صفحه 10 از 110 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1093

موضوع: نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا 2018 ویزا آفیس انکارا

پیش فرض پاسخ : نتایج درخواست ویزای دانشجویی کانادا 2018 ویزا آفیس انکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط MMR57 نمایش پست ها
    سلام.

ببخشید توی روند بررسی پرونده ها در سفارت کانادا، شروع دوره یا مقطع تحصیلی را لحاظ نمیکنن؟
    خیر نمیکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط MMR57 نمایش پست ها
    سلام.

ببخشید توی روند بررسی پرونده ها در سفارت کانادا، شروع دوره یا مقطع تحصیلی را لحاظ نمیکنن؟
    خیر، مسایل امنیتی و background check و چیزهایی از این قبیل براشون اولویت اول هست.

Junior Member

سلام من ۲۶ اسفند واسه ویزا اقدام کردم و ۲۱ فروردین انگشت نگاری کردم . ۱ فروردین از من ۷ تا سوال پرسیدن و رزمه خواستن. من چون مونتزال هستم باید CAQ بگیرم که هفته اول اردبیشهت به صورت پستی دستم رسید و ۲۰ فرودین تو سایت جوایش اومد که صادر شده و به سفارت پست شده. من هم بلافاصله CAQ رو برای ایمیلی که تو سایت سفارت هست فرستادم که چوابی بهم ندادن. از همون ۲ تا آپدیتی که برای ۷ تا سوال و بعد از انگشت نگاری داشتم دیگه آپدیتی نداشتم. الان ۱۰ هفته از انگشت نگاری میگذره. من فول فاند هستم واسه دکترا و ۲۳ هزار تا هم مانده حساب واسه سفارت فرستادم. تو study plan هم کامالا توضیج دادم که چرا کانادا و چرا مهندسی مکانیک و برای tie بحث انجام نظام وظیفه، احساسی بودن همسرم ککه دوست داره پیش پدر و مادر باشه و کمک به صنعت کشورم رو توضیح دادم و گفتم میخوام برگردم و واقعا هم میخوام برگردم و دلایلم واقعی بود یعنی الکی ننوشتم. یه کم این آپدیت نداشتن تو این ۲ هفته برام عجیب بوده. حتی بعضی از دوستان نوشتن که ازشون CAQ رو خواستن اما من با همون رسید ثبت نام CAQواسه ویزا اقدام کردم که از من هنوز نخواستن CAQ اصلی رو آپلود کنم. آیا به نظرتون با توجه که الان ۱۵ هفته شده تا کی جواب ویزا میاد؟ آیا با توجه به شرایطی که گفتم امکان رد شدن ویزا هست؟ خیلی نگران رد شدن ویزا هستم و به موقع نیومدنش هستم. منمنون میشم اگه یکم کمکم کنید و از استرسم کم کنید. در ضمن برای همسرم هم ویزا open work permit در خواست دادم. ویزا ایشون هم اگه ویزا من بیاد آیا صادر خواهد شد بدون استرس یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط peiiman نمایش پست ها
    سلام من ۲۶ اسفند واسه ویزا اقدام کردم و ۲۱ فروردین انگشت نگاری کردم . ۱ فروردین از من ۷ تا سوال پرسیدن و رزمه خواستن. من چون مونتزال هستم باید CAQ بگیرم که هفته اول اردبیشهت به صورت پستی دستم رسید و ۲۰ فرودین تو سایت جوایش اومد که صادر شده و به سفارت پست شده. من هم بلافاصله CAQ رو برای ایمیلی که تو سایت سفارت هست فرستادم که چوابی بهم ندادن. از همون ۲ تا آپدیتی که برای ۷ تا سوال و بعد از انگشت نگاری داشتم دیگه آپدیتی نداشتم. الان ۱۰ هفته از انگشت نگاری میگذره. من فول فاند هستم واسه دکترا و ۲۳ هزار تا هم مانده حساب واسه سفارت فرستادم. تو study plan هم کامالا توضیج دادم که چرا کانادا و چرا مهندسی مکانیک و برای tie بحث انجام نظام وظیفه، احساسی بودن همسرم ککه دوست داره پیش پدر و مادر باشه و کمک به صنعت کشورم رو توضیح دادم و گفتم میخوام برگردم و واقعا هم میخوام برگردم و دلایلم واقعی بود یعنی الکی ننوشتم. یه کم این آپدیت نداشتن تو این ۲ هفته برام عجیب بوده. حتی بعضی از دوستان نوشتن که ازشون CAQ رو خواستن اما من با همون رسید ثبت نام CAQواسه ویزا اقدام کردم که از من هنوز نخواستن CAQ اصلی رو آپلود کنم. آیا به نظرتون با توجه که الان ۱۵ هفته شده تا کی جواب ویزا میاد؟ آیا با توجه به شرایطی که گفتم امکان رد شدن ویزا هست؟ خیلی نگران رد شدن ویزا هستم و به موقع نیومدنش هستم. منمنون میشم اگه یکم کمکم کنید و از استرسم کم کنید. در ضمن برای همسرم هم ویزا open work permit در خواست دادم. ویزا ایشون هم اگه ویزا من بیاد آیا صادر خواهد شد بدون استرس یا نه؟
    در مورد کیس شما به نظر بنده احتمال ریجکت شدنتون با توجه به وضعیت گزارش شده این چند ماه اخیر در فروم خیلی کم هست. نکته بعدی اینکه اکثر کسانی که اواخر اسفند اپلای کردن جوابشون در حدود ۱۰ هفته اومد و اینکه برای شما بیش از این طول کشیده این احتمال رو افزایش میده که کیس شما فرستاده شده برای چک های امنیتی ثانوی که اغلب زمانگیر هستن و چندین هفته جوابشون طول میکشه به سفارت برگرده.
    در مورد OWP همسرتون هم هر وقت ویزای شما قبول بشه یا همون موقع یا حداکثر چند روز بعد جواب ایشون هم میاد و نگرانی زیادی بابت ریجکت شدن چه خود شما چه همسرتون با اوصاف ذکر شده وجود نداره. باز دوستان بیشتر شما رو راهنمایی خواهند کرد.

