صفحه 36 از 145 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344454686136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 1442

موضوع: معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

نقل قول نوشته اصلی توسط zaniar87 نمایش پست ها
    ببینید اگه کارتون در حد ISI باشه همون کارو برای ژورنالهای با IF بالا ولی مرتبط بفرستید راحتتر accept میشه تا یه ژورنال غیر مرتبط که تو اون زمینه کار نکرده. مگه بخایید تو یکی از این ژورنالهای پولی با IF کمتر از 0.2 چاپ کنید. بازم اگه کمکی از دستم بربیاد در خدمتم اینم میلم:درج ایمیل مغایر قوانین انجمن میباشد. راستی رشته کارشناسیتون چی بوده؟
    من کارشناسیم رساضی کاربردی خوندم. ممنون از لطفتون.

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام
    اين مجله براي رياضي كاربردي هست. بنظرم يكي از بهترين گزينه هاتون اين باشه، هم آي اس آي هس، زود جواب ميده و هم در حوزه كاري شما مقاله ميپذيره. با ايرانيا هم خوبه!!
    http://www.scientificbulletin.upb.ro...a_aplicate.php
    درپناه راستي
    نقل قول نوشته اصلی توسط neda8585 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من تازه توی این فروم خوب و بسیار مفید عضو شدم. من رشتم صنایع-سیستم هست و میخواستم مقاله ای در زمینه موازنه زمان-هزینه چاپ کنم. به نظرتون چه ژورنالی خوب هست که معتبر باشه و زود هم جواب بده( چه ISI و چه غیره)؟ من خیلی سرچ کردم ژورنال international project management خیلی خوبه اما IF اون بالا هستش و دیر هم جواب میده. میشه کمکم کنید؟

سلام دوستان
    من یه مقاله دارم در مورد تکثیر سلولهای بنیادی خونساز در بیوراکتور سوسپانسیونی، کسی ژورنالی در زمینه های بیوتکنولوژی میشناسه که بسیار بسیار سریع جواب بده؟ یه بار واسه journal of biotechnology با ایمپکت 3/5 فرستادم ریجکت شد الان میخوام یه جای پایین تر باشه.
    با تشکر

Junior Member Austin.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

سلام دوستان
    من یه مقاله دارم در مورد تکثیر سلولهای بنیادی خونساز در بیوراکتور سوسپانسیونی، کسی ژورنالی در زمینه های بیوتکنولوژی میشناسه که بسیار بسیار سریع جواب بده؟ یه بار واسه journal of biotechnology با ایمپکت 3/5 فرستادم ریجکت شد الان میخوام یه جای پایین تر باشه.
    با تشکر

درود
    چند ژورنال با مشخصات :

advances in biochemical engineering / biotechnology

0724-6145
    1.644
    >12W

african journal of biotechnology
    Published by Academic Journals. ISSN: 1684-5315.

The African Journal of Biotechnology (AJB), a new broad-based journal, was founded on two key tenets: To publish the most exciting research in all areas of applied biochemistry, industrial microbiology, molecular biology, genomics and proteomics, food and agricultural technologies, and metabolic engineering. Secondly, to provide the most rapid turn-around time possible for reviewing and publishing, and to disseminate the articles freely for teaching and reference purposes. All articles published in AJB are peer-reviewed. The African Journal of Biotechnology is published monthly (one volume per year) by Academic Journals.

Published by Academic Journals. ISSN: 1684-5315.

animal biotechnology
    ISSN (printed): 1049-5398 (electronic): 1532-2378
    Animal Biotechnology is the first journal to cover the identification and manipulation of genes and their products, stressing applications in domesticated animals. The journal publishes full-length articles, short research communications, as well as appropriate reviews. The journal also provides a forum for regulatory or scientific issues related to cell and molecular biology, immunogenetics, transgenic animals, and microbiology.
    0.927
    >12W

applied biochemistry and biotechnology
    Applied Biochemistry and Biotechnology, Part A, Enzyme Engineering and Biotechnology presents innovative, practically oriented original research on contemporary biotechnology with a strong emphasis on the applications of genetic engineering and enzyme technology.
    22W
    0273-2289

biotechnology and applied biochemistry
    1.534
    8W

چند تای دیگه با ایمپکت فاکتورهای مختلف :

