صفحه 85 از 145 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 1442

موضوع: معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی ژورنال های ISI برای رشته های مختلف

سلام دوستان، ژورنالی در ارتباط با طراحی شهری (urban designer) می شناسید به من معرفی کنید. ممنون می شم

Junior Member

سلام دوستان می خواستم چند تا ژورنال isi که حوزه سنجش از دور و کار روی تصاویر sar و این چیزا رو قبول کنه بهم معرفی کنید. اونایی که تو عنوانشون remote sensing نوشتن معمولا سختگیرن و با ایمپکت بالا. دنبال چیزایی می گردم که کلی باشن این حوزه ها هم قبول کنن
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    Souri_RS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Atmospheric Physicist at Harvard-Smithsonian

نقل قول نوشته اصلی توسط hana65 نمایش پست ها
    سلام دوستان می خواستم چند تا ژورنال isi که حوزه سنجش از دور و کار روی تصاویر sar و این چیزا رو قبول کنه بهم معرفی کنید. اونایی که تو عنوانشون remote sensing نوشتن معمولا سختگیرن و با ایمپکت بالا. دنبال چیزایی می گردم که کلی باشن این حوزه ها هم قبول کنن
    مرسی
    سلام دوست عزیز،
    معمولا بهترین انتخاب، مرتبط ترینه، و خود ژورنال‌های RS ، رو قسمت‌های خاصی تاکید دارند.
    راحت ترین، سریعترین و بالاترین IF برای چاپ، ژورنال‌های Remote sensing و Sensors از پابلیشر mdpi سوئیس هست. اما قیمت چاپ بسیار بالاست (بین 800 تا 1600 فرانک سوئیس). هر دو اگر اشتباه نکنم ایمپکت 2 دارن. کلا هم از SAR زیاد دیدم اونجا چاپ بشن. خیلی زودم جوابش میاد. هزینه بعد از Acceptance میگیرن.
    ژورنال Applied remote sensing هم ماله SPIE آسون میگیره و فکر کنم 1 باشه IF اش. اما پولی هست (صفحه ای 60 دلار)
    اگر دنبال این هستین که عناوین RS توشون نباشین ، بهتون پیشنهاد میکنم که به:
    Advances in Space Research
    Journal of Earth System Science
    Arabian Journal of Geosciences
    Earth Science Informatics
    بدین که همشون نزدیک 1 هستند IF اشون. این خیلی وابسته به کاربردی هست که شما از SAR بدست آوردین. تو اشپرینگر این دست ژورنال های کلی باز هم پیدا میشه تو حیطه Earth science
    البته همونطور که گفتم بهترین ژورنال، مرتبط ترینه و ممکنه از همین ژورنال های کلی، داوری های عجیب غریب و غیر منطقی ببیینن! ژورنال های مرتبط با SAR اکثرا تو IEEE هستند (مثل transactions on geosciences and remote sensing و selected topics) یا بهترین ژورنال در این رشته یعنی Remote sensing of Env با ایمپکت 6.
    یه انتخاب دیگه هم European Journal of Remote sensing هست که اگر اشتباه نکنم زیر 1 باید باشه IF اش. دیر جواب میدن ولی آسونه.
    ارادتمند
    امیر
    از هرگونه پاسخ گویی به سوالاتی که در سطح انجمن قابل پرسش‌اند به شکل پیام خصوصی معذورم.

Junior Member

باسلام، دوستان ژورنال ISI با ایمپکت فکتور کم یا بدون آن در زمینه کامپیوتر، IT یا کلا Applied science چیزی میشناسید؟ فقط زمان پذیرش از یک ماه بیشتر نشه. اگر ای اس ای نباشه ولی ایندکس اسکپوس هم باشه ایرادی نداره.

Junior Member

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان عزیز، میخواستم بپرسم که کسی از دوستان اطلاعاتی در مورد ژورنال های رشته راه و ترابری با IF زیر 1 سراغ ندارند؟؟؟؟ ممنون میشم اگه جواب بدین

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dadkhah01 نمایش پست ها
    باسلام، دوستان ژورنال ISI با ایمپکت فکتور کم یا بدون آن در زمینه کامپیوتر، IT یا کلا Applied science چیزی میشناسید؟ فقط زمان پذیرش از یک ماه بیشتر نشه. اگر ای اس ای نباشه ولی ایندکس اسکپوس هم باشه ایرادی نداره.
    شما چهار پنج تا از آخرین مقالات چاپ شده از هر مجله را چک کنید و مدت زمان صرف شده از سابمیت تا پذیرش را نگاه کنید میفهمید که مجلات در چه بازه ای مقالات را داوری میکنن
    برای پیدا کردن مجله مناسب هم به گوگل اسکولار مراجعه کنید، کلید واژه خودتون را سرچ کنید ببینید مقالاتی که میاره عمدتا در کدام مجلات چاپ شدند، شما هم به آنجا بفرستید
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

سلام
    من دنبال ژورنالهای خیلی معتبر در زمینه پردازش تصویر و بینایی ماشین میگردم اگر کسی لیستی از این ژورنالها داره لطفا راهنماییم کنه . کارم گیر این قضیه اس .

سلام از دوستان کسی ژورنال در زمینه کنترل سراغ داره که یک ماهه یا حداکثر دو ماهه اکسپت بشه و یه اعتباری هم داشته باشه مثلا ژورنال های پولی نباشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لیست ژورنالهای ISI

سلام
    من می خواستم مقاله ای در ارتباط با موضوع کامپیوتر و شبکه چاپ کنم اول اینکه نمی خوام هزینه اش بیشتر از ۴۰۰ دلار بشتر بشه و اینکه isi باشه حالا IF بالا نبود مشکلی نیست و زمان چاپ هم بیش از ۶ ماه طول نکشه هر چی زودتر بهتر می شه اگه کسی ژورنالی با این مشخصات می شناسه معرفی کنه و اینکه آیا ژورنال زیر معتبر هست چون بالاش زده global impact factor 0.344 آیا این ژورنال isi هست؟

http://www.ijascse.org

و یک سوال دیگه هزینه چاپ در نهایت چطوری ارسال می کنید؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : لیست ژورنالهای ISI

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_1621 نمایش پست ها
    سلام
    من می خواستم مقاله ای در ارتباط با موضوع کامپیوتر و شبکه چاپ کنم اول اینکه نمی خوام هزینه اش بیشتر از ۴۰۰ دلار بشتر بشه و اینکه isi باشه حالا IF بالا نبود مشکلی نیست و زمان چاپ هم بیش از ۶ ماه طول نکشه هر چی زودتر بهتر می شه اگه کسی ژورنالی با این مشخصات می شناسه معرفی کنه و اینکه آیا ژورنال زیر معتبر هست چون بالاش زده global impact factor 0.344 آیا این ژورنال isi هست؟

http://www.ijascse.org

و یک سوال دیگه هزینه چاپ در نهایت چطوری ارسال می کنید؟
    ژورنال مزبور ISI نیست و ایمپکت فاکتوری هم که زده الکی است. مجله ای که ده بیست روزه کل کار بررسی و چاپ مقاله را انجام بدهد کیلویی است.
    زمینه کاری مقاله تان دقیقا چیه؟ بعضی از مجلات معتبر شماره های ویژه در موضوعات خاص چاپ میکنند که بعضا داوری و پذیرش مقاله ممکنست در حدود همین 6-7 ماه دربیاید و پولی هم نیست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)