صفحه 8 از 145 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1442

موضوع: معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

پیش فرض پاسخ : سوال مهم:درباره مجلات علمی درزمینه های شبکه عصبی، پردازش تصویر،.. و در لیستISI؟

مهم اینه که زود اکسپت کنه مقاله رو و در لیست ISI هم باشه برق یا کامپیوتر مهم نیست ... منظورم این بود که مقالات من در این موارد هست ..
    نقل قول نوشته اصلی توسط iBT
    شاید مجله ای خاصی نباشه که فقط روی این زمینه ها کار کنه . معمولا مجلات رشته الکترونیک کلی کار میکنن ، مثلا یه مجله هم در مورد شبکه های عصبی مقاله میزنه هم رباتیک و ...
    حق با شماست در مورد کنفرانسا هم همین طوره اما اگه موضوع نزدیک باشه امکان پذیرش بیشتره البته این نظر منه ..

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

پیش فرض پاسخ : سوال مهم:درباره مجلات علمی درزمینه های شبکه عصبی، پردازش تصویر،.. و در لیستISI؟

مقاله اکسپ کردن چیزی نیست یک نفر چندین جارو تست کرده باشه . هر فرد معمولا خیلی زیاد مقاله داده باشه 8 تاست (برای Master ) ، خب این فرد بین این همه مجله به همشون که ارسال نکرده ببینه چقدر طول میکشه . یعنی این پروسه مثل پروسه ویزا نیست که بشه گفت . تو همین انجمن اگه بگردید یه مقاله هست در مورد نحوه داوری مقالات . شما اول باید بار علمی مقالتونو بسنجید ، مصلما اگه بالا باشه مجلات با اعتبار بالا طول میکشه و اونایی که اعتبار پایینی دارن زود اکسپت میکنن . یه لیست هست که IP ژورنال ها رو نوشته . از اون استفاده کنید .
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

درود
    در مورد ژورنالهای مرتبط با زمینه های مختلف، نحوه رتبه بندی بهترین سایتی که به شما معرفی می کنم سایت SJR "http://www.scimagojr.com""
    است. این سایت بر اساس گستره موضوعات مورد جستجو(به طور مثال material science) و سپس رده "category"مورد نظر شما(به طور مثال "polymers and plastics" و یا "biomaterials") ، کشور منتشر کننده( که قابلیت این رو داره که all باشه) و سال(وابسته به اینکه برخی از ژورنالها به مرور از فهرست isi خارج و یا به آن وارد می شوند) و شیوه های مختلف مرتب سازی( برحسب ایندکس (SJR"http://www.scimagojr.com/SCImagoJournalRank.pdf" ، CITES PER DOCS(IMPACT FACTOR و... ) ژورنالها رو معین و مرتب می کنه. اطلاعات بسیاری در مورد ژورنالهای مرتبط با موضوع مد نظر خود در این سایتها می تونید جستجو کنید. اعم از کشور منتشر کننده، H ایندکس(http://en.wikipedia.org/wiki/H-index) ، میزان نسبت ارجاعات به ژورنال به مقالات ژورنال(CITES/DOCS) که همون Impact factor هست و...
    یک مورد نحوه جستجو:
    http://www.scimagojr.com/journalrank...=0&min_type=cd
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

پیش فرض ISI Journals

Dear Friends,

As some other friends mentioned, for finding ISI Journals you have to refer to this website :

http://scientific.thomson.com/mjl/

and then search for your field of study or research general titles to find suitable ISI journals. Usually the process time depends on the IMPACT FACTOR of each journal which you can find it in each journal's website.The higher IMPACT FACTOR journals will give you faster response about your work.

For example for a journal with IMPACT FACTOR 0.5 you usually have to wait nearly or more than one year but for other journal with IMPACT FACTOR 1.5 you will receive the response around 3-4 months.

GOOD LUCK

Junior Member

پیش فرض How to find articles in ELT

Hi dear friends,

I was wondering, could you please help me on finding English Language Teaching and Linguistics articles?
    Now, I want to start my master studies this year in abroad and I want to do my works so strong from the beginning

Thanks for you patience
    ویرایش توسط hoda-computer : August 25th, 2009 در ساعت 09:21 AM

Junior Member mahdi eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Earth

Wink پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

سلام بر دوستان پژوهشگر
    دوستان عزیز من مدتی هست که دنبال مجله ISI میگردم که در رابطه با محیط زیست باشه. اگر امکان داره ممنون میشم بفرمایید
    خدا یار شماست و از بهترین یاری کنندگان است. (150-آل عمران)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ژورنالهای شناخته شده در زمینه مواد

hi
    please take a look at the attachment

you can find them all in ISI web of knowledge if you have access to

best
    K1
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

ijes
    ژورنال isi دانشگاه آزاد علوم تحقیقات
    دانشکده محیط زیست و انرژی
    باید توی این سایت بگردی تا پیداش کنی
    www.srbiau.ac.ir
    لازم به ذکره یکی از معتبر ترین نشریات بینالمللی تو محیط زیست همینه که تو سال 2008 بهترین انتخاب شد

سلام دوست عزیز
    من راه حلی رو که خودم استفاده می کنم رو بهت می گم
    می ری تو سایتهای معروف مثل ساینیس دایرکت بعد در مورد اون موضوع مجلات رو لیست می کنه بعدش می ری سایت اون مجلات رو به کمک دوست عزیز گوگل سرچ می کنی و پیدا می کتی بعدش می گردی دنبال impact factor این طوری یه خوبش رو پیدا کردی
    راه دیگه پرسش از استاداست
    موفق باشی

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : سوال مهم:درباره مجلات علمی درزمینه های شبکه عصبی، پردازش تصویر،.. و در لیستISI

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    سلام
    من یه سوال خیلی مهم دارم ممنون میشم اگه اطلاعی دارید بگید ... من میخوام بدونم کدوم یک از مجلاتی که در زمینه ای شبکه های عصبی ، پردازش تصویر ، هوش مصنوعی و ... مباحث مرتبط هستند و البته در لیست ISI
    سریع جواب میدن واسه اکسپت کردن ... سریع جواب دادن خیلی مهمه و البته در لیست ISI بودن ...
    ممنون میشم راهنمایی کنید ..
    تمام ژورنالهای مرتبط با این لینک رو چک کنید!
    http://www.scimagojr.com/journalrank.php?category=1702
    (ژورنالهای مرتبط با شبکه های عصبی و هوش مصنوعی)
    سریع جواب دادن ژورنال رو می تونید از روی تاریخ ارسال و پذیرش مقاله های اون ژورنال متوجه بشید. یه معدل گیری ساده است. البته تجربه به من نشون داده ژورنالهای با impact factor میانه ( البته وابسته به فیلد ژورنال) معمولا زودتر پاسخ می دن. برای رشته مهندسی کامپیوتر فکر می کنم IF بین 1 تا 2 !
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)