صفحه 35 از 145 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444585135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 1442

موضوع: معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

نقل قول نوشته اصلی توسط studentz نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی، من در ISI Web of Knowledge عبارت quantum computation را جستجو کردم و 25 مجله برتر که این واژه را در خود داشته اند به صورت شکل بدست آمد،

فایل پیوست 19887

با واژه های دیگر هم میشود سرچ کرد و در نهایت مجله مناسب را انتخاب کرد. از رفرنس های مقاله خودتون هم میتونید مجله مناسب را انتخاب کنید. موفق باشید.
    سلام دوست عزیز
    میشه بفرمایید آدرس دقیق این سایت چیه !؟
    و دقیقا از کدام قسمت سایت باید بریم و اینکارها را انجام بدیم !؟
    خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    خیلی ممنون
    سایت ای اس ای وب اف نالج از خانه نمیشه رفت چون پولی هست دانشگاه های تهران شریفرعلامه طباطبایی تربیت مدرس و سایر دانشگاه های معتبر ایران باید مراجعه کنید قسمت کتابخانه انها عموما به این سایت دسترسی دارند من همیشه دانشگاه تربیت مدرس می روم ساعتی 1200 تومن البته هزینه می گیرن
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    خیلی ممنون
    سلام،

آدرس سایت http://isiknowledge.com/ است، برای ورود همون طور که دوستمون اشاره کردن باید از دانشگاه وارد شوید و یا ip دانشگاهی داشته باشید. در قسمت Web of Science می تونید بر اساس مثلا Topic سرچ کنید، بعد که دکمه سرچ را زدید، سمت راست صفحه گزینه Analyze Results را می زنید و در باکسی که میاد مورد Source Title را انتخاب می کنید، بعد در صفحه ای که میاد مثلاً 10 مجله برتر که واژه های مورد استفاده شما را در خود داشته اند با درصد و نمودار نشان می دهد. البته باید با واژه های دیگر هم سرچ را تکرار کنید و بعد انتخاب کنید.

بطور کلی شما وقتی مقاله را آماده می کنید مطمئناً چندین رفرنس را مطالعه کردید، همون ها بهترین ایده را به شما می دهند، و غیر از این قبل از اینکه حتی شروع به نوشتن مقاله کنید بهتر هست که ببینید کدوم یک از فاکتورهای زیر برای شما مهم هست و بر اساس اون ژورنال را انتخاب کنید تا سریع تر به هدفتون برسید:

Aims and scope
    Publishing frequency
    Impact factor
    Target audience
    Open access or subscriber
    Prestige
    Cost
    Publication type

مشاوره با افرادی که در آن حیطه مقاله دادن خیلی مفید میتونه باشه، حالا اگر نگران هستید مقالتون را به اون ها ندید، اما خلاصه مقاله را بگید و راهنمایی بگیرید. موفق باشید.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

Junior Member Austin.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

برای اطلاع از روند و میزان زمان مورد نیاز تقریبی برای جواب رد یا قبولی مقاله یا حتی میزان نسبت قبولی مقاله ها به درصد ، اطلاعات سخت گیری یا ساده بودن اون ژورنال و ایمپکت فاکتور و غیره برای ژورنالی خاص ... می تونید از این وبسایت استفاده کنید . بسیار عالی و سریع هستش ... فقط کافیه ISSN یا اسم کامل ژورنال رو بدونید . برای پیدا کردن لیستی از ژورنال های مورد نیاز مثلا با کی وردی خاص هم میشه استفاده کرد . یا جستجو بر اساس IF .

www.medsciediting.com/sci

امیدوارم به کارتون بیاد و موفق باشید .