نکته جانبی اینکه زمان پرونده از هنگام دریافت بایومتریک محاسبه میشه در نتیجه شما الان ۱۰ هفته س که اقدام کردید نه ۱۵ هفته.
    ویرایش توسط alikanosala : June 23rd, 2018 در ساعت 03:25 AM

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط peiiman نمایش پست ها
    نگرانی بایت دریافت ویزا طبیعیه.
    ممکنه پروسه برای بعضی رشته ها و تخصصها طولانی تر بشه. رشته هایی مثل فیزیک، مواد و مکانیک. بنابراین اصلا معلوم نیست که کی ویزا بیاد.
    در مورد CAQ هم شاید دیگه نخوان آپلود کنین، اگر ایمیل کردید و کانفرم اتوماتیک ایمیل هم براتون اومده کافیه دیگه.
    در مورد همسرتون هم دوستان جواب دادن، اگر برای شما اکسپت بشه، ویزای همراه رو حتما میدن. شاید هم با هم اعلام اکسپت کنن.
    اگر بهتون کمک میکنه، باید بهتون بگم که من هم در هفته نهم هستم و پذیرش مکانیک گرفتم، فول فاند و این حرفها... تا حالا هیچ آپدیتی به غیر از بایومتریک نداشتم. من توی همین فروم چند مورد (یادم نیست 3 تا یا 2 تا) رو دیدم که بدون هیچ آپدیتی پاس ریکوئست شدن.
    در کل توصیه ام اینه که صبور باشید. - خیلی هم سخته - ولی چاره ای نداریم.

Junior Member

من CAQ رو ایمیل کردم یه ایمیل اتوماتیک اومد که به بخش مربوطه ارسال شده ایمیلتون. آیا لازم هست از طریق webform دوباره بفرستم؟

Junior Member

درود دوستان،ايا كسي توي اين مدت پاس ريكويست شده؟لطفا نتيجه سابميت ها رو به اطلاع بقيه برسونيد.سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط Donya1377 نمایش پست ها
    درود دوستان،ايا كسي توي اين مدت پاس ريكويست شده؟لطفا نتيجه سابميت ها رو به اطلاع بقيه برسونيد.سپاس
    با سلام من امروز پاس ریکوست شدم و ۲۲ می انگشت نگاری کرده بودم که میشه تو هفته پنجم

نقل قول نوشته اصلی توسط M0hammad23 نمایش پست ها
    با سلام من امروز پاس ریکوست شدم و ۲۲ می انگشت نگاری کرده بودم که میشه تو هفته پنجم
    سلام. تبریک عرض میکنم. نتیجه ی مورد شما میتونه بسیار جای امیدواری برای بقیه دوستانی که منتظر نتیجه هستن باشه..
    میشه لطفا شرایط اپلیکیشنتون رو هم بگید؟ و اینکه همراه داشتید یا خیر؟

با تشکر

Member dalhosie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط M0hammad23 نمایش پست ها
    تبریک میگم. از کدوم VAC اقدام کرده بودین ؟
    بغیر از اپدیت بایو اپدیت دیگه ای هم داشتین ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)