صفحه 34 از 145 نخستنخست ... 24252627282930313233343536373839404142434484134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 1442

موضوع: معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

نقل قول نوشته اصلی توسط alidariush نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی میتونه یه ژورنال پزشکی خوب بهم معرفی کنه دارم رو یه مقاله درباره دیابت و نورپاتی دیابتی کار میکنم که تقریبا تمومه
    با تشکر
    سلام دوست عزیز، برای انتخاب ژورنال از مقالاتی که در موضوع مشابه موضوع شما هستند، میتونید ایده بگیرید که کدام ژورنال بهتر هست. از مشورت با کسانی که در این فیلد مقاله دادن هم میتونید کمک بگیرید. چون واقعا اینطوری نمیشه بدون خوندن مقاله و تخصص، ژورنال معرفی کرد. منتها فقط اگر تایتل یا Keyword مقاله را بدید، من میتونم از isi web of knowledge مثلا بگم که 10 ژورنالی که با تایتل یا Keyword مشابه مقالۀ شما مقاله چاپ کردن، چه ژورنال هایی هستند. اگر خودتون به سایت isi web of knowledge میتونم توضیح بدم که چطوری پیدا کنید.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Junior Member

با سلام
    دوستان من تازه توی این فروم خوب و بسیار مفید عضو شدم. من رشتم صنایع-سیستم هست و میخواستم مقاله ای در زمینه موازنه زمان-هزینه چاپ کنم. به نظرتون چه ژورنالی خوب هست که معتبر باشه و زود هم جواب بده( چه ISI و چه غیره)؟ من خیلی سرچ کردم ژورنال international project management خیلی خوبه اما IF اون بالا هستش و دیر هم جواب میده. میشه کمکم کنید؟

Junior Member

سلام
    کسی می تونه منو در مورد مجلات معتبر شهرسازی راهنمایی کنه؟

سلام دوستان کسی میتونه ژورنال های معتبر برای رشته صنایع را معرفی کند( هم ISI و هم علمی پژوهشی
    راستی کسی از اعتبار مجله inder science و مدت زمان پاسخ گوییش خبر داره من 5 ماه پیش فرستادم اما هنوز جوابی نگرفتم البته ژورنال علمی پژوهشی هست اما نمیدنم مال کجاست؟؟؟
    در ضمن یه سوال مهم ژورنالها بعد سابمیت چقدر طول میکشه بگن مقاله under review هست
    یعنی من که تابستون دفاع میکنم و 2 ماه دیگه مقالمو سابمیت میکنم نمیتونم واسه دانشگاه ها اپلای کنم چون چیزی ندارم تو رزومه بزنم که؟؟؟

Junior Member

پاسخ به:
    با سلام

دوستان من تازه توی این فروم خوب و بسیار مفید عضو شدم. من رشتم صنایع-سیستم هست و میخواستم مقاله ای در زمینه موازنه زمان-هزینه چاپ کنم. به نظرتون چه ژورنالی خوب هست که معتبر باشه و زود هم جواب بده( چه ISI و چه غیره)؟ من خیلی سرچ کردم ژورنال international project management خیلی خوبه اما IF اون بالا هستش و دیر هم جواب میده. میشه کمکم کنید؟
    سلام
    شما ببینید منابع کارتون چه ژورنالهایی بودن، بعد منابع اونا رو هم چک کنید ایمجوری کلی ژورنال مرتبط پیدا می کنید.میتونید scope این ژورنالا رو چک کنید هر کدوم به کارتون خورد رو انتخاب کنید البته به IF و زمان ارسال تا پذیرش هم دقت کنید.
    البته اگر صنایع-صنایع بودید بهتر میتونستم کمکتون کنم.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zaniar87 نمایش پست ها
    پاسخ به:
    با سلام

سلام
    شما ببینید منابع کارتون چه ژورنالهایی بودن، بعد منابع اونا رو هم چک کنید ایمجوری کلی ژورنال مرتبط پیدا می کنید.میتونید scope این ژورنالا رو چک کنید هر کدوم به کارتون خورد رو انتخاب کنید البته به IF و زمان ارسال تا پذیرش هم دقت کنید.
    البته اگر صنایع-صنایع بودید بهتر میتونستم کمکتون کنم.
    موفق باشید

مرسی از پاسختون بله من مقالات مراجع مورد استفادمو چک کردم اما IF اونا زیاد هست من میخوام به جایی بفرستم که IF کمی داشته باشه و مطمئن باشم حتما اکسپت میشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤال درباره مقاله خارجی

سلام...من یه مقاله در زمینه الگوریتم های متاهوریستیک دارم....ژورنالی که سه چهار ماهه جواب بده و مورد تایید بنیاد نخبگان باشه سراغ دارین؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط neda8585 نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون بله من مقالات مراجع مورد استفادمو چک کردم اما IF اونا زیاد هست من میخوام به جایی بفرستم که IF کمی داشته باشه و مطمئن باشم حتما اکسپت میشه.
    ببینید اگه کارتون در حد ISI باشه همون کارو برای ژورنالهای با IF بالا ولی مرتبط بفرستید راحتتر accept میشه تا یه ژورنال غیر مرتبط که تو اون زمینه کار نکرده. مگه بخایید تو یکی از این ژورنالهای پولی با IF کمتر از 0.2 چاپ کنید. بازم اگه کمکی از دستم بربیاد در خدمتم اینم میلم:درج ایمیل مغایر قوانین انجمن میباشد. راستی رشته کارشناسیتون چی بوده؟
    ویرایش توسط میلاد : May 5th, 2013 در ساعت 04:48 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

سلام
    من دانشجوی ارشد فیزیک پلاسما هستم..
    یک مقاله دارم در زمینه quantum computation میشه چندتا ژورنال متوسط در زمینه فیزیک بهم معرفی کنید..اگه مربوط به موضوع مقالم باشه که خیلی بهتر:-دی
    خیلی خیلی ممنون

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ارشد فیزیک پلاسما هستم..
    یک مقاله دارم در زمینه quantum computation میشه چندتا ژورنال متوسط در زمینه فیزیک بهم معرفی کنید..اگه مربوط به موضوع مقالم باشه که خیلی بهتر:-دی
    خیلی خیلی ممنون
    سلام دوست گرامی، من در ISI Web of Knowledge عبارت quantum computation را جستجو کردم و 25 مجله برتر که این واژه را در خود داشته اند به صورت شکل بدست آمد،

Untitled.png

با واژه های دیگر هم میشود سرچ کرد و در نهایت مجله مناسب را انتخاب کرد. از رفرنس های مقاله خودتون هم میتونید مجله مناسب را انتخاب کنید. موفق باشید.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)