BIOTECHNOL APPL BIOC 0885-4513 1.239
    BIOTECHNOL BIOENG 0006-3592 3.377
    BIOTECHNOL BIOFUELS 1754-6834 4.118
    BIOTECHNOL BIOPROC E 1226-8372 1.412
    BIOTECHNOL BIOTEC EQ 1310-2818 0.291
    BIOTECHNOL LAW REP 0730-031X 0.389
    BIOTECHNOL LETT 0141-5492 1.636
    BIOTECHNOL PROGR 8756-7938 2.398
    ویرایش توسط Austin.A : May 31st, 2013 در ساعت 11:33 AM

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

www.medsciediting.com/sciاین سایت به نظر مفید میاد اما من یه مقاله رو فرستادم به یه جورنالی که اکثر مقالاتش 2-3 ماهه اکسپت شده توی تاریخی که روی مقالاته اما اینجا زده بود 36 هفته به بالا! خیلیییییی زیاد زده بود!و کمی منو نگران کرد!و اینکه یه مقاله دارم می خوام بفرستم به جورنال ای اس ای در زمینه مدلینگ با جی ای اس حساسیت محیط زیستی و بیابانزایی کسی جورنال خوب که 2-3 ماهه باشه سراغ داره؟
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

پیش فرض پاسخ : پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها

من مقالم در زمینه Integration supply chain و management هست ممنون میشم یه ژورنال مدیریتی خوب با ایمپکت متوسط و ایندکس ای اس ای معرفی کنین که زود هم جواب بده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electircal Engireeng

سلام
    دوستان ژورنالی سراغ دارن که ISI باشه و البته معتبر هم باشه و زود داوری کند و چندین ماه طول نکشه؟ ( می خوام تا قبل از مهر یا شهریور جوابش دستم باشه که برای اپلای بتونم در رزومم استفاده کنم)
    برای این موضوعات :
    1. mathematics
    2. signal processing
    3.pattern recognition
    ممنون

Member setare1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کامپیوتر

دوستان ممنون میشم یه لیست از ژورنالهای ای اس ای رایگان رو برای رشته کاپیوتر رو قرار بدید . هرچی معتبر تر قاعدتا بهتر ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد معماری

سلـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــام
    یه سوال داشتم اگه ج بدین ممنون میشم
    من معماری ام بنظرتون اگه مقالمو توی یک ژورنال میان رشته ای (ISI(بچاپم از ارزشش کم میشه؟آخه میگن توی مجله تخصصی معماری ISI حداقل یه سالی زمان میبره و من برای اپلای باید نهایت تا آذر OKکرده باشمش
    اینا چطورن مثلا؟
    EUROPEAN JOURNAL OF SCIENTIFIC
    RESEARCHAmerican Journal of Scientific Research

تشکرات عدیده

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام
    شما خودت ميگي تا آذر بايد مقالم اوكي بشه و مجله تخصصي رشتتونم يك سال نياز داره. بنابراين تنها انتخاب شما همون مجله ميان رشته اي ميشه كه خوب چون آر اس آي هم هست ميشه گفت مشكلي نيست. مقالات آي اس آي عموما خوبن
    شاد باشيد
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrbanoo نمایش پست ها
    سلـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــام
    یه سوال داشتم اگه ج بدین ممنون میشم
    من معماری ام بنظرتون اگه مقالمو توی یک ژورنال میان رشته ای (ISI(بچاپم از ارزشش کم میشه؟آخه میگن توی مجله تخصصی معماری ISI حداقل یه سالی زمان میبره و من برای اپلای باید نهایت تا آذر OKکرده باشمش
    اینا چطورن مثلا؟
    EUROPEAN JOURNAL OF SCIENTIFIC
    RESEARCHAmerican Journal of Scientific Research

تشکرات عدیده

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)