنال ISI سراغ دارین که یکی دوماهه جواب بده؟ (پولی و غیرپولی مهم نیست)

پیش فرض معرفی یه ژورنال (پولی/غیرپولی) (ISI/غیر ISI) با نتیجه ی داوری کوتاه

سلام
    من روی پایان نامه ام تقریبا 2 تا کار ISI دارم و تا آخر آذر میفرستم....
    یه کنفرانس IEEE قبلا دادم و اونم ارائه شده و بزودی چاپ میشه....

اما واسه دفاع نیاز دارم ترجیحا یه ماهه یه نامه ی پذیریش از یه ژورنال داشته باشم، مقاله ای که میفرستم مقاله ی نسبتا خوبی هست و ارزش ISI رده پائین هم داره (اصلا نمیخوام ریسک کنم، از طرفی هم نمیخوام تقلب کنم و همزمان واسه چند ژورنال بفرستم با اینکه بهم توصیه شده)
    حالا واقعا واسه دفاع نگرانم و میخوام حداقل یه مقاله ی ژورنال داشته باشم (ولو نامه ی پذیریش یا ریوایز) هر چه سریعتر بهتر...پولش هم مهم نیست (یه کاریش میکنم)
    ژورنالی هست که زود جواب بده (مثلا 1 ماهه و کمتر)؟

پی نوشت: خوب مسلمه پذیریش ژورنال خوب واسه م بهتره تا یه ژورنال خیلی درپیت که هیئت داوری بهش توجهی نکنن (حیف مقاله ام خدائیش) اما واقعا دچار استرس شدید واسه دفاع هستم. کارم خوب بوده ولی به مشکل خوردم و هیچوقت فکر نمیکردم اینجوری بشه اگه لطف کنین و ژورنالی میشناسین که سریع جواب میده و چه بهتر کمی تا قسمتی هم خوشنام باشه ممنون میشم (همون چند هفته ای یه ایمیل هم بدن واسم کافیه)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی یه ژورنال (پولی/غیرپولی) (ISI/غیر ISI) با نتیجه ی داوری کوتاه

میشه اسم ژ.رنالهایی که فرستادی را بگی ؟

پیش فرض پاسخ : معرفی یه ژورنال (پولی/غیرپولی) (ISI/غیر ISI) با نتیجه ی داوری کوتاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shishila نمایش پست ها
    میشه اسم ژ.رنالهایی که فرستادی را بگی ؟
    هنوز پیدا نکردم،منتظر کمک دوستانم....

اگه مقالت مقاله درست حسابی هست، بگرد بهترین ژورنال که در زمینه کاری شما هم مقاله زیاد چاپ کردند و بفرست همونجا، چرا که داور دم دست دارند و مقالت معطل پیدا کردن داور نمیشه! اگه مقالت مقاله سطح پایینیه از من میشنوی بیخیالش شو و توی کنفرانس بین المللی ارائه کن.

نقل قول نوشته اصلی توسط massoudmalaki نمایش پست ها
    اگه مقالت مقاله درست حسابی هست، بگرد بهترین ژورنال که در زمینه کاری شما هم مقاله زیاد چاپ کردند و بفرست همونجا، چرا که داور دم دست دارند و مقالت معطل پیدا کردن داور نمیشه! اگه مقالت مقاله سطح پایینیه از من میشنوی بیخیالش شو و توی کنفرانس بین المللی ارائه کن.
    درست حسابی داریم تا درست حسابی، نسخه ی خیلی ابتدائی تر این مقاله رو توی کنفرانس بین المللی IEEE ارائه کردم...حالا اکستنشنو میخوام بفرستم...

مقاله ام کانتریبوشن و ناولتی داره ولی از نظر خودم خیلی چیز تاپی نیست، اما میتونم راحت از یه ISI سطح پائین اکسپت بگیرم (بدون مسئله ی وقت و ...) من بجز اینکار یک یا دو کار خوب دارم و اونا رو کنار گذاشتم ولی میخوام اینو بکنم سوپاپ اطمینان...یه قاون مسخره گذاشتن که باید با ISI دفاع کرد تا از بیست حساب شه بعد ازون وقت 4 ترمه و نهایتا 5 ترمه باید دفاع کرد...هرکی هرکیه، اصلا هماهنگی ای در کار نیست!!! بعد تازه اساتید گروه هم ماشاءالله چنان 2 سال رو کار کشیدن که فرصت نکردیم سر بلند کنیم، تازه بهار 90 موضوع انتخاب کردم...(بماند دیگه، دلمون پره)

از بعضی دوستان شنیدم که مجلات علمی-پژوهشی هم اگه جواب بگیرم نمره ی کامل رو میدن ، تعریف علمی پژوهشی چی هست؟ به من گفتن که جزء اسکوپوس باشه علمی-پژوهیه ولی مسئله اینه اکثر اون مجله هائی که جزء اسکوپوس هستن خودشون ISI خفنن (اکثر مجلات الزویر) ایندکس های دیگه مثل SciRus و InsPec چی؟ یه سوال: کسی راجع به سرعت پاسخگوئی این ژورنال اطلاعی داره؟ Turkish Journal of Electrical Engineering and Computer Science ژورنالش ISI هست و ایمپکت پائینی داره ولی چیزی که توی مقالات دیدم فاصله ی سابمیت تا پابلیش زیاده (بعضا 1 سال) ولی چیزی که واسه من مهمه جواب اولیه است (ریوایز)...مجله اش هم دو ماهنامه است
    ویرایش توسط Geek : November 27th, 2011 در ساعت 02:12 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)