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Austin.A نمایش پست ها
    برای اطلاع از روند و میزان زمان مورد نیاز تقریبی برای جواب رد یا قبولی مقاله یا حتی میزان نسبت قبولی مقاله ها به درصد ، اطلاعات سخت گیری یا ساده بودن اون ژورنال و ایمپکت فاکتور و غیره برای ژورنالی خاص ... می تونید از این وبسایت استفاده کنید . بسیار عالی و سریع هستش ... فقط کافیه ISSN یا اسم کامل ژورنال رو بدونید . برای پیدا کردن لیستی از ژورنال های مورد نیاز مثلا با کی وردی خاص هم میشه استفاده کرد . یا جستجو بر اساس IF .

www.medsciediting.com/sci

امیدوارم به کارتون بیاد و موفق باشید .
    خیلی ممنون بابت معرفی این سایت
    اطلاعات خیلی خوبی میده در مورد ژورنالها ؛ ولی نمیدونم چقدر معتبره !؟
    چون من برای نمونه یکی از ژورنالهای IEEE Transactions را ( که متوسط یکسال طول میکشه تا اکسپت بشه ) زدم ، نوشته بود :
    easy : 4 w ؛ یعنی آسون اکسپت میکنه و حدود 4 هفته !!!!
    .You can either have results or excuses; not both

رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

در مورد ژورنال مورد نظر شما چون اسم و مشخصات و البته سابقه اش رو نمی دونم ، نمی تونم نظری بدم ولی تقریبا در بیشتر اوقات نتایج مناسب بوده .
    برای بعضی ژورنال هایی که سابقه ارسال مقاله داشتم چک کردم ، صحیح نشون می داد . البته بعضی ژورنال ها رو چک کردم ، کمتر نشون میده یا اینکه این گزینه رو خالی گذاشته .

در کل من به این نتیجه رسیدم که نتایج این سایت تقریبا صحیح هستن و اگر مواردی رو می شنویم که مثلا ژورنال X بجای 12 هفته یا ... که توی وب سایت زده ، مثلا طبق گفته شما متوسط یک سال یعنی بیش از 50 هفته طول میکشه ، بعلت شرایط خاص مقاله ، تغییرات ، ادیت علمی و ادبی مکرر ، رفرنس دهی و غیره ست که منجر به چاپ شدن مقاله در شماره بعدی میشه که زمان زیادی می بره .
    مشخصا اگر ژورنال انتشاراتی مثلا سالانه یک یا دو بار منتشر بشه و این وب سایت بزنه طی 4 هفته نتیجه مشخص میشه ، خوب واضحه که داره چرندیات بلغور می کنه... اما برای ژورنال های دوماهانه یا موارد مشابه کاملا منطقیه . من در کل راضیم و تاحد زیادی برای انتخاب هام از این وب سایت استفاده می کنم .

شاد باشید .

دوستان خیلی عجله دارم لطفا راهنماییم کنید
    میشه چند تا ژورنال خوب در زمینه ی مهندسی صنایع و cost estimation و یا optimization به من معرفی کنید
    ایا کنفرانس خوب که کم هزینه باشه هم هست؟؟
    برای من اینکه حتی الامکان زود جواب بدهند مهمه حداقل ریویو
    چون میخوام توی رزومه ام برای تماس با استادها وارد کنم
    واقعا سابمیت مقاله هیچ ارزشی در رزومه ام ندارد؟؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

در مورد مهندسی صنایع که اطلاعی ندارم ولی یک نکته ...

بعضی دوستان کاملا دقت کنند .
    اصولا این خیلی عجله داشتن ها نتیجه خوبی ندارن !!

1 - اینکه اشاره به سامیت خالی به هیـــچ دردی نمی خوره مگر مطابق بند 1.1 .
    1.1 - اگر تحقیقات وسیعی در موضوعی داشته ، مقالات مختلفی در اون زمینه منتشر کرده باشید و برای اشاره به ادامه داشتن تحقیقاتتون در اون زمینه ، ارسال مقاله ای جدید به ژورنالی خوب و خاص رو هم در مکاتبات ذکر کنید مشکلی نداره و خوبه .
    2.1 - گاهی دوستان با استناد درست یا نادرست به بند .11 یا به هر دلیل دیگه ، برای عجله ای که دارن و البته پربار نشون دادن سابقه شون ، از ارسال مقاله به ژورنال های مختلفی نام می برن که معمولا این ژورنال ها ، ژورنال های ضعیفی هستن و عموما هیچ جایی ایندکس نشدن . منظور از این بند اینه که ذکر سامیت مقاله که به نوبه خود بی ارزشه ، حتی اگر بند 1.1 رو دارید ، نوشتن اسم ژورنال یا کنفرانسی کم اعتبار یا سطح پایین فقط منجر به توقف خوندن ، بستن و پاک کردن ایمیل شما توسط اون استاد محترم می شه . منطق اولیه هیچ استادی هم فقط سامیت اولین مقاله هیچ کسی به یک ژورنال معتبر و بزرگ رو جدی نمی گیره .
    2 - روی ژورنال بیشتر از کنفرانس مانور بدید .
    3 - عجله کردن برای سابقه علمی ساختن یعنی خودکشی آکادمیک . گاهی دوستان مختلفی رو می بینم که مقاله ای بی در و پیکر آماده کردن به این صورت که ابتدا یک چکیده کامل رو فکر می کنن و می نویسن ! بعد هم طبق اون چکیده و با کپی از منابع مختلف و ارائه برداشت های سطحی شخصی متنی چند صفحه ای رو آماده می کنن که از مشکلات علمی ، ادبی و ساختاری شدید و هولناکی هم رنج می بره و بعلت همون عجله - در صورتی که این افراد مشخصات پتانسیل تولید علمی پژوهشی بالاتری دارن - برای ژورنالی با یا بی اعتبار ارسال می کنن و طی مثلا دو هفته یا یک ماه پذیرش می گیرن و منتشر میشه و غیره ... رزومه اینها با عنوان اون مقاله و مقالات مشابه مزین میشه ولی تا همیشه این مقاله در اون ژورنال موجود خواهد بود دوستان !! خصوصا اگر open access باشه - که معمولا همینطوره - و همه توانایی خوندنش رو داشته باشن . پس به فردایی که شما نیاز به اعتبار و پشتوانه علمی دارید و همینطور به مقاله بی سر و ته و نازیبایی که منتشر کردید و تبعات این های در جامعه علمی ، فکر کنید .
    1.3 - خیلی ها رو می شناسم که همچنان به دنبال پاک کردن نام و نشان خودشون یا کل مقاله شون از کنفرانس یا ژورنالی سطح پایین هستن .

همین ها فعلا ...
    شاد باشید .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan78404 نمایش پست ها
    برای من پیام خصوصی بذارین تا لیست ژورنالهای ISI و Impact Factor را واستون بفرستم.

سلام
    میشه لطفا در زمینه مرتبط با معماری و شهرسازی ژورنالهای ISI و Impact Factor به من معرفی کنید؟
    آیا در ایران هم ژورنالهای ISI برای معماری داریم؟
    ممنون

ایمیل من: درج ایمیل مغایر قوانین انجمن میباشد
    ویرایش توسط ali12345 : May 22nd, 2013 در ساعت 11:52 PM دلیل: درج ایمیل

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

http://www.scimagojr.com/journalsearch.php
    خدمت شما

نقل قول نوشته اصلی توسط thereafter نمایش پست ها
    دوستان خیلی عجله دارم لطفا راهنماییم کنید
    میشه چند تا ژورنال خوب در زمینه ی مهندسی صنایع و cost estimation و یا optimization به من معرفی کنید
    ایا کنفرانس خوب که کم هزینه باشه هم هست؟؟
    برای من اینکه حتی الامکان زود جواب بدهند مهمه حداقل ریویو
    چون میخوام توی رزومه ام برای تماس با استادها وارد کنم
    واقعا سابمیت مقاله هیچ ارزشی در رزومه ام ندارد؟؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)